قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

راهکارهایی برای از بین بردن بوی بد دستشویی

راهکارهایی برای از بین بردن بوی بد دستشویی

راهکارهایی برای از بین بردن بوی بد دستشویی

بوی بد دستشویی بسیار نامطبوع است و در زمان هایی که شما مهمان دارید بهتر است برای مقابله با بوی بد دستشویی راهکارهایی را انجام دهید. در این پست سماتک بهترین راهکارهایی برای از بین بردن بوی بد دستشویی را بیان خواهد کرد. از بین بردن بوی بد دستشویی و سرویس بهداشتی یکی از معضلاتی است که این روزها افراد بسیاری با آن درگیر هستند. شما هم اگر این مشکل را در خانه تان دارید پیشنهاد می کنیم از راه های زیر استفاده کرده و بوی بد دستشویی منزل تان را از بین ببرید.

 

از بین بردن بوی بد دستشویی

بعد از مدت‌ها با کلی صرفه‌ جویی توانستیم یک واحد نقلی جمع و جور بخریم و از مستاجری و اجاره‌نشینی خلاص شویم. با کمک همسرجان خانه کوچک‌مان را مطابق سلیقه‌ دکور کردیم؛ این درست که کوچک است اما باز هم از مستاجری و اجاره‌نشینی خیلی بهتر است. اما از قضا یک روز که خسته و درب و داغون از سرکار به خانه بازگشتیم به محض باز کردن در متوجه موضوع ناراحت‌کننده‌ای شدیم؛ بوی بد فاضلاب تمام خانه‌مان را پر کرده بود و ما هیچ رغبتی برای وارد شدن به آنجا نداشتیم؛ تازه بد موضوع اینکه آن شب مهمان هم داشتیم و هر سری که بوی بد توی فضا می‌پیچید، ما خجل و شرمنده‌تر می‌شدیم. بعد از این ماجرا بود که به فکر چاره افتادم و با کلی جست و جو و پرسیدن از افراد باتجربه و دوستان راه هایی از بین بردن بوی بد دستشویی پیدا کردم. حالا اگر مشکلی که برای من پیش آمد، دغدغه شما هم هست.

 

از بین بردن بوی بد دستشویی با دستگاه بخور

یک راه از بین بردن بوی بد دستشویی در خانه استفاده از دستگاه بخور است. گیاهان معطری مثل وانیل، پرتقال، لیمو، اکالیپتوس، گل رز، دارچین، میخک، ترنج و… را در دستگاه بخور بریزید. چند دقیقه بعد از بالا رفتن دما، خانه‌تان مملو از بوی خوش می‌شود. اگر دستگاه بخور هم ندارید، می‌توانید این گیاهان را در ظرفی پر از آب ریخته و روی حرارت قرار دهید. بعد از رسیدن به نقطه جوش، حرارت را پایین بیاورید. حالا بوی عطر خوشی تمام خانه‌تان را فرا می‌گیرد.

 

از بین بردن بوی بد دستشویی با گیاهان و گل‌های خوشبو

گل‌ها و گیاهان خانگی نقش مهمی در تصفیه هوای اتاق دارند؛ در ضمن اگر این گل‌ها معطر باشند، علاوه بر تمیز کردن هوای محیط باعث انتشار رایحه خوش در فضا می‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم از گل‌ها و گیاهان تازه و خوشبو در نقاط مختلف خانه‌تان برای از بین بردن بوی بد دستشویی استفاده کنید.

 

از بین بردن بوی بد دستشویی با استفاده از اسانس

راه دیگر آغشته کردن دستمال گردگیری به اسانس مورد علاقه‌تان و تمیز کردن خانه با آن دستمال است تا بوی خوش همه خانه را پر و شما را در از بین بردن بوی بد دستشویی کمک کند.

 

از بین بردن بوی بد دستشویی با عودهای خوشبو

یک پیشنهاد دیگر اینکه در منزل‌تان عود روشن کنید. عودهایی با اسانس‌های مختلف در بازار موجود است که مطابق سلیقه‌تان می‌توانید آنها را تهیه کنید و در دکوراسیون داخلی منزل تان از آن ها استفاده کنید.

 

از بین بردن بوی بد دستشویی با سرکه سفید

روش دیگر قرار دادن یک ظرف سرکه سفید در گوشه‌ای از اتاق است. هر چند وقت یک‌بار سرکه را عوض کنید. سرکه سفید در از بین بردن بوی بد دستشویی و بوی بد فضا به شما کمک و ذرات بدبو را جذب می‌کند.

 

از بین بردن بوی بد دستشویی با شمع های معطر

می‌توانید از شمع‌های معطر هم در جای‌جای خانه‌تان استفاده کنید. در سرویس بهداشتی، اتاق خواب، اتاق نشیمن،آشپزخانه و… شمع بگذارید. با این کار هم از زیبایی و گرمای شمع در دکوراسیون داخلی خانه‌ تان کمک گرفته‌ و هم فضای منزل‌تان را معطر کرده‌اید و از بوی بد دستشویی خلاص شده اید.

 

از بین بردن بوی بد دستشویی با آبلیمو و سرکه

یک راه‌حل فوری این است که مقدار یکسانی آب، سرکه و آبلیمو را داخل بطری اسپری ریخته و محلول به دست آمده را در محیط خانه‌تان اسپری کنید. هرچه میزان آبلیمو یا سرکه بیشتر باشد، این محلول قدرت بوگیری بیشتری دارد. در ضمن علاوه بر از بین بردن بوی بد توالت، بوی بد ناشی از دود سیگار نیز با این روش به سرعت محو شده و از بین می‌رود.

 

از بین بردن بوی بد دستشویی با گلوله‌های پنبه‌ای

خوب است یک‌ بار هم برای معطر کردن فوری اتاق‌ها، گلوله‌های پنبه را داخل مخلوط وانیل یا اسانس دلخواه‌تان فرو ببرید. بعد آنها را داخل ظرف زیبایی قرار داده و در هر جایی از دکوراسیون داخلی منزل تان که دوست دارید، بگذارید و معجزه خوشبو شدن خانه‌تان را حسابی حس کنید. این یک راه حل مدرن برای از بین بردن بوی بد دستشویی است.

 

از بین بردن بوی بد دستشویی با چوب کبریت

برای از بین بردن بوی بد توالت، هیچ چیزی مانند چوب کبریت کارساز نیست. برای این کار کافی است یک یا چند کبریت را روشن و سپس خاموش کنید. گوگردی که از سوختن چوب کبریت آزاد می‌شود، بوهای ناخوشایند را جذب کرده و خیلی سریع از بین می‌برد.

 

از بین بردن بوی بد دستشویی با لامپ اتاق

آخرین راه‌حل پیشنهادی اینکه عطر و اسانس مورد علاقه‌تان را روی لامپ اتاق‌تان زمانی که خاموش است، بچکانید. پس از روشن و گرم شدن لامپ، رایحه خوش آن در فضای خانه می‌پیچد و بوی بد دستشویی را از بین می رود.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری