آموزش بغل كردن عاشقانه همسر – زن – دختر (تصویری)

آموزش بغل كردن عاشقانه همسر – زن – دختر (تصویری)

آموزش بغل كردن همسر

بغل كردن عاشقانه همسر فواید بسیار زیادی دارد که در اینجا انواع روشهای بغل كردن عاشقانه همسر و زن و دختر بیان خواهد شد. بغل كردن همسر میزان عشق را در زن و دختر افزایش می دهد و شما را عاشقانه دوست خواهد داشت. مردان بهتر است انواع روشهای بغل كردن همسر را یاد بگیرند تا در مواقع حساس مثل هنگام رابطه زناشویی با بغل كردن عاشقانه همسر او را بیشتر تحریک جنسی کنند. نزدیک بودن به همسرتان به شما صد‌ها فرصت برای بغل کردن همسر می‌دهد. برای مثال روز‌هایی را در نظر بگیرید که هر یک از زوجین دور از هم برای یک سفر کاری زندگی می‌کنند. در چنین حالتی پس از سپری کردن یک روز خسته کننده چه می‌توانند کنند؟ تنها می‌توانند مکالمه‌ای تلفنی برقرار کنند و یا اینکه از طریق ایمیل از یکدیگر باخبر شوند.

 

آموزش بغل كردن عاشقانه

بغل كردن همسر برای یقین چنین ارتباطی نمی‌تواند انرژی که یک ارتباط نزدیک به آن‌ها می‌دهد برایشان فراهم کند. حال زمانی را در نظر بگیرید که فرد پس از یک روز بسیار بد و تنزل رتبه توسط مدیرش در محل کار به خانه باز می‌گردد، مطمئنا تنها چیزی که می‌تواند فرد را به آرامش برساند و از فشار روحی روانی ایجاد شده در وی بکاهد، همراهی و دلگرمی همسر می‌باشد. اینجاست که شما در نقش خود به عنوان زن و یا شوهر باید تاثیرات بغل کردن همسر را بدانید و با تکنیک بغل کردن همسر آشنا باشید.

آموزش بغل كردن عاشقانه همسر - زن - دختر (تصویری)

فواید بغل كردن همسر

این سوال که “چرا بغل کردن همسر اهمیت دارد” مانند این است که بپرسیم چرا باید آب نوشید. در واقع همانگونه که آب ما را زنده نگه می‌دارد و هیچ انسانی نمی‌تواند بدون دریافت آب زنده بماند، بغل کردن همسر نیز ما را زنده نگه می‌دارد، به برقرای و دوام رابطه کمک می‌کند و مشکلات و ناامیدی‌های روز را از بین می‌برد.

آموزش بغل كردن عاشقانه همسر - زن - دختر (تصویری)

متخصصین حوزه روابط انسانی طی مطالعات مختلف روی تاثیر تماس و لمس بر کیفیت روابط عنوان نموده‌اند که برقراری تماس فیزیکی باعث ایجاد حس اعتماد و صداقت متقابل در افراد می‌شود. همچنین در مطالعه‌ای موردی بر روی نوزادانی که در پرورشگاه زندگی می‌کردند و هرگز لمس نشده بودند، مرگ بر اثر بیماری به نام Marasmus گزارش شد. نام این بیماری از یک کلمه یونانی به معنای هدر رفتن منشا گرفته و در واقع بیان‌گر حالتی است که فرد دچار کمبود تماس فیزیکی با سایرین بوده و در اثر اختلالات و عفونت‌های پوستی و دستگاه گوارش و نهایتا ضعف بیش از حد قوای سیستم ایمنی دچار مرگ می‌شود.

آموزش بغل كردن عاشقانه همسر - زن - دختر (تصویری)

فواید بغل کردن عاشقانه همسر

از دیدگاه فیزیولوژیک بغل کردن باعث ترشح هورمون‌هایی در بدن می‌شود که به نوبه خود عملکرد‌های مثبتی در ذهن پدید می‌آورد که به کاهش استرس و فشار عصبی کمک می‌کند. از دیدگاه روانشناختی نیز زمانی که شما یکدیگر را در بغل می‌گیرید در واقع یک ارتباط غیرکلامی بسیار قوی برقرار می‌کنید که از طریق آن می‌توانید مفاهیمی عمیق را به طرف مقابلتان منتقل کنید که کلام از انتقال آن عاجز است. در ادامه می‌توانید با مفاهیمی که از طریق بغل کردن همسر به فرد مقابل الهام می‌شوند آشنا شوید:

آموزش بغل كردن عاشقانه همسر - زن - دختر (تصویری)

تو مهمترین فرد در زندگی من هستی و من دوستت دارم
هر مشکلی که باشد، من برای کمک به تو در کنارت هستم
تو برای من جذاب و دوست داشتنی هستی
در کنار تو احساس آرامش می‌کنم و ممنونم که نه تنها یک همسر، بلکه یک دوست هستی
از همه کار‌هایی که برای من انجام داده‌ای قدردانی می‌کنم
من و تو خاص‌ترین موجودات جهان هستیم و من در کنار تو کامل می‌شوم
تو در من حس عشق و ایمان ایجاد می‌کنی
من به تو اعتماد دارم
من تو و همه چیز در مورد تو را پذیرفته‌ام
تو به من احساس سرزندگی می‌دهی
من خوشبخت‌ترین فرد در جهان هستم، زیرا تو را دارم

آموزش بغل كردن عاشقانه همسر - زن - دختر (تصویری)

تعداد بغل کردن همسر در شبانه روز

روین چوپرا، در مقاله‌ای تحت عنوان “آخرین باری که فردی را در آغوش گرفته اید چه زمانی بوده است”، استفاده از ۴ بار بغل کردن در طول شبانه روز را برای انسان ضروری می‌داند. همچنین اضافه می‌کند که برای نگه داری یک رابطه به حداقل ۸ بار بغل کردن عاشقانه نیاز هست و تعداد حداقل ۱۲ بار بغل کردن همسر را برای رشد و پیشرفت رابطه لازم الاجرا می‌داند. او در مقاله خود چنین بیان می‌کند که نیاز به بغل کردن همسر و یا بغل کردن همسر مانند ضرورت پیروی از یک رژیم غذایی لازم است. اما اگر فکر می‌کنید این میزان بغل کردن در طول یک روز بیش از اندازه زیاد است می‌توانید آن را در قالب برنامه‌ای مانند آنچه در ذیل آمده است اجرا کنید:

آموزش بغل كردن عاشقانه همسر - زن - دختر (تصویری)

انواع بغل کردن عاشقانه همسر

اولین بغل کردن : پس از بیدار شدن از خواب
دومین بغل کردن : قبل از ترک خانه و رفتن به محل کار
سومین بغل کردن : وقت ناهار
چهارمین بغل کردن : زمان صرف چایی و یا عصرانه
پنجمین بغل کردن : قبل از شام
ششمین بغل کردن : بعد از شام و هنگام تشکر بابت غذا
هفتمین بغل کردن : هنگام کمک به شست شوی ظروف شام
هشتمین بغل کردن : در حال تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه
نهمین بغل کردن : در طول صرف یک میان وعده در اواخر شب
دهمین بغل کردن : هنگام یک دوش مشترک
یازدهمین بغل کردن : هنگام گفتن شب بخیر
دوازدهمین بغل کردن : در طول رابطه قبل از خواب شبانه

 

شاید چنین برنامه‌ای به نظر اغراق آمیز رسد و حتی عنوان کنید که چنین موقعیت‌هایی در زندگی فراهم نمی‌شود و یا حتی ممکن است این میزان بغل کردن در طول زمان خسته کننده باشد. شما برای داشتن تعداد و زمان انجام آن آزاد هستید و در عمل تعداد تکرار آن اهمیتی ندارد. آنچه اهمیت دارد، پذیرش این مساله است که در آغوش گرفتن و در آغوش کشیده شدن برای بقای رابطه ضروری است و یک درمان طبیعی برای مشکلات و بیماری‌ها و یک راه علمی جهت تقویت سیستم ایمنی بدن می‌باشد.

آموزش بغل كردن عاشقانه همسر - زن - دختر (تصویری)

روشهاي بغل كردن همسر

همانگونه که روش شما در به آغوش کشیدن نوزادی که گریه می‌کند با در آغوش گرفتن دوستی که از برد بازی تیمش خوشحال است متفاوت است، در آغوش کشیدن همسرتان در موقعیت‌های مختلف نیز متفاوت است و هر نوع آغوشی می‌تواند حسی خاص و قوی‌تر را منتقل کند؛ بنابراین دانستن این تکنیک‌ها و انجام آن‌ها در پر رنگ کردن رابطه زناشویی می‌تواند به شما به میزان قابل توجهی کمک کند. در ادامه با برخی از تکنیک‌ها آشنا می‌شوید:

 

قراردادن بازو‌ها دور همسر

در این حالت پا‌ها و سینه‌های شما با یکدیگر کاملا در تماس قرار گرفته و بدین ترتیب بر روی حس نزدیکی تاکید می‌کند. در این تکنیک معمولا فرد بلند قدتر بازوان خود را دور کمر فرد کوتاه قدتر قرار می‌دهد در حالیکه فرد کوتاهتر دستان خود را دور گردن فرد بلندتر حلقه می‌کند.

 

برقراری تماس پیشانی به پیشانی

ایجاد تماس با صورت زوج نشان دهنده صمیمیت می‌باشد. در این روش می‌توانید سر خود را پس از برقراری تماس به طرفین صورت شخص منتقل کنید و با اضافه کردن لمس در نواحی گردن و قفسه سینه بر میزان ارتباط عاشقانه خود بیافزایید.

 

فشردن در آغوش و نگه داشتن

برای رمانتیک کردن آغوش می‌توانید از این تکنیک استفاده کنید. در این روش سعی کنید بدن فرد را به بدن خود فشرده و نگه دارید. نفس‌های عمیق بکشید و همراه با بازدم فشار‌های روحی روانی را از خود دور کنید. البته به یاد داشته باشید فشاری که وارد می‌کنید نباید برای شخص مقابل اذیت کننده باشد و باید اجازه دهید طرف مقابل نیز همین میزان راحتی را در آغوش شما تجربه کند.

 

استفاده از دست ها

اگر دستان شما دور کمر همسرتان حلقه شده است می‌توانید از آن‌ها برای نوازش کمر همسرتان استفاده کنید. اگر دست‌هایتان را دور گردن طرف مقابل حلقه کرده‌اید نیز می‌توانید برای چنگ زدن آرام به مو‌ها به گونه‌ای که ناخوشایند نباشد استفاده کنید.

 

نزدیک شدن از پشت سر

یکی دیگر از انواع بغل کردن که می‌تواند سوپرایز کننده باشد، در آغوش گرفتن همسرتان از پشت سر است. البته دقت کنید این کار را زمانی انجام دهید که وی مشغول کار مهمی نیست و تمرکز او را به هم نمی‌زنید. در این حالت می‌توانید از پشت به او نزدیک شده دستانتان را دور کمرش حلقه کنید و با تکیه دادن سرتان روی شانه‌های وی حس آرامش را به خود و شریکتان القا کنید.

 

حرکت حین بغل کردن

در هنگامی که همسرتان را بغل کرده‌اید، می‌توانید در حالی که او را در آغوش دارید با او حرکت کرده و بدین ترتیب بر مدت زمانی که وی را در آغوش دارید بیافزایید. در این حالت هم چنین می‌توانید از ترکیب تکنیک‌های گفته شده در بالا جهت انجام انواع مختلف تکنیک‌ها استفاده کنید.

 

فاصله گرفتن به آرامی بعد از بغل کردن

هنگام جدا کردن همسرتان از آغوشتان به یاد داشته باشید این کار را به آرامی انجام دهید و تا جای ممکن، به عنوان مثال با گرفتن دست او و یا روش‌های دیگر به برقرار ماندن تماس فیزیکی کمک کنید. این هنگام بهترین لحظه برای برقراری تماس چشمی و لبخند زدن به همسرتان و انتقال حس رضایت می‌باشد.

آموزش بغل كردن عاشقانه همسر - زن - دختر (تصویری)

بغل کردن عاشقانه در خواب

به یاد داشته باشید که همیشه تقاضای شریکتان برای در آغوش کشیده شدن به معنای درخواست رابطه جنسی نیست. در برخی موارد نیاز خانم‌ها از به آغوش کشیده شدن دریافت احساس امنیت و دوست داشته شدن می‌باشد. بغل كردن همسر و زن اگر از روی عشق و علاقه باشد و با میل انجام شود بسیار می تواند تاثیر گذار باشد. اگر می خواهید زن یا دختر مورد علاقه تان عاشقانه شما را دوست بدارد باید با بغل کردن عاشقانه آنها میزان عشق و علاقه تان را ثابت کنید.

 

اختصاصی سماتک

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب