الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

زن لخت پشت پنجره هتل باعث تصادف زنجیره ای شد + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
زن لخت پشت پنجره هتل باعث تصادف زنجیره ای شد + تصاویر

زن برهنه باعث تصادف شد!

 

زن لخت پشت پنجره هتل باعث تصادف زنجیره ای شد. یکی از خنده دار ترین اتفاقاتی در این چند روز اخیر افتاد و در رسانه ها پخش شد، زنی بود که با برهنه شدنش در پشت پیجره باعث پرت شدن حواس مردان محترم پشت ترافیک و در نتیجه تصادف شد! با هم بیشتر از این ماجرا را خواهیم خواند…

 

آفتاب گیری یک زن جلو پنجره باعث تصادف زنجیره ای و ترافیک در خیابان شد. زن برهنه در حالی که جلو پنجره به حالت درازکش در حال آفتاب گیری بود موجب تصادف و ترافیک سنگین در خیابان شد. هرچند که این ماجرا برای مدتی پیش است اما همچنان جزء یکی از اتفاقات عجیب بشمار می رود!

 

این زن که قصد داشت نهایت استفاده از آفتاب داغ تابستانی را ببرد ، موجبات تصادف و ترافیک داغ در خیابان را فراهم کرد. یکی از دانش آموزان در حال عبور از خیابان بود که ناخودآگاه چشمش به پنجره ساختمانی می افتد که خانمی جلو آن دراز کشیده و در حال آفتاب گیری است.

 

یکی از راننده ها به نام مایکل کیناست می گوید من در حال رانندگی بودم که دیدم راننده جلویی زد به ماشین جلویی خود ترافیک بزرگی ایجاد شد.راننده ماشین جلویی پیاده شد و به راننده ماشین جلو من گفت کجا داری میری ؟!

زن لخت پشت پنجره هتل باعث تصادف زنجیره ای شد + تصاویر

معلوم هست حواست کجاست؟جوان در حالی که از وی معذرت خواهی می نمود گفت اونجا را نگاه کن ! او باعث شد حواسم پرت شود. و سپس پلیس رسید و همه چیز به خیر گذشت. خانم دردساز هم قبل از رسیدن پلیس پنجره را بسته و رفته بود.

 

زن لخت پشت پنجره هتل باعث تصادف زنجیره ای شد

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری