نیم نگاهی به گذشته

دختر مست لوله اگزوز را وارد آلت تناسلی اش کرد + تصاویر

دختر مست لوله اگزوز را وارد آلت تناسلی اش کرد + تصاویر

دختر مست با لوله اگزوز خود ارضایی کرد

دختر مست پس از اینکه مقدار زیادی مشروبات الکلی را خورد در حالت مستی لوله اگزوز خودروی سواری را در خیابان وارد آلت تناسلی اش کرد دختر مست با رفتار عجیب خود سوژه رسانه شد این دختر مست آلت تناسلی خود را در اگزوز ماشین فرو کرد و باعث گرفتار شدن خودش گردید دختر مست در حالتی غیر‌عادی سر  لوله اگزوز خودرویی گرانقیمت را در واژن خود فرو کرد و گرفتار شد.

 

ماجرا ازین قرار است که دختر مست آمریکایی در هنگام بازدید از یک جشواره موسیقی در حالی که در شرایط غیر‌عادی و مستی به سر می‌برد، در اقدامی باورنکردنی آلت تناسلی اش را در لوله اگزوز یک خودرو بزرگ فرو برد.

 

تصاویر غیر اخلاقی از مست کردن شدید دختران و پسران

پس از انتشار ویدئویی از دختر مست در حاشیه یک جشنواره موسیقی، تعداد بسیار زیادی از کاربران فضای مجازی از این ویدئو دیدن کردند و به آن واکنش نشان دادند. بسیاری از کاربران مصرف بیش از حد نوشیدنی الکلی را دلیل این اتفاق دانستند. دختر مست با این اقدام خطرناک سبب گیر افتادن 45 دقیقه‌ای واژن خود در لوله اگزوز خودروی سواری شد. پس از تلاش آتش‌نشان به کمک اره برقی و دیگر وسایل لازم برای برش و قطع کردن لوله اگزوز سرانجام آلت تناسلی دختر مست آزاد شد.

 

دختر مست لوله اگزوز را وارد آلت تناسلی اش کرد + تصاویر

 

دختر مست آمریکایی که 21 سال سن دارد پس از آزاد شدن آلتش و انجام معاینات پزشکی برای اطمینان از سلامتی، توسط پلیس محلی به جرم مصرف نوشیدنی الکلی زیر سن مجاز بازداشت شد. آتش نشانان بخاطر این کار دختر مست مجبور شدند بخشی از اگزوز ماشین گرانقیمت را برش بدهند !!

 

دختر مست لوله اگزوز را وارد آلت تناسلی اش کرد + تصاویر

 

دختر مست 21 ساله در مورد حادثه اتفاق افتاده به رسانه‌های محلی گفت: من فقط زمانی را که آلت تناسلی ام آزاد شد به یاد می‌آورم. او پس از این حادثه از مالک خودرو عذر‌خواهی کرد. مالک خودرو نیز با ابراز خرسندی از سلامتی دختر مست از او خواستگاری کرد و از وی خواست دیگر اقدام به چنین اعمال خطرناکی نکند.

 

دختر مست لوله اگزوز را وارد آلت تناسلی اش کرد

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب