الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

جدیدترین شرایط فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری اردیبهشت 97 – ۹۷

جدیدترین شرایط فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری اردیبهشت 97 – ۹۷

فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری 97

ایران خودرو آخرین شرایط فروش اقساطی اش را در سال 97 مشخص کرد . به گزارش سماتک گروه خودروسازی ایران خودرو پس از ثابت شدن نرخ دلار روی قیمت 4200 تومان در اطلاعیه ای جدیدترین شرایط فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری اردیبهشت 97 را اعلام کرده است. در این بخشنامه فقط به متقاصیانی که فاقد چک برگشتی باشند خودرو تحویل داده می شود و اگر متقاضی شرایط فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری سال 97 دارای چک برگشتی باشد نمی تواند از این خودروها استفاده کند. لذا اگر چک برگشتی دارید باید شخصی را پیدا کنید تا به جای شما چک اقساط ایران خودرو را بدهد و شما باید پشت چک ها را دو امضا کنید. جدول فروش اقساطی ایران خودرو اردیبهشت ماه 97 در ادامه آمده است که باید پس از انتخاب مدل خودرو به نمایندگی های مجاز مراجعه کرده و ثبت نام کنید.

 

برای مشاهده در اندازه بزرگتر روی تصویر کلیک کنید

فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری اردیبهشت 97

فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری اردیبهشت 97

فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری در سال 97 توسط این شرکت در تمام ایام سال 97 انجام خواهد شد و مشتریان باید با مدارک کامل اعم از اصل و فتوکپی شناسنامه ، اصل و فتوکپی کارت ملی ، اصل و فتوکپی فیش واریزی و همچنین انتخاب رنگ خودروی مورد نظر در مرحله دوم فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری 97 شرکت کنند. تحویل این خودروها از یک هفته تا یک ماه متغیر بوده و ایران خودرو 30 روز کاری را برای تحویل در نظر گرفته است. یکی از بهترین خودروها برای ثبت نام پژو 405 و سمند ef7 می باشند.

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری

شرایط فروش اقساطی ال 90 ایران خودرو سال 97

ال 90 ایران خودرو در این مرحله از سال 97 اعلام نشده است و مشتریان نمی توانند برای ال 90 ثبت نام کنند. پژو 206 صندوقدار V8 یکی دیگر از بهترین خودروهایی است که می توانید نسبت به خرید اقساطی آن اقدام نمایید. مهلت خرید این خودروها تا پایان اردیبهشت 97 یا تا زمان تکمیل ظرفیت می باشد.

 

گردآوری: سماتک

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری