نحوه چیدمان وسایل در انباری

نحوه چیدمان وسایل در انباری

چگونه وسایل خود را در انباری مرتب کنیم؟

 

نحوه چیدمان وسایل در انباری تا حالا شده توی انباری خونه، مغازه، شرکت و…، دنبال وسیله‌ای بگردید و در ضمن وقتتون هم کم باشه واسه اینکه باید هرچه سریعتر اون وسیله را پیدا کنید.انبارها در واقع یکی از استراتژیکی ترین محیط‌های ساختمان هستند که معمولا از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در آنها پیدا می‌شود.پس بهتره برای آسودگی روان و دوری از استرس، انباری خود را تمیز، منظم و مرتب نگاه دارید.از روش هایی کاربردی زیر که در ادامه برایتان گفته ایم میتونید بیشترین لستفاده را از انبار خود ببرید.

نحوه چیدمان وسایل در انباری
 

در فضاهای مسکونی انباری‌ها نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند ولی اکثر ما چون زیاد با این فضا سر و کار نداریم، به نظم و چیدمان وسایل آنجا اهمیت نمی‌دهیم.

 

در صورتی‌که با استفاده‌ درست از انباری می‌توانیم فضای بیشتری برای دکوراسیون منزل خود داشته باشيم. در این مطلب می‌خواهیم سه گام بسیار ساده را به شما آموزش دهیم تا از فضای انباری خود حداکثر بهره را ببرید.

 

۱. با تفکیک وسایلی که می‌خواهید و وسایلی که لازم ندارید، شروع کنید!

در این فرآیند با خود روراست باشید. بسیاری از افراد وسایل زیادی را به امید اینکه یک روز از آنها استفاده کنند، نگه می‌دارند؛ درصورتی‌که ممکن است سال‌ها از آنها استفاده نکرده باشند. وقتی چیزی را انبار می‌کنید، حتما زمان استفاده‌ آن را مشخص کنید و اگر نمی‌دانید چه زمانی ممکن است از آن استفاده کنید، حذفش کنید.

نحوه چیدمان وسایل در انباری

برای دسترسی آسان‌تر قفسه‌های محکم و ماندگار روی دیوار انباری نصب کنید و جعبه‌ها را روی آنها قرار دهید. شما می‌توانید برای شناسایی بهتر چیزهایی که می‌خواهید، روی جعبه‌ها برچسب بزنید. همچنین برای نظم بیشتر بهتر است آنها را دسته‌بندی کنید؛ مثلا دسته‌خوراکی‌ها، لباس‌ها، ابزارها و … .

 

برای نظم بخشی لوازم و خرت و پرت‌های کوچک، دراور (قفسه‌ کشویی) پلاستیکی بخرید.

 

از چوب لباسی برای آویزان کردن لباس‌های فصلی خود استفاده کنید.

 

یک راه حل خوب برای نظم دادن به فضای انباری، استفاده از کابینت های قدیمی و کهنه برای نگهداری وسایل است. اگر هم خودتان کابینت کهنه ندارید، به‌راحتی می‌توانید به صورت آنلاین و با قیمت‌های بسیار پایین آنها را خریداری کنید.

نحوه چیدمان وسایل در انباری

 

نحوه چیدمان وسایل در انباری

جدیدترین مطالب