hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

فیلمبرداری از پسرهای برهنه به خاطر دزدی از فروشگاه + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
فیلمبرداری از پسرهای برهنه به خاطر دزدی از فروشگاه + تصاویر

فیلمبرداری از پسرهای برهنه به خاطر دزدی از فروشگاه

پسر بچه ای که بسیار گرسنه بود غیر عمدی از یک فروشگاه خوراکی برداشته و خورد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر فیلمبرداری از پسرهای برهنه به خاطر دزدی از فروشگاه را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

تنبیه بی رحمانه پسر بچه ای که خوراکی دزدیده بود

تصاویری که انسانیت را دچار شرم و خجالت می سازد، پسر بچه های لاغر اندامی که به جرم دزدی غذا به روشی بیرحمانه تنبیه می شود خشم کاربران فضای مجازی و مردم کشوری که این حادثه زشت در ان رخ داده است را به همراه داشت.

 

تنبیه زشت 2 پسربچه برای دزدیدن مقداری خوراکی

کودکانی که بدون لباس و در وضعیتی نامناسب مقابل دوربین ایستاده اند هیچ جرم و جنایتی مرتکب نشدنداما به بدترین وضع ممکن تنبیه می شود. دو برادر هشت و نه ساله که به دلیل گرسنگی بسته ای خوراکی از یک فروشگاه دز دیده بودند توسط فروشنده به طرز غیرانسانی تنبیه شدند.

 

مردی که در اولاسناگر نزدیک بمبئی یک فروشگاه کوچک مواد غذایی دارد نه تنها این دو کودک بینوا را در میان جمعیتی به روشی بی شرمانه خجالت زده ساخت بلکه از این رفتار زشت خود فیلمبرداری کرد تا به قول خودش تمام انسان های دنیا را دعوت به تماشای نتیجه تخلف کند. مرد فروشنده بعد از آنکه کودکان را مجبور کرد تا کاملا برهنه شوند یک جفت دمپایی را دور گردن پسربچه بزرگتر انداخت و موهای جلوی سر او را تراشید.

فیلمبرداری از پسرهای برهنه به خاطر دزدی از فروشگاه + تصاویر

عکس شرم اور تنبیه پسر بچه هایی که یک بسته خوراکی دزدیده بودند

 

تنبیه احمقانه این کودک باعث شد خیلی از خبرگزاریها این تصاویر را در دنیا پخش نمایید کودکان فقیر زیادی در هندوستان وجود دارند که نیاز به حمایت افراد پولدار می باشند مادر این کودک دلیل این کار فزرزندش را فقر آنها دانست و بسیار از این اتفاق ناراحت شد.

 

رفتار زشت و شرم آور در مقابل گروهی از افرادی که در آنجا حضور داشتند انجام می شد ولی در کمال ناباوری هیچ یک از آنها تلاشی برای متوقف کردن ان انجام ندادند بلکه برخی از این صحنه های خشم برانگیز فیلمبرداری هم می کردند.

 

 به گزارش سماتک مادر این دو کودک با شنیدن صداها به بیرون از خانه آمد تا از ماجرا با خبر شود که فرزندانش را در وضعیت بدی دید. بعد از اطلاع پلیس فروشنده 62 ساله و 2 پسر جوانش که در این جرم شریک بودند بازداشت شدند.

فیلمبرداری از پسرهای برهنه به خاطر دزدی از فروشگاه + تصاویر

دستگیری پدر و پسرانش که به روشی شرم آور 2 پسربچه را تنبیه کردند

 

منبع: namnak.com

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب