راهکارهایی برای رفع لقی کاشی های خانه

راهکارهایی برای رفع لقی کاشی های خانه

چگونه لقی کاشی ها را از بین ببریم؟

 

راهکارهایی برای رفع لقی کاشی های خانه شاید برای هرکدام از شما این تجربه وجود داشته باشد، که به هنگام راه رفتن بر روی قسمتی از کاشی خانه تان متوجه لق بودن آن شده اید. اما آیا تا کنون به این فکر افتاده اید که چگونه میتوان این لقی را از بین برد؟ با ما همراه باشید تا به شما روش رفع لقی کاشی ها را آموزش بدهیم.

راهکارهایی برای رفع لقی کاشی های خانه

ممکن است که شما هم با مشکل لق شدن کاشی ها در خانه تان مواجه باشید، شاید باورتان نشود اما سر و صدای این کاشی های لق از آزار دهنده ترین صداها در خانه هستند مخصوصا اگر شب هنگام بخواهید روی آن ها حرکت کنید، این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید در کمترین زمان لقی این کاشی ها را برطرف کنید.

 

مواد لازم برای رفع لقی کاشی :

چسب بتون (نوع تیوبی آن مناسب تر است)

گان (gun) برای چسب (از ابزار فروشی ها به راحتی تهیه کنید)

دریل

وزنه

دستمال تمیز

اسفنج

مخلوط آب و صابون بعد از این

 

نحوه انجام کار :

در ابتدا باید کاشی لق را پیدا کنید، برای این کار هم می توانید از راه رفتن بر روی سطح کاشی ها کمک بگیرید و هم می توانید به آن ها ضربه بزنید، کاشی های لق صدای پوکی دارند. بعد از آن نوبت به استفاده از دریل می رسد، با استفاده از دریل در چهار طرف کاشی و یا کاشی های لق تان؛ درست روی درز و ملات ها سوراخ هایی را ایجاد کنید، دقت کنید چرا که عمق این سوراخ های نباید زیاد باشد تا به کف اصلی خانه برسد، عمق دو سانت کافی است.

 

ضایعات حاصل از دریل را می توانید با جارو برقی تمیز کنید، حالا نوبت آن است که چسب را توی گالن بگذارید و سر آن را داخل سوراخ های ایجاد شده با دریل بیاندازید و داخل سوراخ ها را پر کنید، بعد از آن باید وی کاشی ها را با وزنه بپوشانید، وقتی این کار را انجام می دهید مقداری از چسب ها بیرون می زند، به راحتی می توانید روی این چسب ها را با اسفنج آغشته به آب و صابون بشویید.

 

راهکارهایی برای رفع لقی کاشی های خانه

جدیدترین مطالب