نیم نگاهی به گذشته

رابطه جنسی مادر چینی با پسر 26 ساله اش + تصاویر

رابطه جنسی مادر چینی با پسر 26 ساله اش + تصاویر

رابطه جنسی مادر چینی با پسر 26 ساله اش

مادر چینی که یک پسر 26 ساله دارد از مدت ها قبل به دلیل علاقه زیادی که به پسرش دارد به او پیشنهاد رابطه جنسی داد و پسرش با او همراه شد. این زن چینی مادر اصلی پسرش نیست و وقتی پسر 1 ساله بوده است او را از پدر و مادر اصلی اش ربوده است.

 

زن چینی بعد از سالها راز پنهان زندگی خودش را با پسر جوانش در میان گذاشت و اعتراف کرد که او مادر واقعی اش نیست و سالها پیش او را از مادر واقعی اش ربوده است.

رابطه جنسی مادر چینی با پسر 26 ساله اش + تصاویر

رابطه جنسی مادر و پسر

 

مادری که بعد از سالها به آدم ربایی و رابطه جنسی با پسرش اعتراف کرد : پرستار زن جوان یک روز برای همیشه ناپدید شد و هم زمان با این اتفاق زوج جوان پسر 1 ساله خود را گم کردند ، اتفاقی که مدتها پلیس را درگیر تحقیقات و بررسی های دقیق کرد اما بی نتیجه باقی ماند و حالا بعد از 26 سال در شهری دیگر مادر 48 ساله یک پسر 27 ساله خود را به عنوان مجرم به اداره پلیس معرفی کرد .

 

“ژیائوپینگ” 48 ساله با افشای رابطه جنسی با پسر جوان خود گفت که او مادر واقعی اش نیست و در حقیقت او را از پدر و مادر واقعی اش سالها پیش دزدیده است . این زد در اعترافات خود به پلیس گفت :

 

بعد از از دست دادن 2 فرزندم در دوران کودکی شان متوجه شدم که دیگر نمی توانم بچه دار شوم برای همین نقشه ای طراحی کردم تا برای فرزندی سالم داشته باشم ، به عنوان پرستار بچه وارد خانه ی زوج جوانی شدم و مدتی در آنجا از کودک نگهداری کردم تا بالاخره موفق به جلب اعتمادشان شدم تا در یک فرصت مناسب کودک را که پسر بچه ای 1 ساله بود ربوده و با خود به شهر دیگری ببرم و از نوجوانی با او رابطه جنسی داشته ام.

رابطه جنسی مادر چینی با پسر 26 ساله اش + تصاویر

نزدیکی مادر چینی با پسرش

 

با کارت شناسایی جدید و با مشخصاتی کاملا غیرواقعی در جای دیگری زندگی خود را آغاز کردم تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم واقعیت را به او بگویم . “لیو” پسری که حالا 27 ساله است در واکنش به افشای این راز گفت : برایم مهم نیست که سالها پیش چه اتفاقی افتاده است و این زن مادر واقعی من نیست ، او برای من بهترین مادر دنیا بوده و هست در حدی که نمی توانم او را رها کنم چون او علاوه بر مادر ، همسر من نیز هست و ما هر شب پیش هم می خوابیم.

 

رفتار او با من تمام این سالها مثل یک مادر مهربان و همسر فداکار واقعی بود و حالا گر پدر و مادر واقعی من شناسایی شوند باز هم نمی توانم او را ترک کنم چون من با او رابطه جنسی دارم و عاشقانه دوستش دارم.

جدیدترین مطالب