نیم نگاهی به گذشته

حذف قیمت خودرو از دیوار | علت حذف قیمت خودرو از سایت دیوار

حذف قیمت خودرو از دیوار | علت حذف قیمت خودرو از سایت دیوار

حذف قیمت خودرو از دیوار امروز پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه سال یک هزار و سیصد و نود و هشت انجام شد. حسب دستور مقامات از بامداد امروز اپلیکیشن و سایت دیوار، قیمت خودروهای سواری، شاسی بلند و تمامی ماشین ها را از این رسانه ثبت آگهی اینترنتی خرید و فروش خودرو کارکرده و صفر حذف کرد. علت حذف قیمت خودرو از سایت دیوار را در ادامه این پست از سایت سرگرمی سماتک بیان خواهیم کرد.

 

حذف قیمت خودرو از دیوار

سایت دیوار تمامی قیمت های اتومبیل و ماشین های کارکرده و صفر را در اولین ساعت های امروز حذف کرد و تمامی قیمت خودروها در سایت دیوار توافقی درج شده است. مدیر وب سایت اینترنتی و اپلیکیشن دیوار صبح امروز اعلام کرد دلیل حذف قیمت خودرو از دیوار موقتی بوده و به زودی پس از دستور مقامات قضایی و تا بعد از سر و سامان گرفتن بازار خودرو دوباره قیمت خودرو در سایت دیوار درج خواهد شد. مدیر سایت دیوار از زمان بازگشتن قیمت های خودرو در دیوار خبری نداده است. به دلیل اینکه برخی از کاربران با درج قیمت های نجومی و ارقام سوری اقدام به افزایش قیمت خودرو در بازار تهران و شهرستان ها کرده‌اند و این سایت دستور حذف قیمت خودرو از دیوار را امروز صبح عملی کرد.

حذف قیمت خودرو از دیوار | علت حذف قیمت خودرو از سایت دیوار

مسئول سایت دیوار روز گذشته اعلام کرده است که به زودی وارد فضای کارشناسی برای قیمت گذاری خودرو می شود، تا درج قیمت خودرو در آگهی های سایت دیوار طبق اصول انجام شود. جالب است بدانید که تا پیش از این هر آگهی دهنده خودرو در دیوار می‌توانست قیمت ماشین را هر چقدر که دلش می خواهد پایین تر یا بالاتر از بازار در زیر آگهی خود درج کند و به همین ترتیب بسیاری از دلالان و افراد سودجو برای کسب سود بیشتر قیمت خودروهای مورد نظرشان را در سایت دیوار نجومی و بسیار بالاتر از قیمت واقعی اعلام می‌کردند.

 

علت حذف قیمت خودرو از سایت دیوار این است که مثلاً در برخی از آگهی های فروش خودرو دیده شده بود قیمت یک ماشین مثل پراید را تا ۲۰ میلیون بالاتر از قیمت واقعی اش درج می کردند و این باعث تنش بسیار شدید در بازار خودرو و افزایش قیمت ها شده بود که با تصمیم صحیح مسئولان برای کنترل قیمت‌ها در بازار خودرو، تمامی آگهی های فروش خودرو در سایت دیوار بدون قیمت درج می شود و از گذاشتن قیمت روی آگهی های بخش اتومبیل جلوگیری کرده است.

حذف قیمت خودرو از دیوار | علت حذف قیمت خودرو از سایت دیوار

علت حذف قیمت خودرو از سایت دیوار

اگر هم اکنون به سایت دیوار شهر مورد نظر خود مراجعه کنید می بینید که هیچ قیمتی روی آگهی های فروش خودرو در دیوار گذاشته نشده است و واژه قیمت توافقی درج شده است. علت حذف قیمت خودرو از دیوار همانطور که میدانید افزایش شدید قیمت خودرو در بازار بوده و اختلاف چند میلیونی بازار و کارخانه خودروسازی برای هموطنان ما دردسر ساز شده است و اگر بدین شکل پیش می رفت جیب افراد سودجو و واسطه در بازار خودرو هر روز پر تر می شد و ضرر مصرف کننده بسیار زیاد که با حذف قیمت خودرو از دیوار جلوی این سودجویی گرفته خواهد شد.

 

در روزهای اخیر به دلیل افزایش پی در پی قیمت خودرو، مخصوصا خودروهای خارجی و وارداتی اعتراضات شدیدی به سمت قیمت گذاری در بازار خودرو رفت که یکی از اقدامات مثبت برای کاهش حباب قیمت خودرو در بازار حذف قیمت خودرو از دیوار تهران و شهرستان ها است. وب سایت دیوار قبل از انجام حذف قیمت خودرو از سایت دیوار بهترین مکان برای دلالان و واسطه ها در بازار خودرو بود و سودجویان با درج چند آگهی سوری قیمت خودرو مورد نظرشان را طبق میل شان بالا میزدند، به همین دلیل پس از کمی افزایش قیمت اتومبیل در بازار افراد دلال و واسطه بسیاری وارد بازار خودرو شده اند و به دلیل اینکه جیب شان را بیشتر پر کنند قیمت سوری برای فروش خودرو درج می کردند.

 

در هفته‌ها و ماه‌های گذشته سایت دیوار با استقبال شدید دلالان بازار خرید و فروش ماشین روبرو شد و بسیاری از خریداران که مردم بودند نسبت به نبود نظارت روی قیمت خودروها در بازار اعتراض کردند که مسئولان عرصه قیمت‌گذاری خودرو تصمیم به حذف تمامی قیمت های خودرو از اپلیکیشن دیوار گرفتند. امیدواریم هر چه سریعتر حباب قیمت خودرو در بازار تهران و شهرستان ها به صفر برسد و مردم بتوانند خودروی مورد نظرشان را با قیمت واقعی از بازار خریداری کنند و دیگر فرقی بین قیمت کارخانه و بازار خودرو نباشد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب