شماره تلفن گویا برای ازدواج موقت و صیغه کردن

شماره تلفن گویا برای ازدواج موقت و صیغه کردن

شماره گویا برای کسانی که میخواهند ازدواج کنند!

شماره تلفن گویا برای ازدواج موقت و صیغه کردن وجود دارد. اینقدر در حال حاضر در جامعه ی ما ازدواج کردن آسان شده که فقط کافی است کسی لب تر کند آنگاه یک خانه با جهیزیه ی کامل و یک ماشین و یک کار خوب با عجی مجی در مقابلش ظاهر میشود. فقط مشکل جوان های ما شاید این است که یک کیس مناسب پیدا نمیکنند! برای حل این مشکل هم یک شماره ی گویا بوجود آمده که دیگر حتی لازم هم نیست دنبال نیمه ی گم شده تان بگردید آنهاخودشان برایتان پیدا خواهند کرد!

 

«آمار طلاق بالا رفته و در ازای آن آمار ازدواج کاهش پیدا کرده است.» این صحبتی است که اغلب از سوی مسئولان مختلف می‌شنویم. کسی نمی‌پرسد چرا آمار اینگونه است و کسی توضیحی واضحی هم ندارد؛ اما همین یک جمله باعث می‌شود تا عده‌ای نانشان را در رساندن جوانان به یکدیگر حتی به صورت موقت ببینند. نانی که ساده به دست می‌آید یک شماره گویا ثبت می‌کنی و برای به اصطلاح رساندن جوانان به یکدیگر، دقیقه‌ای 1600 تومان پول به جیب می‌زنی.

 

شماره، عجیب به نظر می‌رسد؛ سه روز متوالی تماس گرفته و برحسب اتفاق امکان پاسخ‌گویی وجود نداشته است. به گمان اینکه حتما کار مهمی داشته شماره را گرفته و با اولین بوق تماس برقرار می‌شود.

شماره تلفن گویا برای ازدواج موقت و صیغه کردن

خانمی با صدای بسیار آهسته و شمرده می‌گوید: « به سایت دوست‌یابی جایی که هزاران نفر خانم و آقا در آن عضو شده‌اند تا بتوانند دوست و زوج مناسبشان را پیدا کنند، خوش‌ آمدید.»

 

زن ادامه می‌دهد: «اگر آقا هستید و قصد آشنایی با خانومی را دارید، کلید شماره یک را فشار دهید و اگر خانم هستید و قصد آشنایی با آقایی را دارید کلید شماره دو را بفشارید.»

 

کلید شماره یک را که فشار دهید زن با طمانینه ادامه می دهد: «اگر تمایل دارید درباره داوطلبینی که به عضویت سایت در آمده‌اند، بشنوید کلید شماره یک را فشار دهید. اگر قصد دارید مشخصات فردی خودتان را برای دوست‌یابی ارائه دهید کلید شماره دو را فشار دهید و اگر شما قبلا به عضویت سایت درآمده‌اید کلید شماره سه را فشار دهید و سپس شماره رمز ورود را وارد کنید.»

 

با فشار دادن مجدد دکمه شماره یک صدای ضبط شده می‌گوید: «پروفایل‌ها یا همان مشخصات فردی. در این صفحه هم امکان ضبط مشخصات فردی وجود دارد. برای این‌ کار شما باید در ابتدا صفحه‌ای از مشخصات خود را تهیه و ضبط کنید.» در نهایت پس از پایان صحبت‌ها نام کاربری تحت عنوان یک شماره به شما داده می‌شود.

 

صدای ضبط شده اول، متعلق به مردی است که خود را سعید معرفی می‌کند و ادامه می‌دهد: «دنبال خانمی برای آشنایی هستم. 30 سال سن دارم و اگر خانم مطلقه باشد بهتر است و خواهان یک دوستی پایدار هستم. لطفا اگر خانمی با این شرایط وجود دارد با من تماس بگیرد.» در انتها شماره تماسش را اعلام می‌کند.

نفر بعدی، خود را وحید و 29 ساله معرفی می‌‌کند و می‌گوید: «به رابطه جنسی بسیار علاقه‌مندم و خانم‌هایی که علاقه‌مند هستند، با من تماس بگیرند.»

 

صدای ضبط شده بعدی متعلق به پسری است که خود را علی معرفی می‌کند و ادامه می‌دهد: «من دنبال یک خانم خوشگل می‌گردم و در ضمن از پول خرج کردن خیلی بدم می‌آید؛ اما دوست دارم به گردش بروم و یک صیغه‌ای هم بینمان خوانده شود.»

شماره تلفن گویا برای ازدواج موقت و صیغه کردن

صداهای ضبط شده متعددی در این سامانه گویا وجود دارد اما آنطور که در ابتدا صدای ضبط شده خانم مدعی است با فشار دادن شماره دو هیچ صدای ضبط شده‌ای از خانم‌ها وجود ندارد و تمام شماره‌ها متعلق به آقایان است که با ضبط و ثبت اطلاعات خود به دنبال دوست یا شریک می‌گردند.

 

البته نکته دیگر این شماره گویا این است که یک تماس سه دقیقه‌‌ای برای شما پنج هزار تومان آب می‌خورد و این هزینه‌ای است که شما باید برای پیدا کردن یک شریک موقت در زندگی‌تان بپردازید.

 

در حالی که از سوی مسئولان همواره به غیرقانونی بودن فعالیت این سایت‌ها تاکید می‌شود سوال اینجاست که این به اصطلاح سایت دوست‌یابی چگونه موفق شده تا شماره گویا خود را ثبت کند.

 

شرایط آسان برای ثبت شماره گویا

شماره 2020 تلفن تماس با مخابرات استان تهران پاسخگوی این سوال است. پس از چند دقیقه انتظار اپراتور در پاسخ به این پرسش که چگونه می‌توان یک شماره گویا را ثبت کرد، توضیح می‌دهد: «برای این کار کافی است به امور مشترکین منطقه خود مراجعه کنید و با اعلام شرایط اینکه قصد دارید روی خط خود یا خط دیگری شماره گویا دریافت کنید با پرداخت هزینه‌ای شماره خود را به حالت گویا تغییر دهید.»

 

شماره تلفن گویا برای ازدواج موقت و صیغه کردن

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب