شیوه درست رابطه جنسی و حامله کردن همسر

شیوه درست رابطه جنسی و حامله کردن همسر

شیوه درست رابطه جنسی حامله کردن همسر

خیلی از زن و شوهرها سالهاست که با هم ازدواج کرده اند ولی هنوز باردار نشدند و این یکی از مشکلات زوجین در زندگی مشترکشان می باشد باید از دید علمی با این مشکل ناباروی نگاه نمایید اگر از همه پنهان نمایید یک روز پی می برید که برای بچه دار شدندتان بسیار دیر شده است و نباید این مشکل را از پزشک معالج پنهان می نمودید ما در این بخش به مواردی اشاره خواهیم کرد که بسیار در امر باردار شدن همسرتان مفید می باشد در ادامه جزئیات بیشتر شیوه درست رابطه جنسی و حامله کردن همسر  را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

نحوه صحیح باردار کردن همسر یکی از بحث های مهم در زندگی زناشویی است که باید آن را به خوبی بدانید.

 

یکی از مهمتر دغدغه های زوج‌های جوان نحوه بارداری است که شاید به دلیل خجالت کشیدن به نزد پزشک و متخصص نروند و اگاهی لازم را نیز برای بارداری نداشته باشند.

 

نحوه صحیح باردار کردن همسر

بارداری از نظر علمی باید به روش صحیح انجام شود تا مشکلی در آینده برای جنین و ایجاد نشود در بخش از مجله مراحم به این موضوع پرداخته و نحوه صحیح بارداری را در این بخش شرح دادیم .

 

یکی از بهترین روش‌های بارداری روش سنتی و علمی است. روش سنتی به روشی گفته میشوند که قدیمی ها آن را انجام میدادند اما باید چند نکته مهم را در حین انجام این کار باید بدانید.

 

بهترین حالتی که در عرف و آداب انسان ها برای رابطه جنسی بوده است روش خوابیدن زن به پشت است به طوری که هر دو زانوی خود را خم میکند و کف پای او کاملا روی زمین قرار میگیرد و همسرش روی او میخوابد.

 

نحوه صحیح باردار کردن همسر

این وضعیت جنسی بهترین حالت برای رابطه جنسی با همسر و البته اقدام به بارداری میباشد زیرا بدن دو زوجین به صورت کامل با هم در تماس هستند در این حالت زن میتواند آزادانه حرکت کند و مرد با بلند کردن خود دست هایش ا روی زمین قرار دهد تا وزن خود را روی همسرش نیندازد

 

برای بارداری نیز این حالت بهترین حالت برای باردار شدن است زیرا وقتی زن به پشت می‌خوابد، واژن رو به پایین است و رفتن اسپرم به داخل آن و گذشتن از گردنه رحم و وارد شدن به رحم راحت‌تر صورت می‌گیرد. یکی دیگر از فواید این حالت این است که این امکان را فراهم می‌کند که آلت مرد عمیق‌تر وارد واژن زن شود تا اسپرم بعد از انزال مستقیم‌تر وارد گردنه رحم شود.

رعایت نکات زیر در رابطه جنسی با هدف باردار شدن الزامی میباشد و احتمال باداری را ۹۹ درصد افزایش میدهد.پس برای رابطه جنسی به قصد بارداری نکات زیرا رعایت نمایید:

 

مرد باید در رابطه جنسی آلت تناسلی خود را تا جایی که امکان دارد به عمق واژن فرو برده تا همه در زمان انزال همه مایه منی به داخل واژن ریخته شود کمترین میزان از مایع انزال شده بیرون از واژن بریزد.
پس از خارج کردن آلت تناسلی ، مرد باید به دو لب واژن زن را به طرف یکدیگر فشار دهد تا مایع منی از آن بیرون نریزد.
زن باید برای بیست تا سی دقیقه بعدی به همان حالت بماند و بلند نشود بهتر است که زیر کمر زن یک متکا قرار گیرد تا لگن او کمی از روی زمین بلند شود.

 

طبیعی است که وقتی زن از جای خود بلند می‌شود کمی از مایع انزال شده از واژن بیرون بریزد اما این احتمال بارور شدن او را کاهش نمی‌دهد زیرا در این نقطه بیشتر اسپرم‌هایی که در واژن مانده‌اند زنده نیستند. به همان دلیل، به پشت خوابیدن زن بیشتر از ۳۰ دقیقه احتمال بارور شدن زن را بیشتر نمی‌کند.

 

تنوع در رابطه جنسی بسیار زیاد است اما بهترین رش روشی بود که در بالا به آن اشاره کردیم. در زیر میتوانید روش های دیگری را برای رابطه جنسی با همسرتان امتحان کنید:

 

خوابیدن دو طرف به پهلو کنار یکدیگر نیز یکی از راه‌های خوب برای آن دسته از زوج‌هایی است که یکی از طرفین اضافه‌وزن یا کمردرد دارد. اینکار را می توانید هم به صورت رو در رو و هم طوری که مرد از پشت زن را در آغوش گرفته و آلت خود را از پشت وارد واژن زن کند، انجام دهید.
سکس از پشت طوری است که مرد از پشت آلت جنسی خود را وارد واژن زن می‌کند. زن می‌تواند هم روی شکم دراز بکشد و هم روی زمین زانو بزند و یا به پهلو دراز بکشد. مرد پشت او می‌ایستد یا او نیز زانو می‌زند. این روش باعث می‌شود که اسپرم در گردنه رخم نیز ذخیره شود.
در استفاده از هرکدام از وضعیت‌ها، پس از انزال، زن می‌تواند هم روی شکم ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بخوابد یا به پشت برگشته و با بالا نگه داشتن لگن خود همانطور که در بالا اشاره شد، دراز بکشد.

 

جدیدترین مطالب