نیم نگاهی به گذشته

فیلم زایمان طبیعی دختر دبیرستانی در خیابان

فیلم زایمان طبیعی دختر دبیرستانی در خیابان

فیلم زایمان طبیعی دختر دبیرستانی در خیابان

دختر دبیرستانی 15 ساله در خیابان دچار خونریزی شد و سرانجام در وسط خیابان وضع حمل کرد فیلم زایمان طبیعی دختر دبیرستانی در خیابان را در ادامه مشاهده می کنید زایمان طبیعی دختر دبیرستانی در خیابان باعث تعجب مادر این دختر دبیرستانی و سایر عابران شد دختر دبیرستانی 15 ساله ای که در خیابان و درمقابل چشمان مادر شوکه خود ، دخترش را به دنیا آورد؛ این در حالی بود که مادرش پس از به دنیا آمدن نوزاد او را به طرفی انداخت.

 

دختر دبیرستانی چینی که مادرش از حاملگی او هیچ نشانه و اطلاعی نداشت در خیابان فرزند خود را به دنیا آورد ؛ مادربزرگ هیجان زده به جای بوسیدن نوه ی خود ، کودک را بر روی پیاده رو پر تاب کرد و گفت:” ما نمیتوانیم این کودک را نگه داریم ، برای مادر شدن دختر من زود است.” حرکت زشتی که جزئیات و تصاویر زایمان طبیعی دختر دبیرستانی در خیابان در ادامه مشاهده خواهید کرد.

فیلم زایمان طبیعی دختر دبیرستانی در خیابان

چه کسانی زایمان طبیعی راحتی دارند؟!

شاهدان زایمان طبیعی دختر دبیرستانی شگفت زده ،به رفتار مادربزرگ و نوزاد برهنه در خیابان های چین نگاه میکردند ، نوزاد تازه متولد شده و مادر نوجوان سپس برای درمان به بیمارستان منتقل شدند. طبق گزارشات کانکان نیوز این دختر دبیرستانی 15 ساله اکنون در تعطیلات تابستانی می باشد و برای ملاقات مادرش رفته بود ؛ گفته می شود این دختر دبیرستانی متوجه خونریزی شده اما گمان کرده که شاید درد قاعدگی او شروع شده است ولی بعد از دقایقی تولد دخترش در نزدیک بیمارستان و پس از پیاده شدن از اتوبوس او را شوکه میکند.

 

یکی از شاهدان ماجرا گفت :”مادر دختر دبیرستانی، نوه اش را به بیمارستان نبرد؛ در عوض او را در کنار جاده ترک کرد. مادر بزرگ گفت :”نه ، نه، نمیتوانیم کودک را نگه داریم ” این درحالی بود که بسیاری از رهگذران درحال مشاهده بودند.
حراست بیمارستان هشدار داد که این اتفاق را به پلیس گزارش میدهد و سپس مادر و فرزندش را به بیمارستان منتقل کردند. بر اساس گزارشات صورت گرفته، جفت این مادر نوجوان هنوز خارج نشده و به همین جهت او تحت جراحی اضطراری قرار گرفت و تورم سر نوزاد نیز توسط پزشکان درمان شد. پلیس پس از ورود به صحنه به خانم لین هشدار داد که رها کردن کودک و بخصوص نوزاد جرم محسوب می شود. خانم لین گفت که پس از بهبودی دخترش ، او و نوه اش را خوشحال میکند.

فیلم زایمان طبیعی دختر دبیرستانی در خیابان

زایمان طبیعی دختر دبیرستانی در خیابان های شهر شانگهای کشور چین همه مردم و عابران را حیرت زده کرد و این چندمین زایمان طبیعی بدون سانسور در خیابان است.

جدیدترین مطالب