ماشین لباسشویی بخارشوی ال جی LG (طرز کار)

ماشین لباسشویی بخارشوی ال جی LG (طرز کار)

ماشین لباسشویی بخارشوی ال جی LG 

ماشین های لباس شویی هوشمند طرز کار مخصوص به خود دارند شما باید برنامه ریزی کرده و دکمه استارت را بزنید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ماشین لباسشویی بخار شوی ال جی LG را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

ماشین لباسشویی های با برند های مختلف همه با هم متفاوت می باشند لوازم خانگی با برندهای LG شاید کارکردش با لوازم خانگی های برندهای دیگر متفاوت باشند این لباس شویی ها می تواند همه لکه های رو لباس را با بخار از بین ببرد چون یک گزینه در این لباس شویی ها وجود دارد که با بخار لباس ها را تمیز می نماید بسیاری از خانم های خانه دار از معجزه بخار داغ در تمیز کردن گوشه و کنار خانه به خوبی آگاهی دارند و می دانند که با استفاده از بخار می توانند چربی ها و لکه های بر جا مانده روی سطوح، وسایل یا پرده ها را از بین ببرند. به همین خاطر است که به استفاده از دستگاه های بخار شوی مبادرت می ورزند و در روند تمیز کردن خانه به وفور از آن بهره می گیرند.

 

اما استفاده از قدرت تمیزکنندگی بخار فقط به بخارشوی محدود نمی شود، بلکه در دیگر لوازم خانگی هم می توان از آن استفاده کرد. از جمله می توان ماشین لباسشوئی را نام برد. به‌ وسیله بخار می توان بدون آسیب رساندن به بافت پارچه، تمام ذرات مولکولی خاک و کثیفی را از هم جدا کرد. با تکیه بر همین ویژگی، شرکت ال‌جی به تولید اولین ماشین لباسشویی بر پایه فناوری پیشرفته بخار اقدام کرده است.

ماشین لباسشویی بخارشوی ال جی LG (طرز کار)

در بیشتر مواقع بسیاری از ما حتی متوجه بخار در اطراف خود نمی‌شویم، البته به‌جز مواقعی که گرمای آن را با پوست خود حس می‌کنیم. بخار در تصور و ذهن ما در حد همان بخار برخواسته از چای صبحگاهی شکل می‌گیرد و بعد با همان پیچیدگی و رازآمیزی در ذهن ما و هوا ناپدید می‌شود.

 

اما این هوای ابر شکل مرموز خارج از این نقش کم‌رنگ در گوشه و کنار زندگی ما استفاده‌های زیادی دارد. مثلاً در صنعت و با چرخاندن توربین‌های غول‌پیکر نقش اساسی در تامین برق زندگی ما دارد. این قدرت عظیم بخار خارج از چرخاندن چرخ صنعت یک ویژگی بسیار جالب توجه دیگر نیز دارد که به تازگی در وسایل شست‌وشوی ال جی دیده می‌شود.

 

«تمیزکنندگی» یکی از قابلیت‌های قدرتمند این بخار به نظر ضعیف است که به‌وسیله آن می‌توان لکه‌های کثیفی‌ که بهترین و قوی‌ترین شوینده‌ها در تمیز کردن آن کم می‌آورند را به راحتی و به سرعت برطرف کرد.

 

بخار به معنای واقعی کلمه یک تمیزکننده همه فن حریف است و برخلاف بسیاری از تمیزکننده‌ها در عین حال هم قدرتمند است و هم نافذ و ملایم. دلیل اصلی این امر قابلیت بخار در رسیدن به دمای بالا، یعنی بالاتر از دمای آب جوش است.

 

این ویژگی باعث می‌شود که بتوان به‌وسیله بخار تمام ذرات مولکولی خاک و کثیفی را از هم جدا کرده و در حالی که هیچ آسیبی به بافت لباس نمی‌رسد، آن را تمیز کرد.

 

با توجه به این ویژگی‌ها شرکت پیشروی ال‌جی اقدام به تولید اولین مدل‌های ماشین لباسشویی بر پایه فناوری پیشرفته بخار کرد. با گذشت زمان این فنّاوری هر روز رشد کرد و در لوازم‌خانگی جدید این شرکت به حد کمال رسید. هم اکنون این فناوری می‌تواند آب را تا دمایی بسیار بیشتر از نقطه جوشیدن آب و تا اندازه ۲۱۲ درجه سانتی‌گراد گرم کرده و بخار آب در محفظه منتشر کند.

ماشین لباسشویی بخارشوی ال جی LG (طرز کار)

بخار به ذرات چربی و کثیفی ها نفوذ کرده و با متلاشی کردن پیوند مولکولی آنها کمک می‌کند تا با کمترین مقدار مواد شوینده، تمیزترین نتیجه ممکن را شاهد باشید و در عین حال این فناوری صدمه‌ای به لباس نزده و آن را مثل روز اول به شما تحویل می‌دهد.

 

با این حال این قدرت تمیزکنندگی فوق‌العاده بخار تنها دلیل محبوبیت لباس‌شویی‌های ال‌جی نیست. به پشتوانه این فناوری ویژگی‌های مهم دیگری نیز به این محصول افزوده شده است که شرکت‌ ال‌جی با استفاده بهینه از این ویژگی‌ها توانسته‌ توجه بسیاری را به خود جلب کنند.

 

یکی از مهم‌ترین این قابلیت‌ها بحث میزان مصرف انرژی است که همیشه یکی از فاکتورهای مهم خریداران لوازم‌خانگی بشمار می‌رود. فناوری بخار ضمن کاستن از زمان شستشو باعث بهبود عملکرد و کم شدن مقدار قابل توجهی از مصرف انرژی می‌شود.

 

در کنار این ویژگی، ماشین‌ لباسشویی ال‌جی آب کمتری نسبت به نمونه‌های مشابه در بازار مصرف می‌کنند که عاملی اساسی در کاهش آب و برق مصرفی بشمار می‌آید.

ماشین لباسشویی بخارشوی ال جی LG (طرز کار)

مزیت مهم دیگر فناوری شست‌وشو با بخار، ضدعفونی کردن است. این خصوصیت علاوه بر ضدعفونی کردن ملحفه، حوله، دستمال‌های آشپزخانه و بقیه پارچه‌هایی که احتمال آلودگی بالا و نیاز به ضدعفونی شدن دارند، برای کودکان و افرادی که به آلرژی مبتلا هستند بسیار مفید بوده و در بعضی از این مدل‌ها می‌توان تمام گرد و غبارها و باکتری‌های آلرژی‌زا را تا میزان ۹۹ درصد از بین ‌برد.

 

در چند سال اخیر باتوجه به میزان مصرف انرژی و بالاتر رفتن سرعت زندگی روزمره استفاده از فناوری‌هایی نظیر بخار یکی از واجبات وسایل خانگی جدید است. این فناوری‌ها باعث می‌شوند زندگی سالم‌تر و شاداب‌تری را تجربه کنیم و دیگر نگران کمبود وقت و آلودگی نباشیم.

 

همه این عوامل باعث شده است که شرکت‌هایی نظیر ال‌جی نهایت استفاده را از این فنّاوری بکنند و بتوانند با تکیه بر این قدرت تمیزکنندگی باور نکردنی نبض بازار این وسیله ضرروی خانه را بدست بگیرد.

 

منبع: rooziato.com

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب