قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

نرخ جریمه های رانندگی 97 | جدول کامل نرخ جریمه تخلفات رانندگی برای سال 97

نرخ جریمه های رانندگی 97 | جدول کامل نرخ جریمه تخلفات رانندگی برای سال 97

نرخ جریمه های رانندگی 97

جریمه های رانندگی در سال 97 کمی با افزایش قیمت رو به رو شده اند. پلیس راهور به دلیل کاهش تخلفات حادثه ساز نرخ جریمه های رانندگی 97 را منتشر کرده است و شما راننده عزیز بهتر است برای حفظ جان و مال خود به قوانین راهنمایی و رانندگی پایبند بوده و تخلف نکنید. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه جریمه های رانندگی باید معقول و متعارف افزایش یابد بر ضرورت اعمال قانون بر اساس عدالت و با هدف اصلاح و تربیت افراد متخلف و کاهش ضریب خطا تاکید کرد.عباس گودرزی با تاکید بر ضرورت افزایش جریمه های رانندگی گفت: جریمه های رانندگی قطعا باید افزایش پیدا کند اما این اقدام باید معقول و متعارف صورت بگیرد که در پی تحمیل فشار اقتصادی فرد خاطی را به متخلفی بی پروا تبدیل نکند.

نرخ جریمه های رانندگی 97

نرخ جریمه های رانندگی 97 چقدر است

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:متاسفانه قوانین راهنمایی و رانندگی در تعیین جرایم، افراد دارای سوابق تخلفات پی در پی که با حرکات مارپیچ موجب سلب آسایش دیگران می شوند را با فردی که تنها یکبار مرتکب تخلف رانندگی شده را برابر می داند.

سامانه استعلام جریمه های رانندگی

این نماینده مجلس دهم با بیان اینکه قوانین راهنمایی و رانندگی باید جنبه تربیتی و اصلاحی داشته باشد تصریح کرد: اعمال قوانین راهنمایی و رانندگی باید با اغماض و مسامحه و با هدف کاهش ضریب خطا صورت بگیرد، نه اینکه مسئولان در این زمینه به شکل مخفیانه به دنبال مچ گیری بوده و برای تمام افراد جامعه نسخه واحد بپیچند. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، نرخ جریمه های رانندگی 97 بی تردید اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی زمانی می تواند آثار اجتماعی مطلوبی به همراه داشته باشد که مجری اهل تشخیص بوده و به صورت عادلانه به اعمال قانون بپردازد و به این طریق مانع از تقویت ارتکاب تخلف در سطح جامعه شود.

جدول کامل نرخ جریمه تخلفات رانندگی برای سال 97

جدول کامل نرخ جریمه تخلفات رانندگی برای سال 97

نرخ جریمه های رانندگی 97 برای تخلفات رانندگی و رانندگان متخلف در جدول بالا بیان شده است. همواره توصیه می شود همواره به منظور حفاظت از جان و مال و سلامتی تان با سرعت مجاز برانید تا علاوه بر عدم جریمه شدن سالم به مقصد برسید.

برچسب‌ها:

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری