hpv

الفبا

نیم نگاهی به گذشته

hpv

عکس های دختران لخت و برهنه (کارگر جنسی) در خیابان های تایلند

مجموعه : اخبار گوناگون
عکس های دختران لخت و برهنه (کارگر جنسی) در خیابان های تایلند

عکس های دختران لخت و برهنه تایلند

دختران لخت و برهنه برای رابطه جنسی در خیابان های تیلند قدم می زنند و در نقش کارگر جنسی در خانه هر مردی که بخواهد حاضر می شوند یکی از مهمترین شغل های برخی دختران تایلندی تن فروشی و کارگر جنسی است که در ادامه عکس های دختران لخت و برهنه کارگر جنسی را در سایت تفریحی سماتک مشاهده می کنید. با سفر به کشور تایلند می توان دختران لخت و برهنه را دید که کنار خیابان ایستاده اند و نیمه عریان هستند آن ها برای جذب مشتری این کار را می کنند تا مردی به طرف آن ها بیاید و برای رابطه جنسی با هم به خانه بروند. ماجرای تن فروشی دختران لخت و برهنه تایلند همچنان ادامه دارد. این موضوع از زمانی آغاز شد که پادشاه تایلند در گذشت و دختران لخت و برهنه به تن فروشی دست زدند!

 

در کنار چراغ قرمز تایلند در شب پنج شنبه، یعنی تنها ده روز پس از مرگ پادشاهشان، دوباره فعالیت جنسی را از سر گرفتند در حالی که کارگران جنسی لباس های سیاه خدمتکاران را به تن کرده بودند و در سوگ بودند. وقتی بومیپول آدولیاده پادشاه 88 ساله این کشور در 13 اکتبر درگذشت که باعث شد تا صنعت پررونق توریستی تایلند دچار وقفه شود.

عکس های دختران لخت و برهنه (کارگر جنسی) در خیابان های تایلند

تفریحات به مدت 30 روز ممنوع شدند، جاذبه های توریستی این کشور مانند جشن ها کاملا لغو شدند و از گردشگران خواسته شده که همانند مردم محلی لباس سیاه بپوشند. ولی تنها پس از گذشت یک هفته از مرگ پادشاه، صدها کارگر جنسی روسپی در کنار خیابان ردیف شده اند، در حالی که لباس های کوتاه سیاه، لباس های خدمتکاران، کفش های سیاه، بند شلوارهای سیاه و بند جوراب های سیاه دارند تا به روشی منحصر به فرد از خود احترام نشان دهند.

عکس های دختران لخت و برهنه (کارگر جنسی) در خیابان های تایلند

 به گزارش وب سایت تفریحی سماتک عکس های دختران لخت و برهنه گرفته شده از Soi Cowboy در بانکوک، پایتخت تایلند، کارگران جنسی را نشان می دهند که با اینکه معمولا بیکینیهایی با رنگهای روشن به تن می کردند ولی الان با لباس های سیاه به دنبال مشتری هستند.تنها حدود یک و نیم کیلومتر آن طرف تر در Soi 4، واقع در نزدیکی محل بدنام Nana Plaza (که ده ها استریپ کلاب در آن قرار دارد)، صدها دختر لخت و برهنه و بدن نما با چکمه های سیاه تا بالای ران ( thigh-high ) و لباس های سیاه در راهروهای بیرونی به طور انبوه به چشم می خورند تا “پولی که از دست داده اند را جبران کنند”.

عکس های دختران لخت و برهنه (کارگر جنسی) در خیابان های تایلند

خانم لک، کارگر جنسی 26 ساله، گفت: “هنوز خیلی سکوت برقرار است. همه به خاطر مرگ پادشاه غمگینند.“ولی ما برای پول در آوردن باید به کار کردن ادامه دهیم. کار دیگری نمی توانیم انجام دهیم. ما ناچاریم بیرون برویم و برای امرار معاش مشتری پیدا کنیم.

 

“ما لباس ها و چکمه های سیاه می پوشیم تا احترام مان را نشان دهیم. ما به طور معمول چکمه های سیاه این چنینی نمی پوشیم. تایلند خیلی گرم است.“شاید تا دو هفته دیگر اوضاع برایمان به حالت عادی برگردد. ما ناچاریم پولی که در نیاورده ایم را جبران کنیم.”

 

نوی، که یک تراجنسی 24 ساله است، گفت: “ما عاشق پادشاه هستیم. کشورمان را دوست داریم. ارتش این را درک می کند و اجازه داده که مجددا به کار برگردیم.“بارها باز شده اند و زن نماها در حال بازگشت هستند. کسب و کار ما باز است و می خواهیم که مردها بیایند و ما را ببینند.

عکس های دختران لخت و برهنه (کارگر جنسی) در خیابان های تایلند

“ما الان اکثرا سیاه می پوشیم. لباس زیر سیاه و لباس روی سیاه. ما همچنان باید پادشاه را به خاطر داشته باشیم. بسیاری از بارها، کلاب ها و گو بارها در بانکوک اکنون بازگشایی شده اند ولی نور چراغ های نئونشان کم است، موسیقی با صدای کم نواخته می شود، و رقص تنها پشت درهای بسته قابل انجام است.

 

پلیس و گشت های نظامی هم اطمینان حاصل می کنند که مکان ها به جای ساعت 2 یا 3 صبح که پیش از مرگ پادشاه معمول بود، در ساعت 12 شب بسته شوند.بومیپول – که پادشاهی بود که بیشترین مدت پادشاهی در جهان را داشته و ثروتمندترین پادشاه داشت – به عنوان یک پدرخوانده و نماد وحدت در تایلند لحاظ می شد.

 

پسر وی، ولیعهد ماها واجیرالونگکورن، پس از مراسم سوزاندن پادشاه و بعد از یک دوره یک ساله رسمی سوگواری تاجگذاری رسمی خواهد داشت. جسد پادشاه در حال حاضر در یکی از قصرها قرار دارد، و مراسم های تدفین پادشاه ادامه دارند. روز سه شنبه، 150 هزار تایلندی در بیرون قصر بزرگ در بانکوک گرد هم آمدند تا سرود ملی را به افتخار پادشاه بخوانند.

 

انتظار می رود که صنعت شب زنده داری و تفریحات جنسی بزرگسالان در تایلند با مجاز شدن استفاده از موسیقی با صدای بلند و لباس های نازک و بدن نما در خیابان پس از یک دوره 30 روزه سوگواری به وضعیت نرمال برگردد.

 

عکس های دختران لخت و برهنه کارگر جنسی در خیابان های تایلند را در بالا مشاهده کردید در سراسر دنیا همواره مردان هوس باز که به دنبال رابطه جنسی نامشروع هستند برای رابطه جنسی با کارگران جنسی راهی کشور تایلند می شوند شما همچنین می توانید عکس های دختر لخت در حال تقاضای رابطه جنسی از مردم را اینجا ببینید.

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب