جلب توجه ماشین طلا به ارزش 6 میلیون دلار

جلب توجه ماشین طلا به ارزش 6 میلیون دلار

یک ماشین 6 میلیون دلاری که با سنگ های زینتی ساخته شده است نظر مردم را به خود جلب کرد.  یکی از خودروهای فوق لوکس در زمان برگزاری مراسم هفته مد در پاریس، توجه شهروندان را به خود جلب کرد.

 

این خودروی سوپراسپرت پس از مدتی در خیابان و در نزدیکی هتل «پلازا آتنی» پارک شد. یک خودروی طلایی به ارزش 6 میلیون دلار در زمان برگزاری مراسم هفته مد در فرانسه توجه شهروندان را به خود جلب کرد. بر اساس گزارش پایگاه صدای روسیه،‌ سال گذشته خیابان‌های شهرهای مختلف اروپا شاهد ظهور و ویراژ خودروهای لوکس و مزینی بودند که کمتر کسی را بی تفاوت باقی می‌گذاشت.
 

این خودروها با سنگ‌های قیمتی و فلزات گرانبها جلا داده شده و تزئین شده بوده‌اند. به نظر می‌رسد که روند مد اتومبیل‌های فصل گذشته، امسال نیز روی بورس هستند.

 جلب توجه ماشین طلا به ارزش 6 میلیون دلار

یکی از همین خودروهای فوق لوکس یعنی لامبورگینی اونتادو طلایی در زمان برگزاری مراسم هفته مد در پاریس به چشم خورد. این اتومبیل گرانقیمت چند دور کوتاه در تعدادی از خیابان پاریس زد و توانست به شدت توجه شهروندان و میهمانان این شهر را به خود جلب کند.

 

مردم علاقه‌مند نیز با کمال میل از این طلای متحرک فیلم و عکس گرفتند. این خودروی سوپراسپرت پس از مدتی در خیابان و در نزدیکی هتل «پلازا آتنی» پارک شد. بر اساس محاسبات به عمل ‌‌آمده، صاحب این لامبورگینی دست کم 6 میلیون دلار صرف خودروی خود کرده است. همچنین با نگاهی به شماره پلاک خودرو که سه عدد 6 یعنی 666 است می‌توان دریافت که صاحب آن، یکی از شیوخ شبه جزیره عربستان است.
 

 

 

منبع: فارس

 

 

جدیدترین مطالب