چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

 

شما اگر در نحوه لباس پوشیدنتان دقت نمایید می توانید ظاهری باکلاس و شیک داشته باشید. اگر حالا نمی دانید چگونه ظاهری شیک و باکلاس داشته باشید در این مقاله با ما همراه باشید تا با هم این موارد را مرور می کنیم.

 

تغییرات ساده برای داشتن استایلی جذاب

با تغییرات ساده برای داشتن استایلی جذاب میتوانید ظاهری با کلاس بسازید.

 

استایل شیک و جذاب

برای اینکه استایلی شیک و همیشه جذاب داشته باشید با این تغییرات ساده،میتوانید ظاهری با کلاس بسازید.

 

استفاده از کیف دستی خوش بنیه

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

همیشه یک کیف دستی با کیفیت ارزش پول دادن را دارد، با توجه به هزینه ای که می خواهید بکنید به دنبال کیفی با طراحی کلاسیک و رنگی خنثی باشید. همین که کیف رویایی خود را خریداری کردید، آن را با براق کننده های چرم همیشه درخشان نگه دارید.

 

اگر می خواهید کیفتان همیشه در بهترین شکل خود بماند هر بار خواستید کنارش بگذارید آن را با کاغذ و یا هر چیز دیگر پر کنید.

 

یک عطر تازه استفاده کنید

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

هیچ لباسی بدون یک عطر خوش بو کامل نمی شود. عطری را پیدا کنید که از آن لذت می برید و روی پوست خود بزنید ( هرگز به لباس یا موی خود عطر نزنید ) عطر را روی ساعد یا پشت گردن خود اسپری کنید تا ماندگاریش بیشتر شود. حتی می توانید عطر را پشت زانوها و یا بین ران ها نیز بزنید تا بیشتر بویش بماند. قبل از اینکه عطر را روی پوست اسپری کنید با مرطوب کننده یا روغن بادام چربش کنید.

 

زیورآلات سنگین استفاده کنید

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

زیورآلات حتی اگر هم ارزان قیمت باشند اگر با فکر و هوشمندانه خریداری شوند می توانند به خوبی استایلتان را تقویت کنند. می توانید زیور آلاتی بخرید که حالتی کریستال با سنگ های پلاستیکی دارد، به جای زیور آلات درخشان و گران از زیور آلات تیره استفاده کنید. بعلاوه زیورآلات فلزی انتخاب کنید که به جای سبک و شل بودن سفت و سنگین باشند. برای داشتن ظاهری کلاسیک ساعتی با بند فلزی یا چرم اضافه کنید. از کتی کلاسیک استفاده کنید.

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

مهم نیست زیر کت چه لباسی می پوشید، کت هایی که ظاهرشان خوب باشد برای یک استایل شیک کافی هستند. به دنبال کتی با کیفیت باشید که بتوانید برای طولانی مدت استفاده اش کنید. کت هایی که کمربند دارند، کت چرم مشکی، کت جین، آبی تیره، کرمی اینها مدل هایی هستند که هرگز از مد نمی روند. وقتی چنین کت هایی داشته باشید دیگر هرگز نگران این نخواهید بود که چه لباسی بپوشید.

 

به جزئیات دقت کنید

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

اگر جایی از لباستان نخ اضافی دارد یا در رفتگی هست، آن را ببرید یا درستش کنید. می خواهید از دانه های نخی روی ژاکت یا پلیور خلاص شوید؟ از یک تیغ برای برداشتنشان استفاده کنید ( مانند اصلاح صورت روی آنها بکشید ). حواستان را جمع کنید تا هیچ وقت لباسی نپوشید که رویش لکه و سوراخ باشد، و یا دکمه اش افتاده باشد.

 

به خیاط بسپاریدش

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

یک خیاط خوب می تواند یک لباس معمولی را با کمی تغییرات تبدیل به لباسی فوق العاده کند.

 

حتی اگر خودتان خیاطی بلد باشید می توانید با کمی تغییرات در طول و عرض لباس ها آنها را برای خود فیت تر کنید طوری که بهتر روی تنتان جلوه کنند.

 

از بخار شور استفاده کنید

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

بخار شور را راحت تر می توان استفاده کرد و عملکردش از اتو سریعتر است. برای اینکه لباس هایتان بدون چروک بماند، به محض اینکه از خشک کن بیرون آمد آویزان یا تایشان کنید، و یک شب قبل از اینکه بپوشیدشان بخار بدهید، از ترفند آب گرم در حمام استفاده نکنید روش بی فایده ای است.

 

از رنگ های خاکی بپرهیزید

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

بیشتر این رنگ ها کسل کننده و به نظر کهنه می آیند. برای اینکه ظاهری لوکس داشته باشید بهتر است از رنگ هایی که شبیه به سنگ های قیمتی است و یا رنگ های خمیری استفاده کنید. به قسمت رنگ های سایت بدونیم مراجعه کنید.

 

استفاده از آرایش ساده و ناخن های طبیعی

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

 

 

وقتی نوبت به آرایش می رسد فکر نکنید سرخ کردن گونه ها، استفاده بیش از حد از ریمل و بزرگ کردن لب ها روش مناسبی است. اگر می خواهید ظاهری شیک و باوقار داشته باشید آرایش باید ساده باشد، موها رنگی براق داشته باشد، و ناخن ها را نیز فراموش نکنید بهتر است ناخن ها را تا جای ممکن طبیعی نگه دارید و فقط به یک لاک خوش رنگ بسنده کنید.

 

کفش ها را با کیفتان ست کنید

چگونه ظاهری باکلاس داشته باشیم؟

از آنجا که کفش را هر روز به پا می کنید و دائما در حال برخورد با پیاده رو است، پس باید همیشه آن را در بهترین شکل خود نگه دارید. بیشتر کفش ها را می توانید.

 

با کمی مایع شوینده و آب گرم تمیز کنید. برای از بین بردن سائیدگی کفش های چرم از وازلین استفاده کنید کفش و کیف اگر با هم همخوانی داشته باشند ظاهرتان فوق العاده شیک می شود.

جدیدترین مطالب