نیم نگاهی به گذشته

دختر تایلندی برهنه در یکی از روستاهای پاکستان + تصاویر

دختر تایلندی برهنه در یکی از روستاهای پاکستان + تصاویر

دختر تایلندی برهنه

عکس دختر تایلندی برهنه در یکی از روستاهای پاکستان دست به دست شد. این دختر تایلندی برهنه که از تایلند برای کار عازم پاکستان شده بود توسط چند مرد برهنه گردید و در روستایی در پاکستان چرخانده شد. مردان مسلح در یک روستای دورافتاده در شمال غربی پاکستان، یک دختر تایلندی برهنه را به زور مجبور کردند به صورت نیمه عریان در روستا راه برود و گفته‌اند این کار را به خاطر ناموس و غرور خانواده‌شان انجام داده‌اند.

دختر تایلندی برهنه

ساکنان این روستا که از این کار شوکه شده‌اند، گفته‌اند برادر دختر تایلندی برهنه، مدت‌ها پیش پس از ورود به پاکستان رابطه‌ای پنهانی با زنی از خانواده افراد مهاجم داشته و آنها به این خاطر تلافی کرده‌اند. این اتفاق هفته پیش در روستای چادهوان در 80 کیلومتری دیره اسماعیل‌خان در ایالت خیبر پختونخوا پاکستان روی داده است و پلیس سفارت تایلند تا کنون8 نفر را بازداشت کرده و به دنبال فرد نهم است.

 

شاهدان گفته‌اند این دختر تایلندی برهنه در حال برگشتن از تیلند ناگهان مورد حمله قرار گرفت. این دختر خود به خبرنگاران گفته است من و برادرم از تایلند در حال برگشتن بودیم که این مردان به ما رسیدند.

عکس دختر تایلندی

دختر تایلندی برهنه عکس های دختر لخت در حال تقاضای رابطه جنسی از مردم مردان مهاجم مرا هل دادند و روی زمین افتادم، آنها لباس‌های مرا با قیچی پاره کردند و وقتی برادرم سعی کرد مرا با لباس خود بپوشاند، آن را از دستش گرفتند. این دختر تایلندی برهنه از دست مهاجمان فرار کرد و وارد خانه‌ای در همان محل شد اما مهاجمان او را تعقیب کردند و همسایه‌ها تلاش کردند جلوی آنها را بگیرند اما این افراد با سلاح‌هایشان تهدید کردند و مهاجمان یک ساعت بعد روستا را ترک کردند.

 

این دختر تایلندی برهنه که تنها 16 سال سن دارد جریان پیش‌آمده را در حضور مادر و عمویش بازگو کرد و مادر او که که همسرش فوت کرده است گفت: بلافاصله پس از شنیدن ماجرا، برای کمک به دخترم به پاکستان رفتم. مادر این دختر گفته است مهاجمان او را مورد تمسخر قرار داده از او سراغ پسرش را می‌گرفتند.

عکس دختر تایلندی برهنه

یک منبع در راستای این خبر گفت: خانواده افراد مهاجم بر سر رابطه‌ای مربوط به سه سال پیش با خانواده این دختر تایلندی دشمنی داشتند. او گفته است برادر این دختر متهم بود که موبایلی را به یکی از دختران روستا هدیه داده که از آن برای تماس‌های پنهانی استفاده کند.

در آن زمان این ماجرا باعث جنجال و با اعتراض شدید خانواده آن دختر مواجه شد و برای جلوگیری از بروز اختلاف و خون‌ریزی، به مرد جوان دستور داده شد تا 400 هزار روپیه (معادل سه هزار دلار) پرداخت کند و ماجرا تمام شده بود. گفتنی است، به نظر خانواده آن دختر تایلندی برهنه هنوز ماجرا را فراموش نکرده است.

جدیدترین مطالب