الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

رابطه جنسی مرد هوس باز با دو دختر دوجنسه در تهران + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
رابطه جنسی مرد هوس باز با دو دختر دوجنسه در تهران + تصاویر

رابطه جنسی با دختر دوجنسه

دوجنسه های تهران تعدادشان انگشت شمار است و برخی از دختران دوجنسه به دلیل وضع مالی آشفته یا فاحشگی خودشان را در اختیار مردان هوس باز می گذارند به تازگی رابطه جنسی مرد هوس باز با دو دختر دوجنسه در تهران باعث فاجعه شد. مرد هوس باز 45 ساله ای امروز در خیابان پاسداران به قتل رسید . با کمک شاهدان این قتل ، دو دختر دوجنسه در این رابطه دستگیر شدند و به علت این قتل اعتراف کردند . عاملان قتل مرد هوس باز در منطقه پاسداران دو دختر دوجنسه بودند که روز گذشته بازداشت شدند.

 

رابطه جنسی با دختران دوجنسه های تهران , ساعت 4 بامداد دوشنبه 22 آبان ماه امسال اهالی کوچه هدیه خیابان شریعتی صدای درگیری شنیدند و وقتی از برای پیگیری موضوع از خانه هایشان خارج شدند با جسد مرد 45 ساله ای که در خیابان شریعتی روی زمین افتاده بود روبرو شدند.

 

رابطه جنسی مرد هوس باز با دو دختر دوجنسه در تهران + تصاویر

 

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه با بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات بیشتر در محل جنایت حاضر شدند و در تحقیقات ابتدایی مشخص شد که این مرد با دو دختر دوجنسه درگیر شدند و پس از اینکه مرد 45 ساله روی زمین افتاده است آنها سوار بر خودروی پژو 207 از صحنه فرار کرده اند.

 

تحقیقات پلیسی ادامه داشت که دو عامل این جنایت سوار بر خودرو برای سرکشی بار دیگر در محل جنایت حاضرشدند که یکی از شاهدان این درگیری مرگبار موفق به شناسایی خودروی دو دختر دوجنسه مرموز شده که متهمان خیلی زود پا به فرار گذاشتند.

 

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات موفق به شناسایی شماره پلاک خودروی دو دختر جوان شدند و با اقدامات فنی و پلیسی صاحب خودرو شناسایی شد.

 

همین سرنخ کافی بود تا تیمی از ماموران به محل زندگی دو  دختر دوجنسه در منطقه پاسداران اعزام شدند و وقتی مرجان 29 ساله و میترا 22 ساله در برابر ماموران قرار گرفتند به ناچار خود را تسلیم ماموران کردند.

 

تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت که این متهمان که دختر دوجنسه هستند شب گذشته برای ارتباط نامشروع به خانه مرد هوس باز 45 ساله مراجعه کرده بودند که پس از رابطه جنسی قرار بوده مرد جوان به آنها یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پول بدهد که بر سر این مسئله با هم درگیر شده اند و دعوای آنها از داخل خانه به بیرون کشیده است.

 

یکی از متهمان در اعترافاتش گفت: وقتی دنبال مرد 45 ساله رفتیم در سر خیابان هدیه با او درگیرشدیم که او را به عقب هل دادیم که ناگهان روی زمین افتاد و از ناحیه گوش و سر خونریزی پیداکردکه ما از ترس پا به فرار گذاشتیم. بنا به این گزارش، این دو دختر دوجنسه خیابانی برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس منافی آذر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته اند. دختر دوجنسه در کل دنیا وجود دارد و افرادی که دوجنسه هستند باید مثل سایرین عفاف و حیای خود را حفظ کنند تا دچار چنین مشکلاتی نشوند.

 

بیشتر بخوانید:

تصاویر پسری دوجنسه که با عمل زیبای به دختر زیبا تبدیل شد

روستایی که تمام ساکنانش دو جنسه هستند + تصاویر

ازدواج و رابطه جنسی زوج دوجنسه + تصاویر

دو جنسه ایرانی که تغییر جنسیت داد

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری