hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

برهنه کردن زنان ایرانی به بهانه بازرسی در فرودگاه های خارجی + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
برهنه کردن زنان ایرانی به بهانه بازرسی در فرودگاه های خارجی + تصاویر

برهنه کردن زنان ایرانی به بهانه بازرسی در فرودگاه های خارجی

پوشش اسلامی خانم های ایرانی برای خیلی از کشورها قابل قبول نیست وقتی یکی از ایران به کشورهای خارجی می رود در فرودگاه خانم های ایرانی را به بهانه بازرسی برهنه می نمایند ولی اینکار درستی نیست امروزه تکنولوژی آنقدر پیشرفت نموده است که اگر  بخواهند کسی را بازرسی بدنی نمایند همه جا دوربین های پیشرفته وجود دارد  در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر برهنه کردن زنان ایرانی به بهانه بازرسی در فرودگاه های خارجی را در سایت سماتک مشاهده خواهید کرد با ما همراه باشید.

 

برهنه کردن زنان ایرانی در تفلیس

برهنه كردن زنان

نماینده آستارا در مجلس با انتقاد از واکنش های انفعالی در برابر برخوردهای اهانت آمیز با شهروندان ایرانی در برخی از کشورها گفت:تعدادی از زنان ایرانی را در فرودگاه تفلیس به بهانه بازرسی در ملأ عام لخت کرده اند.

 

ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی طی اخطاری در صحن علنی امروز (سه شنبه 29 فروردین) گفت:زنان ایرانی را به بهانه بازرسی در فرودگاه تفلیس در ملأ عام لخت کرده اند.

برهنه کردن زنان ایرانی به بهانه بازرسی در فرودگاه های خارجی + تصاویر

وی افزود:غیرت و شرف ایرانی کجا رفته است؟ تا چه زمانی برای برخورد خصومت آمیز برخی دولت ها با شهروندانمان انفعالی برخورد کنیم.

 

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی از دستگاه سیاست خارجی کشور خواست این موضوع را پیگیری کرده و نتیجه را به مجلس ارائه دهند.

 

بنا بر این گزارش، مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در پی این اخطار خطاب به داداشی اظهار داشت:اگر مدرکی در این باره در اختیار دارید ارائه دهید تا به نماینده وزارت خارجه که در مجلس حضور دارد تحویل شود تا پیگیری صورت گیرد.

 

منبع:  farsnews.com

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب