نیم نگاهی به گذشته

چگونه در جلسه خواستگاری زیبا به نظر برسیم

چگونه در جلسه خواستگاری زیبا به نظر برسیم

جلسه خواستگاری زیبا و خوشگل باشید. معمول دختر خانوم هایی که در شرف ازدواج قرار دارند و قرار است خواستگار برایشان بیاید به این فکر میکنند که چگونه زیبا به نظر برسند و بیشتر از مواد آرایشی برای این کار استفاده میکنند اما اگر متن زیر را مطالعه کنند میتوانند این مشکل را به راحتی حل کنند.

 

چگونه در جلسه خواستگاری زیبا به نظر برسیم

 

چگونه در خواستگاری از استرس, ناراحتی دستگاه گوارش, خشکی و بوی بد دهان جلوگیری کنید؟

 

کارشناسان به زنان و مردانی که قصد دارند در مراسم خواستگاری شرکت کنند توصیه می کنند قبل از شروع مراسم مواد غذایی خاصی را مصرف کنند تا با مشکلاتی چون:

-استرس
-ناراحتی دستگاه گوارش
-گرسنگی
-خشکی و بوی بد دهان
-کاهش اعتماد به نفس
مواجه نشوند.

 

مواد غذایی توصیه شده برای قبل ازجلسه خواستگاری به ترنیب اهمیت:

 

آجیل:

دانه های آجیل می توانند باعث آرامش اعصاب در افراد شده و از میزان استرس و اضطراب آنها بکاهند، همچنین آجیل منبع خوبی از منیزیم است که می تواند باعث تولید انرژی و توان مضاعف در افراد و در عین حال آرام سازی سیستم عصبی شود.

 

سبزی و میوه های تازه

خوراکی دوم مصرف سبزی و میوه های تازه چون هویج، سیب و کرفس است که می تواند استرس و اضطراب را در افراد از بین ببرد، خوردن این میوه ها همچنین باعث افزایش بزاق دهان و جلوگیری از گسترش باکتری های مولد بوی بد دهان می شود.

 

کرفس به دلیل دارا بودن آب میان بافتی می تواند از بروز خشکی و کم آبی بدن جلوگیری کند که معمولاً در موقعیت های استرس زا در افراد ایجاد می شود و می تواند بر اعتماد به نفس آنها اثر منفی بگذارد.

 

برای بدست آوردن ظاهر زیبا در جلسه خواستگاری بویژه خانم ها می توانند از یک اسموتی معجزه آسا استفاده کنند و آن ترکیب آووکادو+ آناناس+ آب نارگیل+ اسفناج است که باعث پوستی شفاف و درخشنده در خانم ها می شود.

 

شکلات تلخ

شکلات تلخ ماده خوراکی سحر آمیز برای فعال کردن سلول های مغزی، آرام سازی اعصاب و ایجاد خوش اخلاقی در افراد است، این ماده غذایی باعث ترشح اندروفین ماده موثر در بهبود خلق و خو در افراد می شود.

 

مواد غذایی روغنی حاوی اسید های چرب امگا 3

و درنهایت خوردن مواد غذایی روغنی حاوی اسید های چرب امگا 3 چون ماهی می تواند به آرام سازی اعصاب کمک فراوانی کند. اما خوراکی هایی که بسیار چرب هستند و یا حبوبات می توانند باعث مشکلات گوارشی در افراد مخصوصاً آقایان شوند و باید از خوردن آنها چند روز قبل از مراسم خودداری کرد.

 

منبع:yjc.ir

جدیدترین مطالب