قطعات مصرفی برلیانس را از کجا خریداری کنیم؟

قطعات مصرفی برلیانس را از کجا خریداری کنیم؟

خرید قطعات مصرفی برای برلیانس را می‌توانید هم در فروشگاه‌های اینترنتی دنبال کنید و هم از مراکز خرید حضوری در سطح شهرهای مختلف برای این منظور استفاده نمایید. برلیانس از جمله خودروسازان پرداستان چینی‌ها است که هم در زمین مونتاژ خودروهای لوکس فعالیت گسترده‌ای دارد و هم به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ خودرو در این کشور نیز فعالیت خود را آغاز نموده و ادامه می‌دهد. قطعات مصرفی برلیانس حتما باید با کیفیت بالا مورد استفاده قرار گیرند تا کیفیت این خودروها دقیقا مانند روز اول برای شما حفظ شود.

 

در این باره توضیحات تکمیلی لازم را به شما ارائه خواهیم داد تا در صورت نیاز به خرید قطعات مصرفی برلیانس دست روی محصولاتی با کیفیت بالا و تضمین شده بگذارید.

 

قطعات مصرفی برلیانس

قبل از اینکه جزئیات خرید لوازم یدکی خودرو برلیانس را از سایت آریان یدک مرور کنیم، بهتر است قطعات مصرفی برلیانس را بررسی کنیم، لازم دانستیم تا نیم نگاهی به زمان تعویض این قطعات داشته باشیم. البته تعیین زمان تعویض قطعات مصرفی برلیانس و یا هر خودرو دیگری به فاکتورهای مختلفی بستگی خواهد داشت و اینگونه نیست که صرفا یک عدد برای آنها تعیین کرده و همیشه همین عدد را برای زمان تعویض قطعات در نظر بگیریم.

 

گاهی اوقات شرایط استفاده از خودرو باعث می‌شود تا عملا زمان تعویض قطعات مصرفی در خودروها با تفاوت‌های زیادی همراه شود. رانندگی خطرناک، ایجاد فشار بالا برای مدت طولانی، رانندگی در آب و هوای نامناسب و مواردی از این دست را می‌توان در این جمله از شرایط قرار می‌گیرند؛ اما به هر حال می‌توانیم یک زمان تقریبی را برای این منظور معرفی نماییم.

 

• روغن موتور و فیلتر روغن 5 تا 10 هزار کیلومتر

• لاستیک‌ها 40 تا 100 هزار کیلومتر بسته به برند تولید کننده

• شمع‌ها از 45 تا 50 هزار کیلومتر

• فیلتر هوا هر 40 هزار کیلومتر

• روغن ترمز 40 تا 50 هزار کیلومتر

• لنت ترمز 50 تا 60 هزار کیلومتر

• روغن گیربکس 50 تا 100 هزار کیلومتر

• مایع خنک کننده 1 تا 3 سال

• باتری 2 تا 5 سال

• دیسک و صفحه 60 تا 120 هزار کیلومتر

• تسمه تایم 100 تا150 هزار کیلومتر

• فیلتر سوخت 30 تا 50 هزار کیلومتر

• سنسور اکسیژن بالاتر از 100 هزار کیلومتر

 

البته قطعات مصرفی دیگری هم در خودروهای Brilliance وجود دارند که با مشاهده علائم خرابی و زمان تمام شدن طول عمر باید برای تعویض آنها اقدام کنید. در صورت در اختیار داشتن دفترچه راهنمای خودرو خود، می‌توانید از آن نیز برای تعیین زمان تعویض لوازم مصرفی برلیانس استفاده کنید. همچنین بررسی علائم خرابی قطعات نیز اهمیت خاص خود را خواهد داشت و حتی می‌تواند در اولویت اصلی قرار گیرد.

قطعات مصرفی برلیانس را از کجا خریداری کنیم؟

خرید لوازم مصرفی برلیانس

برای خرید لوازم مصرفی برلیانس می‌توانید مسیرهای مختلفی را در پیش بگیرید. برای این منظور 3 روش مختلف را با هم مرور کرده و در نهایت بهترین ایده را با شما در میان می‌گذاریم که با دقت به این موارد می‌توانید بهترین قطعات مصرفی برلیانس را برای خودرو خود خریداری کرده و برای تعویض آنها اقدام کنید. لازم به توضیح است که خرید لوازم یدکی برلیانس حتما باید تحت تاثیر سنجش کیفی آنها صورت پذیرد.

 

1- خرید از فروشگاه‌های اینترنتی

اولین راه‌حل برای خرید قطعات مصرفی برلیانس رفتن سراغ فروشگاه‌های اینترنتی است. اما کدام فروشگاه؟ در اینترنت ده‌ها فروشنده مختلف را می‌توان پیدا کرد که برای عرضه لوازم مصرفی برلیانس و سایر خودروهای خارجی اقدام کرده و محصولات خود را ارائه می‌نمایند؛ اما همه آنها مورد اعتماد نیستند. بهترین فروشگاه‌های اینترنتی آنهایی هستند که خودشان در دل بازار به صورت حضوری نیز محصولات خود را عرضه داشته و امکان خرید حضوری نیز از آنها وجود دارد. داشتن سابقه فعالیت طولانی و واردات قطعات خارجی به صورت مستقیم از دیگر ویژگی‌هایی است که برای انتخاب یک فروشگاه اینترنتی باید به آن دقت داشته باشید.

 

2- خرید از فروشگاه‌های حضوری در سطح شهر

خرید از فروشگاه‌های موجود در سطح شهر روش دیگری است که می‌توانید برای خرید لوازم مصرفی برلیانس از طریق آن اقدام کنید. تشخیص اصل و متفرقه بودن قطعات این فروشگاه‌ها بسیار سخت است. در بهترین شرایط هم آنها معمولا وارد کننده نبوده و محصولات خود را از بازار تهیه می‌نمایند که این پروسه باعث بالاتر رفتن قیمت این محصولات خواهد شد. البته برخی از فروشنده‌ها نیز در سطح شهر با سابقه فعالیت طولانی و واردات مستقیم شرایط خوبی را برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند و استفاده از خدمات آنها می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

 

3- خرید از بازار و نمایندگی‌ها

در نهایت شما می‌توانید از بازار و نمایندگی‌های مجاز نیز برای خرید لوازم مصرفی برلیانس استفاده کنید. البته اگر مسیر رفتن به بازار برای شما دشوار نباشد. بسیاری از فروشگاه‌های معتبر و با سابقه فعالیت طولانی با داشتن سایت‌های اینترنتی امکان خرید محصولات خود را به صورت اینترنتی فراهم کرده‌اند و شما می‌توانید از محصولات این فروشگاه‌ها برای تضمین کیفیت قطعات مصرفی برلیانس استفاده کنید. در فروشگاه‌هایی مانند آریان یدک که در قلب بازار لوازم یدکی چراغ برق تهران قرار دارد، امکان خرید قطعات این چنینی با تضمین کیفیت و حتی با امکان مرجوعی وجود دارد و می‌توانید خرید خود را از این طریق نهایی سازید.

قطعات مصرفی برلیانس را از کجا خریداری کنیم؟

قیمت لوازم مصرفی برلیانس

مسلما یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های شما در زمان خرید لوازم مصرفی برلیانس قیمت این محصولات است. به دلیل اینکه بسیاری از کاربران شناخت کافی نسبت به قیمت محصولات مختلف ندارند، از این رو در زمان خرید نیز سعی می‌کنند تا محصولاتی را انتخاب کنند که از نظر قیمتی در پایین‌ترین سطح قرار داشته و کمترین هزینه‌ها را برای آنها ایجاد کند؛ اما این روند کاملا اشتباه است.

 

خرید از فروشگاه‌های معتبر است که می‌تواند شما را به محصولات با کیفیت برساند و ارزان خریدن همیشه خوب خریدن نیست. شما نمی‌توانید لوازم یدکی برلیانس H330 را از میان محصولات بی‌کیفیت انتخاب کنید که طول عمر بسیار کمی داشته و خرید آنها چیزی جز خرابی‌های بیشتر برای خودرو شما به دنبال نخواهد داشت.

 

همچنین برای خرید لوازم مصرفی برلیانس H320 هم نمی‌توانید سراغ محصولاتی با استانداردهای پایین بروید. تسمه تایم و لنت ترمزها حتما باید استانداردهای لازم را داشته باشند و در طول عمر بالا بتوانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید. این نکته حتی می‌تواند یک نکته امنیتی برای سرنشینان خودروهایی مانند برلیانس نیز باشد.

 

آریان یدک انتخاب مناسبی برای خرید لوازم یدکی برلیانس در ایران بشمار می‌رود. Arianyadak را به خاطر بسپارید.

جدیدترین مطالب