جدیدترین مدل های کفش دانشجویی مردانه

جدیدترین مدل های کفش دانشجویی مردانه

شیک ترین کفش های دانشجویی پسرانه

 

جدیدترین مدل های کفش دانشجویی مردانه و زیباترین طرح های کفش مردانه دانشجویی را در ادامه این مطلب سماتک مشاهده می کنید. اگر قصد خرید کفش دانشجویی مردانه را دارید می توانید از مدل های زیر الگو برداری کنید.

 

ما مناسب‌ترین گزینه‌های مدل کفش را كه می‌توانید از میان برندها برای روزهای دانشگاه خودتان انتخاب كنید، در اینجا جمع كرده‌ایم.

 

اکسفوردی ها در تهران

جدیدترین مدل های کفش دانشجویی مردانه

کفش های اكسفورد برای دانشجویان كلاسیک، همیشه شیک و كاربردی است

 

به فرم این كفش‌ها «اكسفورد» گفته می‌شود كه از دنیای مردانه وارد حوزه كفش‌های زنانه شدند و سال گذشته به جریان مد پیوستند. برای دانشجویانی كه ست‌های رسمی‌تر را ترجیح می‌دهند مثل دانشجویان سال‌های آخر رشته حقوق، پزشكی و … این كفش‌ها بهترین انتخاب هستند. خرید این كفش را كه در نمونه‌های مختلف آن در اغلب فروشگاه‌های كفش پیدا می‌شود، به شما توصیه می‌كنیم چون به دلیل طراحی كلاسیك، همیشه شیك و كاربردی است.

 

راحت طلب ها

جدیدترین مدل های کفش دانشجویی مردانه

اگر دانشجوی راحت طلبی هستید از این کفش های اسپرت سفید استفاده کنید

 

برای دانشجویانی كه شلوارهای راحت ورزشی را به جین و كتان ترجیح می‌دهند و با كوله‌پشتی به دانشگاه می‌روند، چنین كفش اسپرتی را توصیه می‌كنیم؛ آن هم در رنگ سفید تا با تمام رنگ‌ها قابل استفاده باشد. در كفش‌های پارچه‌ای سراغ رنگ‌های روشن مثل سفید نروید ولی نمونه‌های چرمی به راحتی قابل تمیزكردن هستند.

 

خانم دکترها

جدیدترین مدل های کفش دانشجویی مردانه

برای دانشجویانی كه برای فوق لیسانس درس می‌خوانند این مدل كفش لژدار را پیشنهاد می‌كنیم

 

برای دانشجویانی كه در مقطع فوق لیسانس درس می‌خوانند یا به دلایل شغلی به شكل رسمی در دانشگاه حاضر می‌شوند، كفش‌های نیمه رسمی انتخاب خوبی نیست و باید سراغ نمونه‌های زنانه بروند كه چندان راحت نیست؛ به همین دلیل ما این مدل كفش لژدار اما با طراحی زنانه از برند زارا را پیشنهاد می‌كنیم.

 

جین پوش ها

جدیدترین مدل های کفش دانشجویی مردانه

اگر از دانشجویانی هستید كه به تیپ كلاسیک علاقه دارید از این کفش استفاده کنید

 

اگر از دانشجویانی هستید كه به تیپ كلاسیک علاقه دارید و به همین دلیل یک كیف چرم قهوه‌ای شلوار جین راستا و مانتو پیراهنی را دوست دارید، برای كامل كردن تیپ خودتان به یک ونس ساده با رنگ سبز ارتشی احتیاج دارید. رنگی ملایم و خفته كه همخوانی خوبی با انتخاب‌های كلاسیک دارد.

 

همه فن حریف

 

جدیدترین مدل های کفش دانشجویی مردانه

سادگی و راحتی این كفش تضمین استفاده مداوم و همیشگی از آن است

 

پیشنهاد «جیوكس» به خانم‌های دانشجو، یك ونس ساده مشكی است كه با هر ستی می‌توانید بپوشید. كفه طبی كفش‌های این برند، راحتی شما را برای استفاده طولانی مدت تضمین می‌كند. سادگی این كفش تضمین استفاده مداوم و همیشگی از آن است.

 

انتخاب برتر

جدیدترین مدل های کفش دانشجویی مردانه

کفش های لژدار از کفش های عروسكی راحت‌تر و فشار كمتری به پاشنه و پنجه پا وارد می‌كنند

 

تجربه كفش‌های لژداری كه امسال مد بودند، به همه خانم‌ها ثابت كرد این مدل كفش‌ها به مراتب از نمونه‌های تخت عروسكی راحت‌تر هستند و فشار كمتری به پاشنه و پنجه پا وارد می‌كنند. به همین دلیل در روزهای دانشگاه تا پیش از شروع باران می‌توانند شما را همراهی كنند.

 

پیشنهاد طراحان

جدیدترین مدل های کفش دانشجویی مردانه

این كفش پیشنهاد ماست برای دانشجویانی كه به روز بودن را دوست دارند

 

این كفش از جدیدترین مدل‌های پاییزه است كه «زارا» در مجموعه پاییزی خود روانه بازار كرد. تابستان 2015 كفش‌های «ونس» محبوبیت بالایی داشتند و در پاییز امسال باید منتظر نمونه‌های ساقدار آنها باشیم. این كفش پیشنهاد ماست برای دانشجویانی كه به روز بودن را دوست دارند.

 

بی خستگی

جدیدترین مدل های کفش دانشجویی مردانه

اگر اهل پیاده‌روی و قدم زدن هستید از این کفش استفاده کنید

 

اگر اهل پیاده‌روی هستید و مسیرهای كم و زیاد را با قدم زدن طی می‌كنید باید از مجموعه رانینگ برندهای ورزشی یك كفش مناسب برای خودتان انتخاب كنید. در میان این برندها «اسكیچر» نمونه‌هایی دارد كه كمتر شبیه كتانی ورزشی بوده و در ست‌های نیمه اسپرت هم قابل استفاده‌ است. این كفش را در رنگی مثل سورمه‌ای انتخاب كنید كه از رنگ‌های اسپرت كاربردی محسوب می‌شود.

جدیدترین مطالب