نیم نگاهی به گذشته

تجاوز جنسی صاحبخانه به سارقین خانه اش + تصاویر

تجاوز جنسی صاحبخانه به سارقین خانه اش + تصاویر

تجاوز جنسی صاحبخانه به سارقین خانه اش

 

سارقین بیچاره نمی دانستند با ورود به خانه ای که می خواهند برای دزدی به آن وارد شوند دچار چه مهلکه ای خواهند شد. در ادامه داستان این دزد های بخت برگشته را می توانید مشاهده کنید.

 

دو سارق بخت برگشته وقتی به اشتباه در خانه ای را شکستند به مدت 5 روز مورد تجاوز جنسی صاحبخانه که آنها را دستگیر کرده بود قرار گرفتند !!

 

این دو سارق یکماه پیش پس از اینکه در حین سرقت بدست صاحبخانه گیر افتادند پنج روز کابوس تجاوز جنسی صاحبخانه ی همجنسگرا را تجربه کردند!!

 

گارفیلد مورگان و کیم گورت در یک اتفاق وحشتناک گیر افتادند! کسی که آنها را گیر انداخته بود مردی به نام هری هارینگتون بود.

تجاوز جنسی صاحبخانه به سارقین خانه اش + تصاویر

هری از کودکی بسیار درشت هیکل بود به طوری که پدر و مادرش میگفتند او باید دو نفر میشد !!!هری یک مرد درشت اندام و قوی هیکل 6 یا 7 فوتی با 300 پوند وزن است و متاسفانه برای این دو تبهکار جوان، هری از هر نظر بزرگتر و قوی تر بود!

 

هارینگتون در این اتفاق شهرت یک همجنسگرای بدنام خشن و وحشی را بدست آورد . او اکنون بخاطر برخی دلایل در زندان است .او نه تنها از خانه خود دفاع کرد بلکه درس بسیار سختی به این دو سارق داد.

تجاوز جنسی صاحبخانه به سارقین خانه اش + تصاویر

این دو سارق جوان به مدت پنج روز مورد تجاوز جنسی مرد صاحبخانه قرار گرفتند و در نهایت همسایه ی هری که از صدای جیغها و فریادها به تنگ آمده بود با تماس با پلیس موجب شد این اتفاق عجیب و هولناک کشف شود.

تجاوز جنسی صاحبخانه به سارقین خانه اش + تصاویر

شما میتوانید در این روزنامه شرح ما وقع و تصاویر دزدان و صاحبخانه تنومند را ببینید .برخی از مردم میگویند این دزدها شایسته ی بلایی که هری بر سر آنها آوردند بودند و برخی در نقطه ی مقابل آن استدلال میکنند که هیچ کس را نباید مورد حمله جنسی قرار داد.

 

مطالب مرتبط : 

تجاوز جنسی دو مرد جوان به دختر دانشجو در خودروی مزدا 3

عکس های تجاوز جنسی به دختر باکره 9 ساله

تجاوز تعمیرکار به زن 30 ساله مشهدی در خین عرب

تجاوز جنسی مرد هوس باز به دخترش در حمام (18+)

تجاوز به زنان جوان و آمیزش جنسی با حیوانات در آفریقا

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب