زن هرزه ای که برای سفرش به دور دنیا برنامه ای شوم ریخته است

زن هرزه ای که برای سفرش به دور دنیا برنامه ای شوم ریخته است

سفر به دور دنیا زن هرزه

روز به روز کثافت و کثافت کاری در جهان غرب بیداد میکند و اثرات مشروبات و هرزه بودن زن ها به اوج خودش رسیده است و تجاوز و آمارهای طلاق هم که بیداد میکند، این زن هرزه برنامه ای ریخته است که در ادامه مطلب زن هرزه ای که برای سفرش به دور دنیا برنامه ای شوم ریخته است با سماتک همراه شوید.

 

یک زن لهستانی در اقدامی بی‌شرمانه سفری را به دور دنیا را آغاز کرده که در جریان آن قصد دارد با صد هزار مرد از تمام شهرهای جهان رابطه جنسی نامشروع برقرار کند واقعا شرم آور است.با نگاهی کوتاه به وضعیت فساد در غرب برای هر ناظر بی‌طرفی اثبات می‌شود که روز به روز بر دامنه وسعت بی‌بند و باری در اروپا و آمریکا افزوده شده؛

 

یعنی درست همان کشورهایی که خود را مهد تمدن و پیشرفت و حقوق بشر می‌دانند و در عین حال، بی‌بند و باری را نه‌تنها در کشورهای خود که در مشرق‌زمین و دیگر کشورهای جهان ترویج می‌کنند.این زن با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!!!
به گزارش سماتک در این میان، شیاطینی از جنس انس هم دیده می‌شوند که به تشدید روزافزون فساد و فحشا در خشکی و دریا همت گمارده‌اند. در تازه‌ترین این فساد‌ها، یک زن لهستانی از مدتی پیش سفر توریستی جنسی خود به دور دنیا را آغاز کرده و تصمیم گرفته است.
در بازدید از شهرهای مختلف دنیا با مردانی از همه شهرهای جهان رابطه نامشروع جنسی برقرار کند.جالب اینکه وی در تازه‌ترین مقصد خود قرار است همزمان با اوج‌گیری بحران در کشور اسلامی مصر، به قاهره سفر کند!وی در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک با وقاحت تمام اطلاعاتی از خود ارائه کرده و گفته ۲۱ سال سن دارد و سفر خود را از ورشو آغاز کرده و تاکنون با ۲۸۴ مرد رابطه برقرار کرده و برای اتمام مأموریت شیطانی خود به ۳۳ هزار ساعت زمان نیاز دارد.
جدیدترین مطالب