الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

باردار شدن دختر باكره پس از نزدیکی با دوست پسرش

مجموعه : اخبار گوناگون
باردار شدن دختر باكره پس از نزدیکی با دوست پسرش

باردار شدن دختر باكره

باردار شدن دختر باكره 16 پس از نزدیکی با دوست پسرش پای این دختر و پسر را به دادگاه باز کرد. دختر باکره 16 ساله پس از اینکه با دوست پسر 18 ساله اش نزدیکی کرد باردار شد . چند ماه پیش دختر باكره 16 ساله‌ای به نام رویا در شکایتی عنوان کرده بود پسری به نام «شهروز» او را فریب داده و پس از نزدیکی با او باردار شده است.

 

با طرح این شکایت، شهروز توسط پلیس دستگیر شد تا اینکه هفته گذشته محاکمه پسر نوجوان در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی «کیخا» آغاز شد. اما دقایقی پس از شروع محاکمه، ناگهان دختر باكره 16 ساله از جا بلند شد و در اظهاراتی عجیب گفت که از شکایتش صرفنظر می‌کند.

 

چرا که قصد ازدواج با شهروز را دارد. رئیس دادگاه هم با نظرش موافقت کرد و از شهروز پرسید آیا پیشنهاد رویا را قبول می‌کنی؟ او هم پاسخ داد من هم موافقم چون عاشق دختر باكره رویا هستم… به این ترتیب با توجه به رضایت شاکی، دستور آزادی پسر نوجوان صادر شد و در همان جلسه دادگاه قرار ازدواج گذاشته شد.

 

دختر باكره 16 ساله که جنینش را سقط کرده بود پس از دقایقی گفت‌و‌گو با شهروز اظهار داشت: «آقای قاضی ما عاشق یکدیگر هستیم و تصمیم گرفته‌ ایم با جلب رضایت خانواده‌ ها ازدواج کنیم.» دختر باكره ادامه داد: «ما وخانواده شهروز همسایه هستیم و درجریان دیدارهایی که داشتیم به هم علاقه‌مند شدیم وتصمیم به ازدواج گرفتیم. اما متأسفانه برخی اتفاق‌ها کارما را به دادگاه کشاند.

 

ولی حالا که با هم به توافق رسیده‌ایم از شکایتم صرفنظر می‌کنم.چرا که می‌خواهیم با هم راهی خانه بخت شویم.» ابتدا والدین رویا با شنیدن تصمیم دخترشان با این موضوع مخالفت کردند. اما دقایقی بعد با توجه به خواسته دخترشان ناگزیر تن به ازدواج دادند و پرونده مختومه شد.

 

باردار شدن دختر باكره پس از نزدیکی با دوست پسرش

 

منبع: روزنامه ایران

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری