مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2019

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2019

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2016

 طراحان در سال جدید میلادی بخاری های بسیار جالب با تکنولژی پیشرفته و عجیب و غریب تولید کرده اند که این بخاری ها علاوه بر گرمازا بودن مجهز به سیستم هایی همچون وای فای و بسیاری از فناوری های دیگر هستند.

 

در روزگار گذشته مردم دور بخاری گرد هم می آمدند و حرف می زدند و می خندیدند و حالا با وجود این بخاری ها ی جدید این سنت به میان ما بازگشته است و گران ترین بخاری ها وارد خانه های لوکس دنیا شده اند.

 

اگر ثروتمند هستید احتمال دارد بتوانید یکی از آنها را که اخیراً به بازار عرضه شده اند بخرید. میلیونر ها و میلیاردر ها می توانند با خوشحالی از میان گران ترین بخاری های دنیا برای منزلشان انتخاب کنند، البته زمانی که از گران ترین بخاری ها صحبت می کنیم استفاده از ورقه های طلا و کریستال های سواروفسکی برای لاکژری بیشتر حتمی خواهد بود. بعضی از آن ها دیواری و بعضی هم ایستاده هستند که انتخاب هریک از آنها به ساختار منزل شما بستگی دارد اما در هر حال امید دارم از دیدن آن ها لذت ببرید.

 

بخاری آبی(The Aqueon Fire place)
50000 دلار

 

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2016

 

این اولین بخاری دنیاست که هیدروژن مصرف می کند و یکی از گران ترین بخاری هایی است که تا کنون وجود داشته است. این بخاری با تکنولوژی بالا حتی نیازی به دودکش ندارد. تمام چیزی که این بخاری می خواهد آب است که هیدروژن آن را بردارد و یک شعله زیبا تولید کند. فقط این نیست این بخاری بسیار هنرمندانه مثل یک شمع طراحی شده است که مهمان های شما هرگز صحبت کردن در مورد آن را خسته کننده نمی دانند.

 

بخاری چند رسانه ای (Multimedia Fireplace)
31500 دلار

 

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2016

 

اطراف این بخاری زیبا بنشینید و محفظه اش را پر کنید. بخاری زیبا از جنس چوب بلوط، غان و اقاقیا که با یک تلویزیون LCD و باند های صوتی قوی همراه است و قابلیت اتصال به اینترنت را هم دارد.

 

بخاری از کریستال های سواروفسکی(Swarovski Crystal Fireplace)
از 20000 دلار شروع می شود

 

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2016

 

جاستین لادا با خلق این بخاری سفارشی از کریستال های بی نظیر سواروفسکی یک موج ایجاد کرد که فقط می تواند در خانه هایی که ثروتمند هستند قرار بگیرد پس خود را آماده کنید که بیش از 20000 دلار پرداخت کنید اگر میخواهید آن را خریداری کنید و ساحل موج باشید.

 

بخاری ناپلئونی با گل میخ های سواروفسکی(Napoleon’s Swarovski-Studded LHD50SS Fireplace)

 

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2016

 

اگر از قیمت چند گزینه ارائه شده در لیست خوشتان نیامده است و خیلی گران هستند این بخاری ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد. به ویژه برای آن هایی که عاشق جواهرات هستند. این بخاری با کریستال های برش خورده سواروفسکی بسیار مناسب به نظر می رسد. این بخاری که به تعدادبسیار محدود ساخته شده است دارای کنترل از راه دور بوده که کم و زیاد کردن شعله را برایتان آسان می کند و در سه رنگ زیبای سفید، سیاه و نقره ای می باشد.

 

بخاری بوم رنگ (Boomerang-Shaped Fireplace)
12880 دلار

 

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2016

 

اگر به دنبال یک شعله حیاتی در اتاق پذیرایی خود هستید، این بخاری یک پاسخ خوش استایلی برای منزل شماست. شکل ویژه و تا شده براق آن از شگفتی های عصر معاصر برای فضای پذیرایی است و با چوب محکم، چرم و استیل ضد زنگ ساخته شده است. این بخاری روی یک پایه چرخان استیل قرار گرفته است و دارای دو پنل شیشه ای در دو طرف شعله قرار گرفته است. البته فراموش نکنید که این بخاری الکل سوز با پرداخت دوازده هزار و هشتصد و هشتاد دلار، برای شما نصب خواهد شد.

 

بخاری خورشید نما (Solaris See-Through Gas Fireplace)
قیمت از 11999 دلار شروع می شود

 

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2016

 

این بخاری دیواری گاز سوز یکی از هنر های عصر معاصر است. این بخاری دایره ای شکل، یکی از نازک ترین بخاری های دنیاست عمق کم و دودکش ویژه آن را یک بخاری زیبا با تکنولوژی بالا ساخته است. این بخاری یکی دیگر از بخاری های گران قیمت لیست است که گوی رقابت را از بخاری شعله شناور ربوده است.

 

بخاری گردباد (Cyclone Fireplace)
قیمت از 7999 دلار شروع می شود

 

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2016

 

یکی از گران ترین بخاری هایی که چشم هر بیننده ای را خیره می کند این بخاری زیبا کار Heat& Glo بوده و در حقیقت برجی دوار، از آتش است. این ارتفاع قابل تغییر بوده و می توانید ارتفاع شعله را انتخاب کنید. خبر خوب برای آن هایی که لم دادن روی مبل را ترجیح می دهند این است که این بخاری دارای کنترل از راه دور است.

 

بخاری طلا، الکل سوز (Gold Bio-Ethanol Fireplace)
قیمت: 7929 دلار

 

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2016

 

قاب استیل ضد زنگ این بخاری الکل سوز از زیبایی و جذبه بی بهره نیست. ویژگی منحصر به فرد و درخشش آن مربوط به ورقه های طلای 24 عیار کار شده روی آن است. مدل LED اضافه شده به شعله از ابعاد دیگر این بخاری جمع و جور است و بر خلاف دیگر بخاری های گران قیمت ارائه شده در لیست، این بخاری پنجاه و چهار کیلوگرمی نسبتاً راحت تر جابه جا می شود.

 

بخاری دو در چوب سوز (Conmoto Gate Wood Burning Fireplace)
قیمت: 7640 دلار

 

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2016

 

هیچ چیز مثل یک بخاری چوب سوز خوب نیست. Carsten Gollnick با خلق این بخاری گران قیمت جادویی خلق کرده است که این بخاری را در میان رده بندی گران ترین بخاری های جهان قرار داده است. استفاده صحیح استیل و شیشه در کنار هم، زیبایی این بخاری ایستاده را چندین برابر کرده است. قسمت ذخیره چوب هم یک شاهکار هنری و پر از چوب هاب تراش خورده است.

 

بخاری شعله خطی اتوماتیک (Fire Line Automatic)
قیمت: 7200 دلار

 

مدل های خارق العاده و شیک بخاری در زمستان 2016

 

یک بخاری سبز و بی خطر این بخاری اتوماتیک planika یک گزینه ایده آل برای جا دادن در گودی و یا طاقچه دیوار است که البته این بخاری با صفحه الکترونیکی و کنترل از راه دور همراه است و در حقیقت از هیچ ماده قابل اشتعالی استفاده نمی کند. ممکن است قیمت آن کمی برای خریدار عادی گران باشد اما بدون شک ذهن خریداران اجناس لوکس را پریشان خواهد کرد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب