لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

راهکارهایی برای افزایش کیفیت نزدیکی و معاشقه

راهکارهایی برای افزایش کیفیت نزدیکی و معاشقه

اگر میخواهید یک عمل نزدیکی مناسب داشته باشید لزوماً برای انجام این عمل باید یک شروع مناسب داشته باشید. شخصی که میخواد در عمل نزدیکی با زن خود شروعی مناسب داشته باشد باید قبل از انجام عمل نزدیکی به مدت 5 تا 10 دقیقه معاشقه داشته باشد یا با همسر خود بازی و شوخی کند.

 

او را ببوسد و به وی احساس آرامش و اطمینان را القا کند. زن را با جملاتی عاشقانه آرام کند چرا که بسیاری از زنان قبل از انجام عمل نزدیکی مضطرب هستند اما همسران این زنان اگر بتوانند در مقدمه شروع انجام عمل نزدیکی آرام کنند و این اضطراب از انها دور کنند می توانند یک رابطه جنسی خوب با همسر خود داشته باشند.

 

عده از مردان میپرسند چگونه همسر خود را آماده انجام عمل نزدیکی کنیم؟

ما به این سوال این گونه جواب میدهیم: تمامی خانم ها یک سری نقاط حساس دارند که با کار بروی این نقاط میتوان آنها را آماده و مهیای انجام نزدیکی نمود. این نقاط حساس عبارتند از :

 

:: واژن

:: آلت تناسلی

:: لاله گوش

:: زیر گلو

:: سینه ها

::  کف پا

::  لب ها

 

1. مردان می توانند با مالش دادن واژن همسر خود وی را آماده و مهیای عمل نزدیکی کنند فقط در انجام این عمل آرامش و ظرافت بسیار مهم است و نباید این کار را بصورت وحشیانه و سریع انجام داد.

 

2. گاز گرفتن لاله گوش خانم ها توسط لب می تواند باعث آمادگی خانم ها برای عمل نزدیکی شود.

 

3 . لیسیدن و گاز گرفتن زیر گلوی خانم ها توسط لب ها می توانند باعث آمادگی خانم ها برای انجام عمل نزدیکی شود.

 

4 . مالش دادن و بوسیدن سینه های خانم ها می تواند باعث آمادگی انها برای انجام عمل نزدیکی شود.

 

5 . در مورد کف پاها باید بگویم بوسیدن این ناحیه از بدن باعث آمادگی خانم ها می شود.

 

6 . بوسیدن لب ها و گازگرفتن آنها توسط لب ها میتواند باعث آمادگی خانم ها شود.

 

روش عمل نزدیکی

خب در قسمت قبلی چگونگی یک شروع خوب رو برای انجام یک عمل نزدیکی شرح دادیم که اگر رعایت بشه حدوداً 40 درصد کار برای بهتر شدن این رابطه پیشرفته. حالا  چگونه می توانید با روش های مختلف عمل دخول و نزدیکی را به بهترین روش انجام دهید. پس از اینکه عمل معاشقه را به درستی انجام دادید میتوانید برای انجام عمل دخول از روش های زیر استفاده کنید.

 

روش اول: در این روش زن چهار دست و پا بر زمین میشیند و مرد روی زانو در پشت سر او می ایستد و عمل دخول را انجام می دهد.

 

روش دوم : در این روش مرد به صورت رو باز(طاق باز)میخواد و زن بروی آلت وی می شیند و بالا و پایین می رود و گاهی اوقات هم برای لذت بیشتر میتواند بدن مرد بخوابد و پوست بدن خود را به پوست بدن مرد بمالد.

 

روش سوم : در این روش زن به صورت روباز میخوابد و پاهای خود را باز میگذارد. مرد با قرار گرفتن در بین پاهای زن میتواند عمل
را انجام دهد.

 

روش چهارم : زن در این روش بصورت روباز بخوابد و پاهای خود را باز بگذارد و مرد هم دو دست خود را در دوطرف زن بگذارد و با قرار در بین پاهای زن عمل دخول را انجام دهد.(این روش باعث می شود که مرد از نیروی بازوی های خود برای انجام عمل دخول کمک بگیرد.)

 

روش پنجم : در این روش زن به پهلو میخوابد و مرد هم به پهلو در پشت سر او میخوابد و عمل دخول انجام میگیرد

 

روش ششم : در این روش مرد می ایستد و زن را بغل میکند به صورتی که زن کاملا از روی زمین جدا شود و عمل دخول انجام میگیرد( این عمل برای مردان قوی هیکل یا زنان کوچک هیکل و لاغر انجام میشود).

 

روش هفتم : در این روش مرد می ایستد و زن هم در مقابل او می ایستد و یک پای خود را بالا میگیرد و مرد می تواند عمل دخول را انجام دهد.

 

روش هشتم : در این روش زن به پهلو میخوابد و یک پای خود را به صورت قائم بالا می برد و مرد هم بروی آن پای زن که روی زمین است می نشیند و عمل دخول را انجام میدهد.

 

کارهایی که درهنگام انجام عمل نزدیکی باید انجام بدید عبارتند از :

 

1 . از انجام عمل های تند و سریع خودداری کنید چراکه این کارها مال تو فیلماس و موجب انزال زودرس میشه.

 

2 . از به وجود اوردن محیطی ترس آور و اضطراب آور برای همسر خود خودداری کنید.

 

3 . با توجه به جسه زن به او فشار بیار،تند کردن عمل دخول باعث میشود باعث به وجود آمدن تنگی نفس و فشار بالا در زنان جسه کوچک می شود.

 

4 . هرگز با معده پر عمل دخول را انجام ندهید.

 

5 . هرگز با مثانه پر عمل دخول را انجام ندهید چراکه اگر بول وارد واژن زن بشود ممکنه باعث بیماری هایی چون کم بینی و فلج و … در وی بشود

 

 

منبع: دلگرم

 

 

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب