hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

زنان پولدار تهرانی پسرهای زیبا را اجاره میکنند + عکس و تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
زنان پولدار تهرانی پسرهای زیبا را اجاره میکنند + عکس و تصاویر

زنان پولدار تهرانی پسرهای زیبا را اجاره میکنند

زنان پولدار تهرانی که این روزها تعدادشان بسیار زیاد شده است همه شان بد نیستند و آمار بالایی از آنها سر خانه و زندگی زناشویی خودشان هستند. اما در این میان برخی از زنان پولدار تهرانی هستند که مطلقه می باشند و برای اجاره پسران و مردان زیبا و خوش هیکل مبالغ بالایی پیشنهاد می دهند. شاید بتوان گفت تن فروشی مردان به زنان پولدار تهرانی که حتی بیان این جمله بسیار سخت و ننگین است. درصد کمی از پسران زیبا و جوان پایتخت نشین در ازای دریافت پول زیاد خود را در اختیار زنان پولدار تهرانی قرار می‌دهند. حتی گزارش داده شده است که آنها خانه های تیمی برای این کار به وجود آورده اند به شما توصیه می کنیم حتما مقاله مردان پسران اجاره ای برای خدمات جنسی به زنان پولدار تهرانی را بخوانید.

 

در سالهای اخیر بازار فحشا شکل جدیدی پیدا کرده است. علاوه بر زنان و دختران در بخش‌هایی از تهران دیده شده است که زنان پولدار تهرانی پسرهای زیبا را اجاره میکنند و این پسران نیز در ازای دریافت پول، خود را به زنان متمول می‌سپارند. حتی خانه‌های تیمی نیز شکل گرفته است. این موضوع متاسفانه روز به روز رو به پیشرفت است و بعضی از مردان و پسران با این کار امرار معاش می‌کنند. به نظر می‌رسد پسران و مردانی که به تن فروشی به زنان پولدار تهرانی روی می‌آورند، افسردگی زنان روسپی را تجربه نمی‌کنند. همچنین درآمد بیشتری نیز نسبت به زنان دارند، اما سعی می‌کنند، کارخود را پنهان کنند. ازدواج‌های نامتعارف در بعضی از خانواده‌ها باعث شده است که این شکل از تن فروشی شکل گیرد و ریشه این مسائل را می‌توان در فقر فرهنگی و مالی جستجو کرد. پیش از این زنان خیابانی و زنان بی‌بند و بار خود را در ازای پول به مردان می‌سپردند و حالا نوبت به اجاره پسران زیبا توسط دختران و زنان پولدار تهرانی رسیده است که این موضوع بدین شکل پیش‌ ا زاین در کشور کم‌سابقه بوده است.

 

برخی از مناطق ثروتمند و مرفه تهران مراکز اصلی تن فروشی مردان به زنان پولدار تهرانی محسوب می‌شوند. کسانی که پس از اختلاط دختران و پسران در پارتی‌ها و تلاش شان برای بی عفت کردن دختران حالا به سمت اجاره دادن پسران به زنان و دختران ثروتمند رفته‌اند. این اعمال فساد و رواج شهوت پرستی نتیجه برنامه‌های ماهواره‌ای و سایت‌های مستهجن اینترنتی است و به‌ وسیله دشمنانی که تمام فکر و ذهن شان به فساد کشاندن جوانان است به کشور وارد می‌شود.

زنان پولدار تهرانی پسرهای زیبا را اجاره میکنند + عکس و تصاویر

تن فروشی پسران و مردان به زنان پولدار تهرانی

بالا رفتن آمار جوانان مجرد در کشور زنگ خطری است که اعلام می‌کند باید مراقب جوانان باشیم. کشور عزیزمان ایران جمعیت جوان زیادی دارد و باید راههایی برای گسترش ازدواج آسان در جهت رفع نیازهای طبیعی جنسی و عاطفی این جوانان در نظر گرفته شود. با تربیت دینی درست و کمک برای تشکیل خانواده و صد البته اشتغال‌زایی برای جوانان جلوی گرایش آنان به سمت روابط نامشروع و  گرفته خواهد شد.

 

انگار تن فروشی با نام زنان گره خورده و اغلب بررسی‌های انجام گرفته در زمینه این آسیب نیز به ذکر افزایش آمارها و دلایل افزایش و مصايب زنان تن فروش و غیره پرداخته است. با این حال این آسیب تنها مختص زنان نیست و در تمام ادوار زندگی بشر، پسران و مردان تن فروش نیز وجود داشته‌اند. اطلاق این صفت به مردان البته کمی سخت است و زدودن نگاه جنسیتی از این موضوع سخت‌تر می باشد.

 

به گزارش قانون، مثلا نمی‌توان برای مرد میانه قامت چهارشانه ای که ریش و سبیل و صدای بم مردانه دارد از این واژه استفاده کرد، اصلا به او نمی آید و خنده دار است. با این حال این آسیب تن فروشی مردان را نیز شامل می‌شود و به خصوص این روزها در تهران، تعداد زنان پولداری که پسران خوشتیپ و زیبا را اجاره می کنند افزایش یافته است. پسرهای زیبا و جوانی که برای بدست آوردن پول تن به کار نمی دهند، اما راه راضی نگه‌داشتن زنان ثروتمند را می‌دانند. سال‌ها قبل فیلمی به نام … در ایران مشهور شد و یکی از کاراکترهای این فیلم، پسر جوانی بود که با زن میانسال تهرانی ازدواج كرد و از امکانات زندگی او بهره می برد. پسری که هر وقت قصد عرض اندام داشت، توسط زن تحقیر می‌شد و سکوت می‌کرد و عاقبت از یک جایی به بعد به سیم آخر زد.

 

این شاید حکایت این روزهای این دسته از پسران تن فروشی باشد که از زنان ثروتمند و متمول پول زیادی می گیرند و شب را با آنها به صبح برسانند. شاید حتی با یکی از این زنان ازدواج کنند و در دل آرزوی مرگ او را داشته باشند. شوخی نیست، می شود مثل سایر مسائل از آن دستمایه خنده بسازیم اما مردان تن فروش  فقط در سایه نام مرد و پشت نگاه زنانه به این آسیب پنهان مانده‌اند. البته قرار نیست که از مردان تن فروش تصویری مظلوم ارائه دهیم. همان‌گونه که خیلی از این زنان نیز مظلوم نیستند. با این حال بررسی این آسیب از منظر مردانه، اما و اگرهای خاص خود را خواهد داشت. تن فروشی از جمله آسیب های اجتماعی است که در تمام جوامع وجود دارد و اسم آن که می‌آید، معمولا در ذهن افراد تصویر زنانی شکل می‌گیرد که کنار خیابان ایستاده اند اما باید بدانید که پسرانی هم هستند که خود را در اختیار زنان پولدار هر چند مسن قرار می دهند.

زنان پولدار تهرانی پسرهای زیبا را اجاره میکنند + عکس و تصاویر

رابطه جنسی پسران با زنان میانسال و مسن

یکی از دلایلی که باعث می شود رابطه جنسی پسران با زنان میانسال و مسن به چشم نیاید، این است که مردان نسبت به زنان افسردگی کمتری را در این موضوع تجربه خواهند کرد. زنان ترس از رها شدن دارند، به واسطه توان بدنی ضعیف، قدرت مقابله با مردان را ندارند و قرار گرفتن در سراشیبی 30 تا 40 سالگی، به ترس آنها دامن خواهد زد. مردان اما از 40 سال به بعد تازه خواهان بیشتری خواهند داشت. نگاه های جنسیتی برای آنها حکم صادر نمی کند و حتی به مردی که از جانب زن یا زنانی مورد حمایت مالی قرار دارد، واژه تن فروش نسبت داده نمی شود.

 

یکی از این مردان در گفت‌وگویی بيان کرده بود که مردی که خدمات جنسی ارائه می‌دهد، خوشبخت‌تر است و مثل زنان افسرده نمی شود، خود را تحقیر شده نمی‌یابد و حتی موقع صحبت، نشانی از خستگی و تحقیر شدگی در آن‌ها دیده نمی‌شود. به گفته این مرد، این زن‌ها به ما نیاز دارند و اگر این نیازها به تمامی برآورده شود، آن‌ها تا 10 برابر توافق اولیه را با کمال میل می‌پذیرند. زنان تحقیر می شوند و گاه حتی توان دریافت پول خود را ندارند. این مرد اما می گوید که به زنی که قصد تحقیر او را داشته باشد، اجازه ارتباط نخواهد داد و در نهایت این زنان هستند که به او نیاز دارند! یکی دیگر از این مردان می گوید که خانمی برای یک هفته ازدواج موقت ، 12 میلیون به من پول داد.

 

دیگری می‌گوید: «اولین بار به خاطر یک چک مجبور به این کار شدم و بعد دیدم که از این راه می‌توانم پول سنگینی در بیاورم».حرف‌های مردان اين را به راحتی نمی توانید پیدا کنید. صحبت‌های جسته و گریخته ای وجود دارد که البته همان‌ها نيز نشان می دهد که هر چند با بهترین رفتار از سوی زنان، تحقیر مردان از این کار را نمی‌توان منکر شد اما آن‌ها وضعیتی بهتر از زنان دارند. وضعیتی که موجب شده برخی مردان جوان قید گشتن به دنبال کار، خط کشیدن دور آگهی‌های روزنامه و حرص خوردن و بیکار ماندن را بزنند و راهی را انتخاب کنند که به نظرشان آسان‌تر است. چشم‌شان را ببندند و همه چیز را ندیده بگیرند و اجازه بدهند پول، راه خود را به حساب‌شان باز کند. متاسفانه تعداد کمی از پسران جوان و مردان به اجاره زنان پولدار تهرانی در می آیند و این زنان پولدار تهرانی پسرهای زیبا را اجاره میکنند که هر چند تعدادشان انگشت شمار است.

برچسب‌ها:

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب