لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ساعت کاری بانک ها ۱۴۰۲

ساعت کاری بانک ها ۱۴۰۲

ساعت کاری بانک ها ۱۴۰۲ را در این مقاله برای شما کاربر گرامی بیان خواهیم کرد و در صورتی که برای انجام امور بانکی خود نیازمند مراجعه به بانک های دولتی و نیمه دولتی هستید باید بدانید تمامی شعب سراسر کشور در روزهای شنبه تا پنجشنبه آماده خدمت رسانی به همشهریان می باشند.

ساعت کاری بانک ها ۱۴۰۲

ساعت کاری بانک ها ۱۴۰۲

ساعت بازگشایی بانک های ملی، ملت، صادرات، سپه، رفاه کارگران، کشاورزی، تجارت، مسکن و … بر طبق آخرین مصوبه شورای هماهنگی و کانون بانک ها از روز ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ به روال سابق بازگشته است.

 

خرداد ماه سال جاری بود که حسب دستور معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، ساعت کار بانک ها و ادارات به منظور کاهش مصرف انرژی به مدت حدودا ۳ ماه دچار تغییراتی گردید و حالا با خنک تر شدن هوا دومرتبه به روال سابق بازگشته است.

 

بانک های دولتی، نیمه دولتی، خصوصی و کلیه موسسات مالی و اعتباری کشور در سال ۱۴۰۲ همه روزه به غیر از روزهای تعطیل رسمی فعال می باشند و از شنبه تا چهارشنبه راس ساعت ۰۷:۳۰ صبح پذیرش مشتریان آغاز شده و تا ساعت ۱۳:۳۰ امکان خدمت رسانی به صاحبان حساب ها و مردم وجود دارد.

 

ضمنا کارکنان کلیه شعب موظف می باشند از فردا راس ساعت ۰۷:۰۰ صبح در شعبه حضور داشته باشند و پایان ساعت کاری بانک ها ۱۴۰۲ برای کارمندان ساعت ۱۴:۳۰ می باشد.

ساعت کاری بانک ها ۱۴۰۲

ساعت کاری بانک ها امروز تهران

رئیس‌ سازمان اداری و استخدامی کشور تاکید کرد ساعت شروع به کار بانک ها در تهران با شهرستان ها تفاوتی ندارد و کلیه شعب موظف می باشند ساعت هفت و نیم صبح درب های شعبه را به روی مشتریان باز کنند.

 

ساعت کار واحدهای ستادی بانک ها امروز در تهران همانند سال های قبل در روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت ۷:۰۰ الی ۱۶:۰۰ و در روزهای چهارشنبه از ساعت ۷:۰۰ الی ۱۵:۰۰ می باشد و توسط شورای هماهنگی بانک ها ابلاغ شده است.

ساعت کاری بانک ها ۱۴۰۲

ساعت کاری بانک ها پنجشنبه ۱۴۰۲

به منظور رفاه حال مشتریان و عموم مردم، بانک ها در روزهای پنجشنبه خدمات دهی به مشتریان را از ساعت ۰۷:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ انجام خواهند داد و ساعات حضور کارکنان شعب در روز پنجشنبه از ساعت ۷:۰۰ الی ۱۳:۰۰ خواهد بود.

 

درست است که این روزها بسیاری از امور بانکی اینترنتی انجام می گردد اما هنوز هم مراجعه مردم به شعب بانکی بسیار است. ساعت کاری بانک ها ۱۴۰۲ در این نوشتار بیان شد و کلیه افراد برای انجام خدمات بانکی می توانند به شعب مورد نظر خود مراجعه کرده و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نظارت دقیق روی این موضوع دارد و هیچ شعبه ای حق ندارد در ساعات اعلام شده از ارائه خدمات به مشتری خودداری کند.

جدیدترین مطالب