hpv

الفبا

نیم نگاهی به گذشته

hpv

رابطه عاشقانه ایوانکا ترامپ با شاهزاده عربستان + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
رابطه عاشقانه ایوانکا ترامپ با شاهزاده عربستان + تصاویر

رابطه عاشقانه ایوانکا ترامپ با شاهزاده عربستان

شاهزاده عربستان برایش مهم نیست که زنی شوهر داشته باشد اگر بخواهد به زن ها پیشنهاد رابطه جنسی خواهد داد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه عاشقانه ایوانکا ترامپ با شاهزاده عربستان را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

عکس جنجالی دیدار شاهزاده عربستان با ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا

ایوانکا و همسرش در روزهای گذشته به ترامپ و ملانیا در عربستان سعودی ملحق شدند تا در سفر به کشورهای عربی و دیدار با سران آنها حاضر شوند اما صحنه هایی از این دیدارها توجه عکاسان و خبرنگاران را به خود جلب کرد ، نگاهی که نظرات را دوباره به سمت گفته های مربوط به شاهزاده عربستان جلب کرد.

 

نگاه های خبرساز شاهزاده عربستان به ایوانکا ترامپ

  به گزارش سماتک تصاویر منتشر شده از دیدار ایوانکا ترامپ با شاهزاده و سران عربستان سعودی از نگاه تیزبین کاربران فضای مجازی دور نماند و پیام ها یکی پس از دیگری برای واکنش به بخشی از کلیپ این دیدار ارسال شد.

 

کلیپ منتشر شده در توییتر از لحظات دیدار دختر رئیس جمهور آمریکا با پادشاه و شاهزاده های عربستان سعودی نشان می دهد که چطور سران عربی با دیدن زنی بی حجاب استقبالی گرم انجام می دهند و خنده هایی پرمعنی بر صورتشان نمایان می شود.

 

خنده و نگاههای زشت سوژه ای داغ برای افرادی بود که اخبار مرتبط به ایوانکا را دنبال می کنند.

 

در بخشی از کلیپ دوربین روی صورت شاهزاده ای که سه بار ازدواج کرده و پدر 13 فرزند است زوم می کنند نگاه متفاوت و البته خیره او منجربه واکنش های تندی از سوی هواداران ایوانکا ترامپ شد.

رابطه عاشقانه ایوانکا ترامپ با شاهزاده عربستان + تصاویر

عکس خبرساز ایوانکا و شاهزاده عربستان ، لحظه خیره شدن پسر شاه سلمان به ایوانکا ترامپ

 

ایوانکا ترامپ در سفری که به عربستان داشت همسرش نیز با او بود ولی شاهزاده عربستان به او پیشنهاد رابطه جنسی داد دونالد ترامپ در سفری که به عربستان داشت به همراه خانواده به این کشور سفر نموده بود .

 

صفحات مجازی کاربران آمریکایی پر بود از پیامهای اعتراض آمیزی که در واکنش به سفر ایوانکا به کشوری مثل عربستان منتشر شد . این تصاویر و کلیپ در سرتاسر فضای مجازی منتشر شده است و برخی از خبرگزاری های اروپایی نیز در قالب طنز به آن پرداختند.

 

ایوانکا و شاهزاده عربستان

رابطه عاشقانه ایوانکا ترامپ با شاهزاده عربستان + تصاویر

عکس ایوانکا و شاهزاده عربستان در سفر ترامپ به عربستان صعودی

 

از قرار معلوم دونالد ترامپ که با هدف معامله سلاح های کشتار جمعی به این کشور سفر کرده بود با جنجال های دیگری به کشورش باز خواهد گشت  به گزارش سماتک ، از عوض کردن لباس ملانیا در هواپیما تا خواستگاری شاهزاده 3 زنه از ایوانکایی که به همراه همسرش به عربستان آمده بود.

 

منبع: namnak.com

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب