مدل لباس مهمانی برای افراد چاق و هیکلی

مدل لباس مهمانی برای افراد چاق و هیکلی

لباس مهمانی برای افراد چاق و هیکلی باید از روی اصول خاصی انتخاب گردد تا شما را شیک و خوشتیپ نشان دهد . برای انتخاب مدل لباس مهمانی افراد چاق و هیکلی با این پست سماتک همراه باشید. چاره ای نیست؛ به هرحال با هر اندامی باید در مهمانی ها شرکت کنید! اینکه درست زمانی که از اندام خود راضی نیستید به مهمانی دعوت می شوید یک نشانه است برای آنکه با بدن خود کنار بیایید و لباس مهمانی مناسب انتخاب کنید!

 

شاید هم لاغری، چاقی و تناسب برایتان چندان مهم نباشد اما در هر صورت لباس مهمانی‌ تان باید مناسب اندام شما باشد. معمولاً انتخاب و خرید این لباس مهمانی برای افراد چاق، از خرید هر لباس دیگری سخت تر است اما اگر سبک مناسب خود و یا متناسب با اندامتان را بیابید، می دانید که از این پس باید به دنبال چه باشید.

 

ما در این مقاله هفت نوع لباس مهمانی برای افراد چاق و هیکلی باب سلیقه ی درشت اندام ‌ها را برایتان فهرست کرده ایم.

 

کیمونو برای بالاتنه های درشت

این نوع لباس مهمانی بدن را یک دست نشان می دهد و توجه را از قسمت های برجسته و چربی های اضافه دور می کند. اگر پاهای باریکی دارید و یا ران ها و ساق های پای تان نسبت به بالاتنه تان کوچک تر هستند، می توانید این کیمونوها را با یک پیراهن تنگ و کوتاه در زیر، همراه با جوراب یا ساپورت یا بدون آنها بپوشید.

 

 مدل لباس مهمانی برای افراد چاق و هیکلی

لباس مهمانی کیمونو بدن را یک دست نشان می دهد

 

حریر آزاد برای پایین تنه های بزرگ

اگر از حجم ران و یا لگن خود راضی نیستید و یا فکر می کنید نسبت درستی با بالاتنه‌ی شما ندارند، می توانید از لباس‌ حریر با دامن آزاد و گشاد استفاده کنید. این لباس مهمانی توجه را به بخش بالاتنه جلب می کند و چون جنس پارچه ی حریر لخت و سبک است، حجم واقعی پایین تنه ی شما را نشان نخواهد داد.

 

 مدل لباس مهمانی برای افراد چاق و هیکلی

اگر پایین تنه های بزرگی دارید از لباس مهمانی حریر با دامن آزاد و گشاد استفاده کنید

 

پارچه های تیره برای ظاهر متناسب

هر اندامی که داشته باشید پارچه های تیره، شما را به دلخواهتان نزدیک تر می کند. اگر فکر می کنید مدل لباس مهمانی که انتخاب کرده اید، کمکی به تناسب اندام شما نخواهد کرد حداقل کاری که می توانید انجام دهید، پوشیدن آن با پارچه های تیره تر است.

 

 مدل لباس مهمانی برای افراد چاق و هیکلی

از لباس مهمانی با پارچه های تیره استفاده کنید

 

آستین بلند برای پوشاندن بازوهای بزرگ

برای کوچک نشان دادن بازوهای بزرگ تقریبا هیچ راهی جز پوشیدن لباس مهمانی آستین بلند نیست؛ هرچند پیشنهاد ما این است که اگر واقعاً با سایر اعضای بدن خود مشکلی ندارید، از این موضوع نیز چشم پوشی کنید!

 

اگر تصمیم به انتخاب یک لباس مهمانی آستین بلند دارید، نگران نباشید چون سایر گزینه های زیبایی یک لباس مهمانی را از دست نخواهید داد. می توانید روی اندازه، گشاد و یا تنگ بودن آن تصمیم بگیرید اما روی گزینه ی آستین سفید و یا با رنگ روشن، بیشتر فکر کنید.

 

 مدل لباس مهمانی برای افراد چاق و هیکلی

برای پوشاندن بازوهای بزرگ خود از لباس مهمانی با آستین سفید و روشن استفاده کنید.

 

گشاد و یک سره برای پوشاندن اندام طبقه ای و پهلوها

لباس هایی که طرح آنها گشاد، آزاد و صد البته بدون چین اضافه است، گزینه ی خوبی برای کسانی به شمار می‌آید که دوست ندارند، طبقات چربی های اضافه و پهلوهایشان در لباس مهمانی مشخص باشد. باز هم تأکید می کنیم که هر چین اضافه ای در این لباس مهمانی ها شما را چاق تر نشان می دهد؛ گشادی این لباس مهمانی تنها باید از برش آنها نشأت گرفته باشد.

 

 مدل لباس مهمانی برای افراد چاق و هیکلی

برای پوشاندن چاقی از لباس مهمانی گشاد برش خرده استفاده کنید نه از لباس های پرچین …

 

برش راسته‌ برای پایین تنه ی بزرگ

اگر ران بزرگی دارید، پیراهن راسته‌، بدون برش زیر سینه را به شما پیشنهاد نمی کنیم اما اگر تنها از سایز لگن خود راضی نیستید، می توانید پیراهن های راسته یک سره را امتحان کنید. چون در قسمت کمر فرورفتگی و یا برش ندارند، کمر را باریک و دور لگن را بزرگ تر نشان نمی دهند.

 

 مدل لباس مهمانی برای افراد چاق و هیکلی

اگر ران بزرگی دارید، پیراهن راسته‌، بدون برش زیر سینه را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

 

یقه هفت برای بالاتنه درشت

اگر سایز دور سینه تان بزرگ است و یا شانه های پهنی دارید، یقه ی هفت بهترین انتخاب شماست، چندان تفاوتی ندارد که این یقه روی پارچه برش خورده باشد و یا یک مدل بالاتنه ی چپ و راستی باشد. اگر در عین حال بازوهای بزرگی دارید و می خواهید لباس مهمانی بدون آستین داشته باشید، حتماً به سراغ یقه‌ی هفت بروید.

 

 مدل لباس مهمانی برای افراد چاق و هیکلی

اگر سایز دور سینه تان بزرگ است و یا شانه های پهنی دارید، لباس مهمانی یقه هفت بهترین انتخاب شماست.

جدیدترین مطالب