کادوهای مخصوص روز سپندارمذگان برای آقایان، مردان و پسران

کادوهای مخصوص روز سپندارمذگان برای آقایان، مردان و پسران

کادوهای مخصوص روز سپندارمذگان

کادو روز سپندارمذگان برای آقایان و پسر باید با دقت انتخاب شود. اگر قصد خرید کادوی روز سپندارمذگان برای مردان را دارید در ادامه کادوهای مخصوص روز سپندارمذگان برای آقایان، مردان و پسران را به شما خانم های عزیز پیشنهاد می دهیم. روز سپندارمذگان روزی است که عشاق به یکدیگر کادو می دهند و از همدیگر به نیکی یاد می کنند. اما شاید شما ندانید که در روز سپندارمذگان چه کادویی را باید برای عشقتان بخرید تا از همه بیشتر خوشش بیاید. روز سپندارمذگان (روز عشاق و یا روز عشق ورزی) مصادف با 18 فوریه (29 بهمن ) در بعضی فرهنگها روز ابراز عشق است.

 

کادو سپندارمذگان مردانه ( کادو سپندارمذگان برای پسر )

کادوهای سپندارمذگان – اگر تاكنون به فكر خرید کادوی سپندارمذگان نیفتادید و یا نمی‌دانید كه چه می‌خواهید بخرید، پیشنهاد ما را درباره خرید یك یا بعضی از این هدایا جدی بگیرید. البته این را هم اضافه كنیم كه شاد كردن همسرتان آن هم در روز خاصی مثل روز ولنتاین، تنها از طریق خرید کادو میسر نمی‌شود.شما هم می‌توانید در نقش همسر ، شرایطی را برای او فراهم كنید كه در فضای خانه احساس راحتی و آرامش بیشتری كند. مطمئن باشید این كار برای او به‌مراتب لذت‌بخش‌تر خواهد بود.

 

1- یکی از هدایای سپندارمذگان می تواند یك كیف كار مناسب با شغل و موقعیت اجتماعی همسرتان باشد. كیف‌های چرم نسبت‌به بقیه كیف‌ها شیك‌تر هستند. هیچ‌وقت مد نمی‌شوند، هیچ‌وقت هم از مد نمی‌افتند. چرم، جذابیت و برازندگی بیشتری به آقایان شیك پوش می‌دهد.

 

2- حق انتخاب ادكلن همسرتان بعد از ازدواج با شماست! پس درنهایت زرنگی، ادكلنی را كه می‌پسندید برایش کادو بخرید. برای این گزینه از 35 تا 140 هزار تومان كنار بگذارید.

 

3- كیف پول چرم، اگر می‌خواهید این پیشنهاد را انتخاب كنید، كنجكاوانه، سراغ كیف پول همسرتان بروید و نگاهی بیندازید. اگر كهنه شده ، شما بهترین گزینه را پیدا كردید.

 

4- یکی دیگر از پیشنهادات ما برای خرید کادوهای سپندارمذگان یك مجمـوعـه از محصولات بهداشتی مردانه  است.

 

5- ست کیف و كمربند هم یكی از هدایایی است كه همسر شما به آن احتیاج دارد اما دقت كنید كه كمربند را بر حسب سنشان انتخاب كنید.

 

6- بسیاری از آقایان به وسایل سرگرم‌كننده گرایش دارند. پس می‌توانید برای کادوهای سپندارمذگان با سفارش پازل چهره (پیشنهاد: یكی از عكس‌های عروسی‌تان) او را غافلگیر كنید.

 

7- همچنین اگر باز هم دنبال تنوع بیشتری برای خرید کادو سپندارمذگان هستید، ما به شما ساعت، موبایل، ریش‌تراش، جاكلیدی، جا كارتی، خود نویس‌های شكیل و… را پیشنهاد می‌كنیم.

 

روز سپندارمذگان در آسیا:

این روز در بیشتر کشورهای آسیایی جشن گرفته می‌شود. اما در کره و ژاپن و چین این جشن سابقه طولانی تری دارد. در این کشورها زنان بیشتر از مردان کادو می‌دهند و جالب اینکه مردان تنها به عشق واقعیشان کادو می‌دهند اما زنان باید به تمام کسانی که دوست دارند کادو بدهند.

 

حتی زنانی که در اداره کار می‌کنند باید به مردان همکار خود هم شکلات بدهند. این شکلات به giri choko مشهور می‌باشد و با شکلاتی به نام honmei choko فرق می‌کند و این شکلات مخصوص عشق‌های واقعی یا دوستی‌های قوی می‌باشد. در ژاپن دختران  به دخترانی که دوستان واقعی آنها هستند هم شکلات کادو می‌دهند.

 

در روز 14 مارس در این کشورها مردان در انتظار کادو می‌باشند که از عشق واقعی خود دریافت کنند. این روز به نام روز سفید می‌باشد و کادو آن گل ختمی‌ و یا شکلات سفید می‌باشد.

 

در کره یک روز به نام روز سیاه وجود دارد که در 14 آوریل می‌باشد و مردانی که از عشق واقعی‌شان کادو نگیرند غذایی به نام jajangmyun می‌خورند که همان رشته فرنگی چینی می‌باشد که با سس سیاه خورده می‌شود. در کره جنوبی جشنی در 11 نوامبر گرفته می‌شود که زن و شوهرهای جوان برای یکدیگر کادو می‌خرند و زنان در این روز خود را غسل می‌دهند تا از بدترین ها دور شوند.

 

کادوهای مخصوص روز سپندارمذگان برای آقایان، مردان و پسران

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب