قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

رابطه جنسی و بارداری دختر 15 ساله از 7 سرباز داعش

مجموعه : اخبار گوناگون
رابطه جنسی و بارداری دختر 15 ساله از 7 سرباز داعش

رابطه جنسی و بارداری دختر 15 ساله از 7 سرباز داعش

 

یک دختر 15 ساله پس از اینکه بدست تروریست های داعش ربوده شد از جانب 7 سرباز داعش مورد تجاوز قرار گرفت و باردار شد و حالا پس از بدنیا آمدن پسرش معلوم نیست کدام یک از این 7 سرباز پدر بچه است.

 

یکی از برده های جنسی داعش پس از فرار از دست عناصر این گروه تروریستی، خاطرات تلخ دوران اسارت خود را بازگو کرد. به گزارش سماتک و به گفته یک سازمان خیریه مستقر در لندن، “نهاد برکات شامو الاسی” تنها ۱۵ سال داشت که عناصر گروه تروریستی داعش دو سال پیش شهر ایزدی ها در شمال عراق را تصرف کردند.

 

این نوجوان به همراه ۲۷ نفر از اعضای خانواده اش و هزاران شهروند دیگر بدست عناصر داعش ربوده شد. وی نخست به سوریه و پس از آن به موصل در شمال عراق منتقل شد. این دختر نوجوان گفت: داعشی ها ما را مورد آزار و اذیت جنسی قرار دادند. آنها مردان ما را کشتند و فرزندانمان را از ما جدا کردند.

 

بدتر از همه شکنجه ها در موصل بود. در دو هفته به طور مداوم ما را شکنجه می کردند و مورد آزار و اذیت جنسی قرار می دادند.وی در ادامه افزود: برخی از زنان ایزدی به مردان متأهل داعشی فروخته می شدند. من از یکی از عناصر گروه تروریستی داعش باردار شده بودم. خیلی ترسیدم که پسرم نیز یک تروریست شود؛ به همین دلیل وقتی بچه ام سه ماهه شد او را رها کردم و از دست عناصر داعش گریختم.

 

گزارش سازمان ملل حاکی از آن است که در حال حاضر ۳۵۰۰ نفر در اسارت گروه تروریستی داعش در عراق به سر می برند. بیشتر آنها زن و دختران ایزدی هستند.

رابطه جنسی و بارداری دختر 15 ساله از 7 سرباز داعش

 به گزارش سماتک در پارچه نوشته ای که تظاهرکنندگان عراقی در آزاد راه بین شهر کرکوک و بغداد پایتخت عراق نصب کردند، این نوشته دیده شد: “۳۰ هزار نفر هر روز در “تازه” هدف گلوله باران قرار می گیرند و دولت دست رو دست گذاشته است.”

 

شهرک “تازه” در جنوب کرکوک در منطقه ای قرار دارد که نیروهای کُرد و نظامیان شیعه در آن مستقر هستند. این شهرک همچنین نزدیک منطقه ترکمان نشین بشیر قرار دارد و حملات گروه تکفیری صهیونیستی داعش اغلب از آن صورت می گیرد.به گفته “حسین عباس،” شهردار تازه، این شهرک روز چهارشنبه در مدت سه ساعت با حدود ۴۵ راکت از بشیر هدف حمله قرار گرفت.

 

یک مقامات محلی اعلام کردند در این حمله از گاز کلر استفاده شده است.یک مقام امنیتی که خواست نامش فاش نشود، گفت: « این گاز نقره ای رنگ بود و در برخی موارد به جمع شدن چند قطره مایع منجر شد. یک واحد تخصصی نمونه برداری کرده است تا نوع این ماده مشکوک را تعیین کند.»

 

به گفته برهان عبدالله از مقامات بهداشتی کُرد حدود ۲۰۰ نفر بعد از این حمله تحت مراقبت پزشکی قرار گرفتند.وی گفت: « فقط ۱۷ نفر از آنها از جمله یک کودک همچنان بستری هستند. این افراد از ناراحتی تنفسی، سوختگی و ناراحتی پوستی رنج می برند.»

 

اذعان مقام سیا !
“جان برنن،” رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا ( سیا ) ماه فوریه اعلام کرد داعش بارها از سلاح های شیمیایی استفاده کرده است که احتمال می رود در ترکیب آنها از مقادیری گاز خردل استفاده شده باشد.

 

مطالب مرتبط:

 

سنگسار خوشگل ترین زن عراقی بدست داعش (تصاویر 18+)
روش های تجاوز داعش به زنان و دختران اسیر
افراد داعش به هر زن ایزدی روزی 30 بار تجاوز جنسی می کنند
تجاوز افراد داعش به دختر نوجوان شیعه
جزئیات تجاوز جنسی داعش به دختران عراق

تصاویری از اتاق های زیرزمینی داعش مخصوص تجاوز به زنان و دختران

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری