نیم نگاهی به گذشته

تصاویر دختر نوجوانی که در حمام زایمان کرد

تصاویر دختر نوجوانی که در حمام زایمان کرد

تصاویر دختر نوجوانی که در حمام زایمان کرد

 

یک دختر کم سن و سال که از دوست پسرش به صورت مخفیانه حامله شده بود در حمام خانه خودشان وضع حمل کرد و نوزادش را به قتل رسانید . پلیس وقتی جسد نوزاد را پیدا کرد در پی بررسی متوجه شد فرزند این دختر نوجوان است در ادامه بقیه جزئیات را مطالعه نمایید.

 

زایمان مخفیانه دختر نوجوان در حمام

دختر نوجوان پس از زایمان مخفیانه در حمام دستگیر شد . این خبر در حالی جنجالی شد که وی نوزادش را که یک پسر بود خفه کرده و در یک جعبه کفش پنهان کرد. “کسیدی گودیسون” 14 ساله بعد از دستگیری به عنوان یک قاتل درجه یک محاکمه خواهد شد،

تصاویر دختر نوجوانی که در حمام زایمان کرد

او متهم است که فرزند خود را به قتل رسانده است . داستان وحشتناک او همه را شگفت زده کرده است اینکه او چگونه توانسته است ماهها بارداری خود را از همه مخفی کند گفته میشود هرساله 750 هزار نوجوان امریکایی دچار بارداری ناخواسته و پنهانی میشوند.

 

زندگی در آمریکا دختر در حمام دختر آمریکایی اخبار آمریکا این دختر هنگامیکه دچار درد زایمان شد به جای درخواست کمک به تنهایی اقدام به وضع حمل کرد و سعی کرد با استفاده از قرار دادن حوله ای بین دندانهایش و چسب زدن بر دهان مانع از فریاد زدن خود شود. او بند ناف بچه را با یک قیچی بریده و بعد از به دنیا آمدن بچه اش او را خفه کرده و بدنش را دریک جعبه کفش در کمدش قرار داد.

 

او میگوید علت اینکار ترس از عکس العمل مادرش بوده است. زندگی در آمریکا دختر در حمام دختر آمریکایی اخبار آمریکا سه روز بعد از این حادثه زمانیکه مادرش در حال تمییز کردن اتاق بود متوجه جعبه کفش شد و زمانیکه جسد یک نوزاد را در آن دید با پلیس تماس گرفت و اینجا بود که دست این دختر رو شد.

 

مادرش میگوید یکبار به وضعیت ظاهری او شک کردم اما وقتی از او تست بارداری گرفتم جواب آزمایش منفی بود و تعجب میکنم که این دختر چگونه توانسته است با این شرایط سخت و به تنهایی وضع حمل کند.

 

مطالب مرتبط:

حمام زایمان (زالون) چیست؟

زایمان مخفیانه دختر 14 ساله در حمام

عکس های لو رفته زایمان طبیعی زن جوان در اتوبوس واحد

بی خوابی بعد زایمان را با این راهکارها درمان کنید

روش های مراقبت از خود پس از زایمان

جدیدترین مطالب