بهترین هدایا و ایده های جالب برای سالگرد ازدواج

بهترین هدایا و ایده های جالب برای سالگرد ازدواج

هدیه های خاص و منحصر به فرد برای سالگرد ازدواج

 

بهترین هدایا و ایده های جالب برای سالگرد ازدواج یکی از مهمترین اتفاقاتی که در زندگی یک شخص می افتد ازدواجش است. که هر سال در روز خاصی این تاریخ تکرار میشود. شما برای اینکه به همسرتان نشان دهید که چقدر از چنین روزی خوشحال هستید باید کارهایی بکنید که سنگ تمام بگذارید. ما امروز ایده هایی خاص و بینظیر را در این مطلب به شما ارائه خواهیم داد.

 

جود دارد، مثلا بلیت یك تئاتر كه همسرتان دلش می‌خواهد آن را ببیند. پس از كنسرت یا تئاتر هم می‌توانید او را به شام در یك رستوران دعوت كنید. تابلوی نقاشی، پیام‌های نوشته شده در درون یك بطری، یك كتاب و حتی یك نامه عاشقانه هم هدایایی هستند كه به‌رغم قیمت اندكشان، بسیار ارزشمندند. اگر از اولین سالگرد ازدواج بگذریم، با كمی تامل خواهیم دید كه یكی دیگر از سالگردهای ازدواج كه بسیار ویژه است، پنجاهمین سالگرد است.

 

پنجاهمین سالگرد ازدواج، مرحله مهمی از زندگی است گذراندن 50 سال از زندگی با كسی كه به او عشق می‌ورزید، چیزی است كه خیلی‌ها طالب آن هستند. این فرصت مغتنمی است برای این كه با تهیه هدیه‌ای، عشق خود را به همسرتان نشان دهید.

 

پنجاهمین سالگرد ازدواج، واقعه‌ای مهم است و هدیه شما هم باید بی‌همتا باشد. این سال را بسیاری سال طلایی می‌دانند، اما اصلا لازم نیست كه در این روز حتما طلا به همسرتان هدیه دهید. هر چیزی كه انتخاب خودتان باشد، می‌تواند مفید باشد؛

 

اما اگر نوه یا فرزند این زوج خوشبخت هستید، می‌توانید با به كار بردن ایده‌های زیر هدایای فوق‌العاده‌ای به مادربزرگ و پدربزرگتان یا مادر و پدرتان بدهید:

 

ـ خاطرات طلایی:منظور از طلا این نیست كه به آنها جواهر هدیه بدهید، بلكه خاطرات طلایی هم می‌تواند كارساز باشد و چه كسی بیشتر از یك زوجی كه 50 سال با هم زندگی كرده‌اند می‌تواند خاطرات طلایی داشته باشد.

بهترین هدایا و ایده های جالب برای سالگرد ازدواج

پس جمع‌آوری همه این خاطرات با هم و ریختن آنها روی یك CD می‌تواند خیلی مفید باشد. می‌توانید با عكس‌های جداگانه این زوج، آغاز كنید و سپس عكس‌های نامزدی، عروسی و بقیه مراحل مهم زندگیشان را در آن بگنجانید. می‌توانید روی عكس‌ها از موسیقی مورد علاقه این زوج بهره ببرید. فقط كمی تلاش برای تهیه چنین چیزی لازم است حتی اگر عكس‌های كودكی آنها را هم دارید، می‌توانید از آنها استفاده كنید. این می‌تواند یكی از بهترین هدایا از جانب فرزندان یا نوه‌ها در روز سالگرد ازدواج باشد.

 

ـ یك سفر پرخاطره: هدیه دیگری كه فرزندان می‌توانند در چنین روزی به والدینشان بدهند، یك سفر 2 نفره است آنها نیاز به شادی و استراحت دارند، اما معمولا حال و حوصله برنامه‌ریزی یك چنین سفری را ندارند. بچه‌ها می‌توانند در این زمینه پیشقدم شوند و این فرصت را در اختیار آنها قرار دهند.

 

ـ كادوهای متفرقه: علاوه بر این هدایا، كادوهای زیاد دیگری هم وجود دارد كه می‌توانید به آنها تقدیم كنید. یك شاخه رز زیبا، قاب عكس 2 نفره و حتی كاردستی‌هایی كه نوه‌ها برای آنها تهیه كرده‌اند.

 

به هر حال هدیه شما هرچه كه هست، با دقت تمام آن را كادوپیچ كنید. مطمئنا طرف مقابل از آنها خوششان خواهد آمد.

 

بهترین هدایا و ایده های جالب برای سالگرد ازدواج

جدیدترین مطالب