نیم نگاهی به گذشته

برهنه کردن زن جوان چینی وسط خیابان + عکس زن لخت چینی

برهنه کردن زن جوان چینی وسط خیابان + عکس زن لخت چینی

عکس زن لخت چینی و برهنه کردن زن جوان چینی وسط خیابان

زن برهنه چینی در وسط خیابان در وضع آشفته ای منتظر همسرش شد. عکس زن لخت چینی که به دلیل رابطه جنسی با شوهر یکی از این زنان بدست آنان قصاص شده است.  زن لخت چینی ادعا کرده که زنی با همسرش ارتباط داشته، بنابراین وی را به کمک دوستان اش وسط خیابان مورد ضرب و شتم قرار داد. به گزارش سماتک بر اساس گزارش ها این حادثه در “آن هوئی” واقع در شرق چین در حلقه ای از گروه زنان برهنه و تماشاچیان رخ داده است.

 

ویدئو هولناکی از ضرب و شتم زن چینی توسط همسر مرد مورد علاقه اش به کمک دوستان این خانم در رسانه های اجتماعی منتشر شده که مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است.

برهنه کردن زن جوان چینی وسط خیابان + عکس زن لخت چینی

فیلم برهنه کردن دختر جوان از سوی چند زن در خیابان / این دختر معشوقه

 

در این ویدئو تکان دهنده گروهی از زنان، زن دیگری را به اتهام دیده شدن با همسر یکی از این خانم ها مورد ضرب و جرح قرار دادند. همسر این مرد که به شدت عصبانی است موهای این زن را می کشد و لباس های این زن را در ملاعا درمی آورد. زن برهنه چینی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود سعی داشت با لباس اش بخش عریان بدن خود را پوشش دهد که به وی این اجازه هم داده نمی شود.

 

دیگران که نیز نظاره گر این صحنه هستند سعی در متوقف کردن این اقدام هم نمی کنند. زنی که این خانم را با همسرش دیده از قربانی مدام می پرسد؟ مرا نمی شناسی؟! تا زمان اتمام ویدئو زنان دیگر بر سر قربانی فریاد می زنند.

 

انتشار این ویدئو در رسانه های اجتماعی بازخورد فراوانی داشته و برخی از کاربران معتقد بودند اقدام این گروه از زنان برهنه اشتباه بوده است.

 

برهنه کردن زن جوان چینی وسط خیابان + عکس زن لخت چینی

جدیدترین مطالب