قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

شستن ظرف مسی

شستن ظرف مسی

شستن ظرف مسی

تمیز نمودن ظروف مسی فن و فون های مخصوص به خود دارد که باید از آن با خبر باشید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شستن ظرف مسی را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

شستن ظرف مسی

 به گزارش سماتک یکی از ظروف قدیمی که امروزه کاربرد بسیار زیادی در فضای آشپزخانه ها دارد ظروف مسی قدیمی می باشد. این ظروف علاوه بر رنگ و ظاهر منحصر به فردی که دارد تاثیرات بسیار مناسبی بر بدن می گذارد و در درمان برخی از بیماری ها می تواند تا حد زیادی موثر باشد.

 

در کنار تمام تاثیرات مثبت ظروف مسی تنها نکته ای که می تواند شما را از خرید آن منصرف کند سیاه شدن و کدر شدن این ظروف بعد از استفاده و قرار گرفتن در مجاور آتش می باشد، به همین منظور در این مطلب ما می خواهیم شما را با روش تمیزکردن ظروف مسی با پاک کننده های خانگی آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

 

بسیاری از افراد نمی دانند چگونه ظرف مسی را تمیز نمایند و در هر بار شستن دچار مشکل می شوند این ظرف از زمانهای قدیمی مورد استفاده در آشپزخانه های بود و خیلی از افراد دوست دارند از ظرف مسی استفاده نمایند .

 

وسایل مورد نیاز برای تمیزکردن ظروف مسی

سرکه سفید

نمک دانه درشت

اسفنج سخت

پاک کننده ملایم

​مراحل تمیزکردن ظروف مسی

 

• ​در مرحله اول روی سطح ظرف مسی کمی نمک بپاشید، سپس سرکه سفید را روی سطح آن بریزید کمی صبر کنید.

 

• ​در مرحله ی بعدی مجدد روی سطح ظرف نمک بریزید.

 

• ​حالا روی اسفنج تان سرکه بریزید و بخش های مختلف ظرف را با اسفنج کامل بشویید تا زنگارها از بین رود.

 

• ​پس از تمیز کردن ظروف مسی تان آن را به خوبی با یک پاک کننده ملایم مثل مایع ظرف شویی بشویید تا بوی نامطبوع سرکه بر طرف شود.

شستن ظرف مسی

شستشوی ظروف مسی با سرکه سفید و نمک

 

منبع: chidaneh.com

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب