نیم نگاهی به گذشته

مرد تهرانی که ادعا می کند خدا است + عکس

مرد تهرانی که ادعا می کند خدا است + عکس

مرد تهرانی که ادعا می کند خدا است

مردی که می گفت من خدا هستم توسط پلیس در تهران دستگیر شد او به همه گفته بود که من خدا هستم و هر کاری بخواهید برایتان انجام می دهم این مرد شیطان صفت در پاکدشت زندگی می نماید او در خانه خود کلاس های انحرافی برای مردم گذاشته بود و  و از این طریق داشت از مردم اخاذی می نمود یکی از افرادی که در این کلاس ها شرکت می کرد به پلیس تهران مراجعه می نماید و از وی در این مورد شکایت می نماید در ادامه جزئیات بیشتر مرد تهرانی که ادعا می کند خدا است را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

وبسایت سماتک : دادستان پاکدشت از دستگیری فردی خبرداد که ادعای خدایی در روی زمین می‌کرد و مدعی شده است که در شمایل حضرت موسی (ع) آمده است.

 

طبق گزارش‌های واصله به دادستانی پاکدشت اعلام شد که فردی با برگزاری کلاسهای آموزشی که با اعتقاد انحرافی همراه است، در سطح این شهرستان اقدام می‌کند.

 

این موضوع بلافاصله در دستور کار مسئولان قضایی این شهرستان قرار گرفت و نهایتا با رصدهای امنیتی و انتظامی، این فرد که مدعی شده بود در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) آمده است، دستگیر شد.

 

تحقیقات اولیه خیلی زود از ادعاهای این فرد کذاب پرده برداشت و حاکی از آن بود که این فرد وقیحانه مدعی شده خداوند متعال است و در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) به زمین آمده تا مشکلات در کشورهای مختلف را حل کند.

 

علیشپور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت به تشریح جلسات بازپرسی پرداخت و گفت: این فرد ادعا کرده که عذاب سختی در انتظار همه کسانی است که از امر و دستورات من سرپیچی می‌کنند و همه باید از من اطاعت کنند، چنانچه از دستوراتم اطاعت نکنند دچار عذاب سختی خواهند شد.

 

دادستان پاکدشت در رابطه با آخرین وضعیت پرونده این فرد خاطرنشان کرد: متهم با قرار قانونی بازداشت شده و اقدامات تحقیقاتی در حال انجام است.

 منبع :میزان

جدیدترین مطالب