نیم نگاهی به گذشته

رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموز 15 ساله + تصاویر

رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموز 15 ساله + تصاویر

رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموز 15 ساله

در کشور آمریکا بسیاری از معلم های زن به دلیل هوس باز بودن و عدم توانایی در کنترل شهوت شان با دانش آموزان پسر سکس می کنند. در این مطلب ماجرای رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموز 15 ساله آورده شده است.

 

معلم امریکایی که قصد فرار با معشوق 15 ساله اش به مکزیک را داشت دستگیر شد. این معلم امریکایی 29 ساله است و به جرم برقراری رابطه جنسی با یک دانش آموز 15 ساله و نقشه فرار به مکزیک به همراه او بازداشت شد. به گزارش سماتک کاترین مورای به همراه این نوجوان در خانه پدری اش پیدا شد و این در حالی بود که آنها از هر نوع رابطه نزدیک با هم منع شده بودند.

رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموز 15 ساله + تصاویر

او بعد از حضور در مقابل قاضی دادگاه اعلام کرد قصد داشته زندگی جدیدی به همراه این نوجوان در مکزیک آغاز کند. او در اواخر سال جاری دادگاهی خواهد شد و به اتهام ارتکاب 4 بار رابطه جنسی با یک نوجوان زیر سن قانونی با مجازات 20 سال زندان روبروست.

رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموز 15 ساله + تصاویر

مقامات میگویند با حضور پلیس این نوجوان قصد فرار از منزل را داشته و خانواده اش به پلیس اعلام کرده بودند که او فراری است و به این ترتیب اتهام جدید پناه دادن به یک فراری نیز به اتهامات این خانم اضافه شده است.روسای مدرسه ای که این معلم در آن به تدریس مشغول بوده است اعلام کردند این نفرت انگیز ترین کاری است که یک معلم میتواند انجام دهد و دادگاه باید نهایت مجازات را برای او در نظر بگیرد.

 

رابطه جنسی همزمان خانم معلم با 4 دانش آموز پسر + تصاویر

 

خانم معلم آمریکایی در روز پایانی مدرسه همه را شگفت زده کرد

 

ماجرای تجاوز مرد جوان به جنازه خانم معلم تاریخ + تصاویر

 

ماجرای تجاوز جنسی خانم معلم به دختران نوجوان در پارک

 

تجاوز جنسی به خانم معلم در اتوبان چمران تهران

جدیدترین مطالب