روش صفر کردن خلافی خودرو بدون پرداخت پول

روش صفر کردن خلافی خودرو بدون پرداخت پول

روش صفر کردن خلافی خودرو بدون پرداخت پول

خلافی خودرو باید پس از جریمه شن پرداخت شود روش صفر کردن خلافی خودرو بدون پرداخت پول توسط یک فرد کلاهبردار به تازگی انجام شده است که سرانجام این مرد کلاهبردار دستگیر شد. ماموران پلیس پایتخت در کلانتری شهرری موفق شدند سارقی را که با شیوه و شگردی خلاقانه، اقدام به پرداخت خلافی خودروها و ترخیص خودروهای توقیف شده با کارت بانکی بدون موجودی می کرد را دستگیر کنند.

 

بر اساس این گزارش سارق دستگیر شده که به گفته خودش برای نخستین بار گرفتار شده است، با شیوه و شگردی جالب و با سوءاستفاده از ضعف بانک ها، اقدام به صفر کردن خلافی خودرو کرده و با این روش، نیمی از مبلغ خلافی خودروها را به عنوان حق الزحمه دریافت می کرد.

 

صفر کردن خلافی خودرو

در این روش سارق با استفاده از کارت هدیه بدون موجودی یک بانک خصوصی (بانک پ) به شعبه بانک های ملی مراجعه کرده و با استفاده از دستگاه پوز داخل شعبه، فرایند پرداخت خلافی را طی می کرد و در پایان با بریدن بخشی از قبض دستگاه پوز که در آن ذکر شده کارت بانکی فاقد موجودی است، برگه خلافی را به همراه رسید بانکی به دفاتر پلیس + 10 برده و خلافی خودرو را صفر می کرد.

این «دزد» خلاق می گوید این مشکل سامانه ای در قبض دستگاه پوز، تنها برای کارت های هدیه این بانک خاص صادر می شود و او با سوءاستفاده از این حفره، مبادرت به پرداخت خلافی خودرو با کارت های هدیه بانکی فاقد موجودی می کرده است.

 

سارق دستگیر شده که 35 سال سن دارد، مشتری هایش را از مقابل ستادهای ترخیص خودرو انتخاب کرده و برای هر پرداخت خلافی، 50 درصد جریمه خودرو را دریافت می کرده است.

 

صفر کردن خلافی خودرو

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب