لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تزریق آمپول عصاره جوانی ابدی به زن 45 ساله + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
تزریق آمپول عصاره جوانی ابدی به زن 45 ساله + تصاویر

تزریق آمپول عصاره جوانی ابدی به زن 45 ساله 

آمپول عصاره جوانی که به دست یک زن ساخته شده است این زن اعتقاد دارد که با تزریق این عصار به بدن خود جوان خواهد ماند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تزریق آمپول عصاره جوانی ابدی به زن 45 ساله  را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سماتک: یک زن ۴۵ ساله که او را با نام مانوش می‌شناسند سه ماه است که عصاره جوانی «Bacillus F» را به خونش تزریق می‌کند و معتقد است که او را جوان نگه می‌دارد. این باکتری باستانی در سال ۲۰۰۹ در شمال غربی روسیه توسط دانشمندان کشف شد. تیمی که DNA آن را در سال ۲۰۱۵ کدگشایی کرد می‌گوید برخلاف بیشتر سلول‌های موجود در طبیعت، این ماده هیچ نشانه‌ای از پیری ندارد و معتقد است می‌تواند کلیدی برای بهبود سلامت و طول عمر انسان در خود داشته باشد.

 

تزرق این ماده آخرین کاری بوده که مانوش بعد از پرداخت ۵۰ هزار دلار برای جراحی‌های پلاستیک در ۲۰ سال اخیر انجام داده است؛ و تاکنون نتایج مثبتی گرفته است. او ادعا می‌کند که از زمانی که این عصاره جوانی را تزریق کرده حس بهتری دارد و بیشتر می‌تواند کار و فعالیت کند. پوستش بهتر شده و همه این‌ها به خاطر این باکتری است. او قبل از تزریق این ماده آزمایش خون داده و هر ماه بعد از تزریق نمونه خون او آنالیز می‌شود.

 

از آنجا که این روش تجربی است هیچ پزشکی این ماده را به او تزریق نمی‌کند، زیرا ممکن است مجوز خود را از دست بدهد؛ بنابراین مانوش خودش این کار را با دوستانش و در حضور یک پزشک محلی برای مواقع اورژانسی انجام می‌دهد. او این کار را با وجود همه مخالفت‌ها انجام می‌دهد که بیشتر عمر کند و با بدن سالم بمیرد.عصاره جوانی او هر دو هفته یک بار تزریق می‌کند و بدنش تا کنون واکنش نامطلوبی نشان نداده و امیدوار است بتواند دوز و دفعات تزریق را افزایش دهد.

 

این باکتری قبلا به ارگانیزم‌های زنده‌ای مثل موش ها، حشرات و محصولات کشاورزی تزریق شده و باعث شده بیش از حد معمول عمر کنند. خود دکتر بروشکوف نیز عصاره جوانی این باکتری را به صورت خوراکی مصرف کرده و می‌گوید تاثیر مثبتی داشته است، اما به مانوش توصیه می‌کند از تزریق آن خودداری کند. مردمی که در منطقه کشف این باکتری زندگی می‌کنند این باکتری را در آب مصرف می‌کنند،عصاره جوانی زیرا این باکتری در لایه منجمد اعماق زمین یافت شده و وقتی ذوب می‌شود وارد آب شده و مردم از آب مصرف می‌کنند و باور کنید یا نه مردم این منطقه به طول عمر بیشتر مشهورند.

 

تزریق آمپول عصاره جوانی ابدی به زن 45 ساله را مشاهده می نماید و او فکر می نماید اگر از این عصار هر روز مصرف نماید حتما جوان خواهد ماند و به جوانی ابدی خواهد رسید او دوست دارد تا ابد جوان و شاداب باشد .

 

تزریق آمپول عصاره جوانی ابدی به زن 45 ساله

تزریق آمپول عصاره جوانی ابدی به زن 45 ساله + تصاویر

تزریق آمپول عصاره جوانی ابدی به زن 45 ساله + تصاویر

تزریق آمپول عصاره جوانی ابدی به زن 45 ساله + تصاویر 

 

منبع: bartarinha.ir

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب