لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تصاویری از دختران دو جنسه در ارتش آمریکا

مجموعه : اخبار گوناگون
تصاویری از دختران دو جنسه در ارتش آمریکا

تصاویری از دختران دو جنسه در ارتش آمریکا

دختران دو جنسه در ارتش آمریکاچه نقشی دارند ؟ ارتش امریکا دختران دوجنسه هم در لشگر خود دارد. آمریکا ادعا میکند ما به نیروهای بیشتری نیاز داریم حتی دختران دوجنسه را در ارتش خود قبول خواهیم کرد.

 

دختران دوجنسه در ارتش آمریکا چه می کنند؟

 

ارتش آمریکا اعلام کرده است که دختران دوجنسه هم می توانند در خدمت ارتش این کشور دربیایند و مشغول خدمت شوند.وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد از سال آینده خدمت آزادانه افراد دوجنسه در ارتش آمریکا منعی نخواهد داشت.

 

به نقل از نیویورک تایمز اشتون کارتز وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد ممنوعیت خدمت افراد دوجنسه در ارتش آمریکا لغو می شود. این بدان معنا ست که هزاران کادر ارتش آمریکا که پیش بینی می شود هویت جنسی خود را مخفیانه نگه می داشتند، دیگر ممنوعیتی برای خدمت در ارتش آمریکا نخواهند داشت.

 

اعلام این خبر همزمان با رأی اخیر دادگاه عالی آمریکا مبنی بر برداشته شدن شرط “هویت جنسی” از ثبت رسمی ازدواج در تمامی ایالت های آمریکا انجام می شود. با برداشته شدن این شرط ازدواج افراد همجنس با یکدیگر در 50 ایالت آمریکا قانونی شد.

 

چهار سال پیش نیز وزارت دفاع آمریکا خدمت افراد همجنسگرا را در ارتش این کشور آزاد اعلام کرده بود. طبق قانون پیشین “نپرس و نگو” افراد همجنسگرا موظف نبودند گرایش جنسی خود را هنگام ورود به ارتش آمریکا اعلام کنند ولی در صورت افشای گرایش جنسی در حین خدمت مشکلاتی جدی برای آنها به وجود می آمد.

 

منتقدان اصلاحات جدید در ارتش آمریکا می گویند این تغییرات منجر به کاهش کارایی ارتش و ضعیف تر کردن پایه های اخلاق در نیروهای نظامی آمریکا خواهد شد.اما وزیر دفاع آمریکا با دفاع از سیاست جدید گفته است او از فرماندهان ارشد نظامی ارتش خواسته است تا راهکارهای اجرایی کردن خدمت افراد دوجنسه را در ارتش آمریکا مورد بررسی قرار دهند

 

و از سال آینده زمینه خدمت آزادانه این افراد در ارتش فراهم خواهد شد.“بردلی منینگ” یک افسر دون پایه ارتش آمریکا که پیش تر در عراق و افغانستان خدمت می کرده است یکی از همین افراد است که به عنوان یکی از درز دهندگان اصلی اطلاعات محرمانه پنتاگون به سایت افشاگر ویکی لیکس دوران محکومیت خود را در زندان می گذراند.

 

او که پس از دستگیری و محاکمه خواستار تغییر جنسیت شده است هم اکنون تحت نظر پزشکان در زندان در حال انجام عمل تغییر جنسیت از مرد به زن است.وزیر دفاع آمریکا در توجیه اعمال تغییر جدید در قوانین خدمت در ارتش گفت:” ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم هر فردی با هر گرایش جنسی بدون تبعیض بتواند در صورت تمایل در ارتش آمریکا خدمت کند.”

 

در ماه های گذشته جمعی از نمایندگان کنگره آمریکا از وزارت دفاع این کشور خواسته بودند زمینه خدمت آزادانه افراد دوجنسه را در ارتش فراهم کند.گزارش ها حاکی است خشونت جنسی زیادی در ارتش آمریکا وجود دارد در حالی که موارد بسیاری از خشونت های جنسی به مقامات بالا دستی گزارش نمی شود.

جدیدترین مطالب