نیم نگاهی به گذشته

ازدواج و رابطه جنسی مرد 25 ساله با خاله اش + تصاویر

ازدواج و رابطه جنسی مرد 25 ساله با خاله اش + تصاویر

ازدواج و رابطه جنسی مرد 25 ساله با خاله اش

مرد جوان 25 ساله به تازگی با خاله پیرش ازدواج کرده است و رابطه جنسی این مرد با خاله اش فضای مجازی را شوکه کرد. پسر 25 ساله وقتی خاله اش را بسیار پیر و فرسوده دید برای دریافت حقوق وی با او ازدواج کرد. ازدواج مردی با خاله اش | وقتی بحث پول به میان می آید برخی از مردم ممکن است برای دسترسی به آن هرکاری انجام بدهند، حتی اگر این کار ازدواج با خویشاوندان بسیار نزدیک باشد!

 

برای نمونه پسر 25 ساله ای به نام مائوریسیو اوسولا اهل آرژانتین ، سال گذشته با خاله ی بزرگ 91 ساله اش ازدواج کرد تا بتواند مستمری زن بیوه را پس از فوتش دریافت کند! به گزارش سماتک مائوریسیو هشت سال پیش پس از جدا شدن والدینش به شهر سالتا در شمال غربی آرژانتین نقل مکان کرده و با خاله ی بزرگشان یولاندا (خاله مادرش ) زندگی کرد. ازدواج مرد 25 ساله با خاله پیرش سوژه رسانه ها شد. او ، مادر ، برادر و مادربزرگش همگی در خانه این خانم سالمند ساکن شدند و ظاهرا ارتباط خوبی با هم داشتند.

ازدواج و رابطه جنسی مرد 25 ساله با خاله اش + تصاویر

رابطه جنسی با خاله پیر

 

ازدواج عجیب مرد جوان آرژانتینی آنقدر خوب که دو سال پیش یولاندا موافقت کرد تا با نوه خواهرش ازدواج کند تا وی بتواند پس از فوتش مستمری او را دریافت کند. آن زمان این پسر که 23 سال داشت به وی گفته بود که قصد دارد به دلیل مشکلات اقتصادی تحصیلاتش در رشته حقوق را کنار بگذارد و یولاندا به وی اطمینان داده بود که هر کاری خواهد کرد تا او بتواند از دانشگاه فارغ التحصیل شود.

 

این مرد جوان اخیرا به خبرنگاران اعتراف کرده او اولین کسی بوده که پیشنهاد ازدواج داده و یولاندا نیز قبول کرده است. آنها در ماه ژوئیه سال 2017 ازدواج کردند. ازدواج مردی با خاله اش برای پول او می گوید:” جریانات پیش از ازدواج ما این بود که من پس از جدایی والدینم به یولاندا گفتم که می خواهم ترک تحصیل کنم و یولاندا اصرار کرد که من باید درسم را تمام کنم(dot) او می گفت من به تو کمک می کنم چون تو همیشه از من مراقبت می کنی، مرا پیش دکتر می بری و همیشه در همه نوع مشکلاتم با من هستی.

 

پس از مدتی از او پرسیدم که در مورد ازدواج با من چه فکری می کند” چهارده ماه پس از این ازدواج عجیب و غیرمعمول ، یولاندا فوت کرد و مائوریسیو اوسولا فورا تقاضای دریافت مستمری کرد تا به درخواست همسر/ خاله بزرگش جامه عمل بپوشاند.

ازدواج و رابطه جنسی مرد 25 ساله با خاله اش + تصاویر

ازدواج خاله با خواهر زاده

 

البته همه چیز آنچنان که وی انتظار داشت پیش نرفت، چراکه پس از آنکه همسایه های این زن 91 ساله به مامورین خدمات اجتماعی گفتند که آنها هیچ اطلاعی از ازدواج ندارند، مامورین تقاضای وی را رد کردند. ولی وی اصرار دارد که ازدواج آنها کاملا قانونی بوده و او برای دریافت این مستمری مبارزه خواهد کرد حتی اگر لازم باشد به دادگاه عالی آرژانتین برود.

 

به طور تعجب برانگیزی ، واکنش ها نسبت به تلاش اوسولو برای دست پیدا کردن به مستمری پیرزن متفاوت است، در حالی که عده ای از مردم او را متهم به سو استفاده و فرصت طلبی می کنند ، عده ای دیگر او را برای زیرکی اش تحسین می کنند!

جدیدترین مطالب