لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

این روزها خیلی از زوج ها دوست دارند مراسم ازدواجشان را برگزار نمایند ما در این بخش گل های طبیعی که بصورت تاج می توانید در روز عروسی از این گل ها استفاده نمایید این مدل های تاج عروس در طرح های بهاری و تزیین آنها با گل های بهاری می باشد که بسیار زیبا می باشد شما می توانید خودتان با سلیقه و ایده خودتان این تاج گل ها را درست نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس  را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

در این روزهای زیبای بهاری، با هوای مطبوع و دلنشین زوج های جوان بسیاری هستند که تصمیم به ازدواج می گیرند و یا برگزاری مهمترین مراسم زندگی خود یعنی نامزدی، عروسی را در این فصل زیبا در نظر گرفته اند. در فصل بهار که گلهای زیبا نیز جایگاه ویژه ای دارند، خوب است که از این پتانسیل استفاده کنید و تاج گل عروس را به سادگی خودتان بسازید. مدل تاج گل نامزدی و تاج عروس گل طبیعی در مراحل زیر نشان داده شده است:

آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

وسایل مورد نیاز برای تاج گل سر عروس

گل های شاخه بریده در رنگ و اندازه های مختلف
برگهای تزیینی برای تاج گل عروس
سیم گل فروشی در دو سایز
نوار گل فروشی
قیچی

آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

مرحله اول ساخت تاج گل عروس

برای اینکه حلقه اصلی تاج گل عروس را داشته باشید، یکی از سیم ها را بردارید و نوار مخصوص گلفروشی را به دور آن بپیچید. تمام طول سیم را با پیچاندن نوار مخصوص به دورش، بپوشانید.

 

نکته: برای اینکه بهترین نتیجه را داشته باشید، دور سر عروس را اندازه بگیرید و با محاسبه بخش انتهایی به آن اضافه می شود، طول سیم را برش دهید.

آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

مرحله دوم تاج گل سر عروس

در این مرحله سیم را به حالت دایره خم کنید و دو انتهای آن را به هم بپیچید تا باز نشود. برای اینکه حلقه تاج گل عروس استحکام بیشتری داشته باشد، مقداری از نوار گلفروشی را هم به به بخش انتهایی بپیچید.

آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

مرحله سوم ساخت تاج سر با گل طبیعی

با استفاده از یک قیچی تیز، ساقه گل و شاخه برگ ها را جدا کنید تا تنها حدود ۵ سانتی متر از ساقه آنها باقی بماند. می توانید امتداد دمبرگ و ساقه برگهای تزیینی را با سیمهای نازک بپیچید تا به دور حلقه گل به راحتی محکم شود.

آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

نکته: برای این قسمت از سیم پیچی هم حتما از نوار سبز استفاده کنید تا ظاهری تمیز و مرتب تر داشته باشد.

 

مرحله چهارم ساخت تاج عروس

برای اینکه گلها را روی حلقه تاج سوار کنید، یکی از سیم ها را از وسط تا کرده و کنار ساقه کوتاه باقی مانده گل قرار دهید. یک سر سیم را با سیم باریکتر به دور ساقه گل محکم کنید. دور این سیم هم از نوار سبز برای یکدست شدن ظاهر تاج گل عروس استفاده کنید.

آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

مرحله پنجم تاج عروس با گل

این کار را برای همه گل ها و برگها تکرار کنید.

 

مرحله ششم ساخت تاج گل عروس

در این مرحله ابتدا چیدمان گل و برگها روی حلقه گل را در ذهن مجسم کنید. ترکیب رنگها و ریتم قرارگیری آنها کنار هم را در نظر بگیرید. حال می توانید چند برگ و گل را به دسته های کوچک تقسیم کنید.

 

نکته: اگر از برگ سرخس یا برگ های بافت ریز در تاج گل عروس استفاده می کنید، آن را زیر باقی گل و برگها نصب کنید.

 آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

مرحله هفتم ساخت تاج گل نامزدی

برای اینکه گلها را به تاج عروس وصل کنید، نوار بلندی را به دور ساقه دسته های کوچک بپیچید تا بتوانید ادامه آن را هم به دور حلق بپیچید.

 

نکته: بعد از قرار دادن گل روی حلقه گل اگر دیدید طول سیم یا نوار بلند است، آن را ببرید تا تاج گل عروس منظم و تمیز باشد.

آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

مرحله هشتم تاج عروس گل طبیعی

این روند را ادامه دهید تا بر حسب خواست خود نیمی از حلقه گل عروس یا تمام آن را با گل پوشش دهید.

آموزش تصویری ساخت تاج گل عروس

منبع:  chidaneh.com

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب