الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

قیمت میوه ها در تابستان 95

مجموعه : اخبار گوناگون
قیمت میوه ها در تابستان 95

قیمت میوه ها در تابستان 95

قیمت میوه های مختلف در تابستان سال 95 مشخص شد. یکی از اعضای اتحادیه تره بار تهران قیمت همه نوع میوه تابستانی را از پست ترین تا بهترین نوع مشخص کرده است. جالب است بدانید که در حال حاضر قیمت هر عدد آوواکادو 10 هزار تومان نیز می باشد.

 

حسین مهاجران رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران با اشاره به کاهش قیمت میوه در بازار گفت:در چند روز اخیر قیمت اکثر میوه ها کاهش یافته است.

 

وی افزود: در حال حاضر هر کیلو زردآلو به قیمت سه تا 12 هزار تومان،گوجه درختی کیلویی سه تا هشت هزار تومان، توت فرنگی کیلویی سه تا 10 هزار تومان به فروش می رسد.

 

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران تصریح کرد:خیار گلخانه ای به قیمت 700 تا 1500 تومان،خیار بوته ای به قیمت دو تا سه هزار تومان و گوجه فرنگی به قیمت 600 تا دو هزار تومان در میادین به فروش می رسد.

 

به گفته مهاجران هر کیلو هندوانه به قیمت 400 تا 1000 تومان و هرکیلو ملون به قیمت 600 تا دو هزار تومان و هر کیلو موز به قیمت 4700 تا 5200 به فروش می رسد.

 

وی با اشاره به قیمت میوه در ماه رمضان گفت:پیش بینی میشود که قیمت میوه در ماه رمضان تغییری نکند اما با توجه به این که برداشت خرمای نو 20 روز بعد ازماه رمضان آغاز می‌شود ممکن است قیمت خرما در این ماه کمی افزایش بیابد.

 

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران در ادامه صحبت های خود با اشاره به عرضه میوه های قاچاق در بازارگفت:در حال حاضر میوه های قاچاق به وفور در بازارعرضه می شود و هر کیلو گلابی چینی ،هلو و شبرنگ و انار ترکیه بین 20 تا 22 هزار تومان به فروش می‌رسد و آوواکادو نیز هر دانه 10 هزار تومان به فروش می رسد.

 

وی افزود:پرتقال مصری نیز کیلویی 7 تا 9 هزار تومان و انگور شیلی به قیمت 45 هزار تومان به فروش می رسد.

 

مهاجران گفت:ما هر زمانی که شاهد عرضه میوه های قاچاق هستیم به وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت و معدن و بازرسی گزارش می دهیم و نحوه برخورد با عرضه این میوه های قاچاق به عهده این سازمان ها است.

 

وی به این نکته نیز اشاره کرد که با برخورد با عرضه این میوه ها در میادین میوه و تره بار عرضه به حاشیه میادین کشیده شده است و در کل مشکل حل نشده است.

 

منبع: میزان

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری