آموزش سریع آماده شدن زنان در 6 دقیقه

آموزش سریع آماده شدن زنان در 6 دقیقه

آموزش سریع آماده شدن زنان در 6 دقیقه

آماده شدن زنان برای رفتن به بیرون از خانه بسیار طول می کشد. اگر از دیر آماده شدن خودتان خسته شده اید و می خواهید در 6 دقیقه هم آرایش کرده و هم لباس مناسب بپوشید در اینجا آموزش سریع آماده شدن زنان در 6 دقیقه بیان خواهد شد.

 

سریع آماده شدن برای بسیاری از افراد تبدیل به رویایی دست نیافتنی شده است، اما دیگر وقت آن است که کمی به خودتان اهمیت بدهید و برای سریع آماده شدن برنامه ریزی کنید. بعضی از صبح ها هرچقدر هم در مقابل صدایِ عاشقانه بیدارباش ساعت مقاومت کنید، در آخر باید از خواب برخیزید و در همین زمان است که متوجه می شوید برای خارج شدن از خانه در حال تقلا کردن و دویدن از سمتی به سمت دیگر هستید و آماده شدن برایتان بسیار سخت خواهد بود. آخ که چه حال بدی و چه استرس افتضاحی است. چرا؟!! به این دلیل که تنها چند دقیقه بیشتر خوابیده اید.

 

آماده شدن زنان در 6 دقیقه با چند ترفند ساده و کاربردی

در این مطلب چند راه حل ارائه می دهیم که با انجام آن ها این فرایند را تسریع می بخشید و در چند دقیقه ظاهری مناسب برای خود به وجود خواهید آورد.

 

۱- استفاده از محصولات چندکاره

در زمان و پول خود صرفه جویی کنید، و لوازم آرایشی خود را از میان محصولات چندکاره انتخاب کنید. کرم های تیوپی برای سریع آماده شدن بهترین انتخاب هستند. این کرم ها کارکردهای چندگانه دارند مانند، مرطوب کنندگی صورت، یکدست کردن رنگ پوست صورت و محافظت از پوست در برابر آفتاب با داشتن SPF. رنگ های آرایشی (Makeup tints) که برای استفاده بر روی گونه، لب و چشم طراحی شده اند و به راحتی قابل استفاده هستند، در صرفه جویی در زمان آماده شدن تان نقش به سزایی دارند؛ نکته مثبت دیگر در مورد این نوع از رنگ های آرایشی آن است که می توانید آن ها در کیفتان بگذارید و در طی روز هر زمان نیاز شد مورد استفاده قرار بدهید.

 

زمان مورد نیاز = ۳ دقیقه

 

آموزش سریع آماده شدن زنان در 6 دقیقه

لوازم آرایشی خود را از میان محصولات چندکاره انتخاب کنید

 

۲- استفاده از شامپو و نرم کننده خشک

وقتی که برای حمام رفتن و دوش گرفتن زمان ندارید، بهترین کار برای مرتب بودن و سریع آماده شدن استفاده از شامپو و نرم کننده خشک است. شامپوهای خشک معجزه ای هستند برای مواقعی که زمانی برای حمام رفتن و مرتب کردن موهایتان ندارید. شامپوهای خشک نه تنها روشی فوق العاده برای از بین بردن چربی اضافی مو و افزودن حجم موها هستند، بلکه آن ها رایحه ای بی نظیر هم به موهایتان می بخشند. نرم کننده موی خشک اعجوبه ای است برای مواقعی که بعد از یک روز طولانی موهایتان شبیه به کاه زبر و وز شده اند.

 

زمان مورد نیاز = ۱ دقیقه

 

آموزش سریع آماده شدن زنان در 6 دقیقه

شامپوهای خشک برای مواقعی مناسب است که زمانی برای حمام رفتن و مرتب کردن موهایتان ندارید

 

۳- انتخاب یک رژلب مناسب

اگر برای آرایش کامل صورت زمان ندارید، استفاده فوری از یک رژلب درخشان در کل ظاهرتان تاثیرگذار است و احساس خوبی به وجود می آورد و همیشه مرتب به نظر خواهید رسید. رژلب های کالباسی، صورتی و قرمز حسی از سرحال بودن در چهره تان ایجاد می کنند و هیچگاه از مُد نمی روند.

 

زمان مورد نیاز = ۱ دقیقه

 

آموزش سریع آماده شدن زنان در 6 دقیقه

استفاده فوری از یک رژلب درخشان در کل ظاهرتان تاثیرگذار است

 

۴- آمادگی قبلی برای سریع آماده شدن

شب قبل ۵ دقیقه زمان بگذارید و لباس هایی که قردا صبح می خواهید بپوشید را آماده کنید و آن ها را در جایی در دسترس قرار بدهید. محصولات آرایشی و بهداشتی تان را مرتب کنید و وسایلی که روزانه مورد استفاده قرار می دهید را در دسترس قرار بدهید تا بدانید دقیقاً هرچیزی کجا گذاشته اید و زمان زیادی را صرف پیدا کردن آن ها در صبح نکنید و بتوانید سریع آماده شوید.

 

زمان مورد نیاز در صبح = ۰ دقیقه (اینکار شبِ قبل انجام شده است)

 

آموزش سریع آماده شدن زنان در 6 دقیقه

شب قبل ۵ دقیقه زمان بگذارید و لباس هایی که قردا صبح می خواهید بپوشید را آماده کنید 

 

۵- خودت را دوست داشته باش

به یاد داشته باشید اگر چه لباس، آرایش و مدل مو در شما احساس خوبی ایجاد می کند، اما تعیین کننده زیبایی شما نخواهند بود. داشتن کمی مو در پا یا دست و یا کمی چرب بودن موها تغییری در آنچه شما واقعاً هستید ایجاد نمی کند، خودِ زیبای واقعیت را بغل کن و دوستش داشته باش!

 

زمان مورد نیاز = ۰ دقیقه

کل زمان مورد نیاز = ۵ دقیقه

 

آموزش سریع آماده شدن زنان در 6 دقیقه

خودِ زیبای واقعیت را بغل کن و دوستش داشته باش

 

با رعایت این نکات می توانید هر روز بدون اینکه برای آماده شدن زمان کمی داشته باشید و دستپاچه شوید ظاهری مرتب و زیبا داشته باشید و به موقع به محل کار خود برسید.

جدیدترین مطالب