لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

خدمتکار زن فیلیپینی، جایزه شرم آور یک مسابقه

مجموعه : اخبار گوناگون
خدمتکار زن فیلیپینی، جایزه شرم آور یک مسابقه

خدمتکار زن فیلیپینی، جایزه شرم آور یک مسابقه

خدمتکار زن فیلیپینی برای جایزه یک مسابقه شرم آور انتخاب شده است. در این مسابقه هر کسی که برنده شود یک خدمتکار زن فیلیپینی برنده خواهد شد و می تواند هر عملی را با او انجام دهد. یک زن سعودی پس از راه اندازی یک مسابقه در شبکه های اجتماعی جایزه ای نیز برای آن تعیین نمود که همین موضوع بسیار جنجال برانگیز شد.

 

این کاربر زن که به خاطر انتشار تصاویری از زندگی روزمره دختر خردسالش ساوانا در اسنپ چت به شهرت رسیده ، یک خدمتکار زن فیلیپینی را در میان جایزه های این مسابقه قرار داده که این اقدام با طیف وسیعی از خشم کاربران مواجه گشت.

 

کاربران چنین جایزه ای را توهین به کرامت انسانی قلمداد نمودند چرا که زن سعودی یک انسان را به عنوان یک جنس یا کالا معرفی کرده بود،همچنین«قاچاقچی انسان»یکی از لقب هایی بود که مردم به این زن نسبت دادند.

 

زن سعودی برای سرپوش گذاشتن بر روی پیشنهاد شرم آوری که داده بود، یک پیام در صفحه خود گذاشت و در آن اعلام کرد قصدش از این کار فقط کمک به کسانی بود که نیاز به استخدام یک خدمتکار زن داشته اما پول کافی برای این کار ندارند و فقط هدفش تقبل هزینه استخدام یک زن فیلیپنی برای انجام کارهای خانه برنده مسابقه بوده است.

 

گفتنی است این زن یکی از اعضای هیئت آموزش دانشگاه ملک سعود نیز هست، اما ظاهرا خود به گذراندن دوره های آموزش احترام به انسانها و درک لازم از تعریف کرامت انسانی نیاز دارد.

جدیدترین مطالب