نیم نگاهی به گذشته

عکس های پسر لخت 18 ساله در ایستگاه مترو (16+)

عکس های پسر لخت 18 ساله در ایستگاه مترو (16+)

عکس های پسر لخت

عکس لخت یک پسر جوان 18 ساله در ایستگاه مترو باعث شد تا همه مردم از بدن لخت این پسر عکس و فیلم تهیه کنند یک پسر 18 ساله که غرق در فضای مجازی بود بدون هیچ توجهی به وضعیت لباس هایش وارد ایستگاه مترو شد. عکس لخت یک پسر جوان 18 ساله غرق شدن در دنیای مجازی و بازی های کامپیوتری به قیمت سنگینی برای یک مرد جوان تمام شد ، پسر لخت در مترو فورا بازداشت شد. پسر جوانی که ادعا می کرد در دنیای مجازی زندگی می کند به طرز نامناسبی وارد مترو شد ، از همان لحظه فیلمبرداری های مسافران دیگر آغاز شد اما ماموران تلاش کردند تا هر چه سریعتر به این جنجال پایان دهند.

عکس های پسر لخت 18 ساله در ایستگاه مترو (16+)

مسافران متعجب ایستگاه مترو در جنوب چین با دیدن پسری که کاملا لخت و برهنه و فقط با یک جفت کفش به سمت قطار می امد ماموران ایستگاه را مطلع کردند.
کلیپ منتشر شده نشان می دهد که پسر برهنه در ایستگاه متروی هنگ کنگ بدون توجه به دیگران درحالیکه با گوشی موبایلش مشغول است وارد قطار می شود، پسر لخت که بعد از بازداشت ادعا کرده است در دنیای مجازی و بازی کامپیوتری بوده است که به این وضعیت از خانه بیرون آمده است .
او در پاسخ ماموران ایستگاه ادعا کرده است که هیچ اطلاعی از وضعیت خود نداشته و به قدری در بازی گوشی موبایلش غرق بوده که متوجه لخت بودنش نبوده و این رفتار زشت او عمدی نبوده است.

عکس های پسر لخت 18 ساله در ایستگاه مترو (16+)

عکس های پسر لخت 18 ساله

جدیدترین مطالب